NBG GIRL sretjan rodjus!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Immph, mislim da znam sto si rekao da si *****... ako je to sto ja mislim... ali nemoj na osnovu toga da osudjujes sebe, mozda jednostavno jos nisi spreman za tako nesto... uzivaj u zivotu, doci ce ti to samo... ako nisam skontao o cemu si mislio, ispao sam debil, :lol: ...
 
immph:
Nije jedini kad se prica o muzici koji se tako ponasa , al verovatno nije imao prilike da nauci ... naucice , verujem ja u njega ... 8) :-o :o
Eeee... Takvi se ne menjaju sestrice... Moj ex naj drug je ono bio otkidanje ranije, svi smo mu se smejali. Posle toliko godina on se nije promenio. Uvek isti nezreli fazoni, ni trunke emocije, samo zezanje, brzina, i tako to. Uzasno me poceo nervirati.
 
NBG, izvini ako sam zakasnila... ;) Sve naj naj ti zelim, da uvek budes nasmejana, vesela, pametna, zdrava, uspesna, puna ljubavi....sve drugo je manje bitno, prozivi nam jos 10 puta toliko godina...sve najbolje od katy :D Hepi brzdej tu ju !!!!
 
Alex 777:
Immph, mislim da znam sto si rekao da si *****... ako je to sto ja mislim... ali nemoj na osnovu toga da osudjujes sebe, mozda jednostavno jos nisi spreman za tako nesto... uzivaj u zivotu, doci ce ti to samo... ako nisam skontao o cemu si mislio, ispao sam debil, :lol: ...


Ja tek sad procita ovo ... pa da ... mozda i jesi ... na MSN-u kad ga skines ... 8) :-o :o
 
immph:
Ja ne zelim fizicko ... ne zelim ... sta da radim , da se znojim i posle tako na hor jbt ... sto je skroz mocno , imam hor sutra ... jaaaaao ... dva casa ... 8) :-o :o

Ja sutra imam 11 casova!!! I to 6 casova BEZ ODMORA, nemam cak ni mali odmor... :-( A posle toga imam pauzu od pola sata, pa jos 5 casova bez odmora... :( Samo se nadam da ce onaj moj nastavnik gitare da me oslobodi bar dvocasa iz gitare, pa cu da imam "samo" 9 casova... Iako je i to premnogo... :-(
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top