NBA 2020/2021

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zna se vec ko su favoriti:miami,thunderi,lakersi.Ne bi trebalo da bude vecih iznenadjenja (nazalost).Licno bih voleo da Boston uzme jos jednu titulu,ova generacija je to stvarno zasluzila mada kakva je konkurencija na istoku...
 
Vidim da se dosta raspravlja o ekipama, evo na sledecim linkovima mozete da vidite najave nekih NBA timova, u narednim danimaa ce biti i za ostale:

http://www.mvp.rs/vesti/americka-kosarka/item/721-pocinjemo-toronto-filadelfija-bruklin

http://www.mvp.rs/vesti/americka-kosarka/item/740-nastavljamo-njujork-i-boston

Ja cu ove sezone navijati za Minesotu, 10 beloputih igraca, dosta evropljana, Brendon Roj, Kevin Lov, bice extra ekipa...

Da, da ,da Rubio, Lav, Kirilenko, Pekmen...sjajan basket ocekujem. Prosle godine zamalo da udju u play off, ove godine im nece izmaci sigurno. Samo da se Lav sto pre oporavi. Inace sam navijac Pistonsa ali oni nikako da se sastave posle one sjajne generacije iz 2004.
 
Da, da ,da Rubio, Lav, Kirilenko, Pekmen...sjajan basket ocekujem. Prosle godine zamalo da udju u play off, ove godine im nece izmaci sigurno. Samo da se Lav sto pre oporavi. Inace sam navijac Pistonsa ali oni nikako da se sastave posle one sjajne generacije iz 2004.

Da, ove godine bi Minesota trebala biti jos jaca, samo da se Lav i Rubio sto pre oporave... Inace, imaju dobar roster, vratio se i Roj, ako bude zdrav, odigrace odlicnu sezonu...

Pistonsi su u problemu, polako sredjuju tim, ali tu treba dosta stvari da se potrefi, a i dosta srece na draftu... Sad u timu su prakticno cetiri igraca oko kojih vredi graditi tim, Staki, Najt Dramond i zvezda tima Monro, to je ok potencijal, sami im treba par godina dobrog rada i srece...

Ali pre par godina su bili pakleni, duo Valas ubijao pod kosem a spolja Prins, Hamilton i Bilaps, extra ekipa...
 
Da, ove godine bi Minesota trebala biti jos jaca, samo da se Lav i Rubio sto pre oporave... Inace, imaju dobar roster, vratio se i Roj, ako bude zdrav, odigrace odlicnu sezonu...

Pistonsi su u problemu, polako sredjuju tim, ali tu treba dosta stvari da se potrefi, a i dosta srece na draftu... Sad u timu su prakticno cetiri igraca oko kojih vredi graditi tim, Staki, Najt Dramond i zvezda tima Monro, to je ok potencijal, sami im treba par godina dobrog rada i srece...

Ali pre par godina su bili pakleni, duo Valas ubijao pod kosem a spolja Prins, Hamilton i Bilaps, extra ekipa...

Meni je Tayshaun bio omiljen iz te ekipe, kad opalio onu rampu Redziju nije mi bilo dobro :D


Nocas dva velika derbija:
Majami - Boston
LA - Dalas

Lep uvod nema sta ;)
 
Sport klub ne prenosi nista veceras,tako da ce biti online gledanje :D
AuBDaGXCQAA_MxH.jpg:large
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top