NBA 2020/2021

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pirs, KG, Teri u Netsima za Hamfriza, Valasa, Evansa, neka dva cobana i pikove...
Pelikani uzeli Noela i dali ga Fili za Holideja i nekog pika...
Minesota uzela Burka kao 9. pika i trejdovala u Jutu za dvadesetinekog pika...
 
Znaci dinitivno su odustali od Bynuma :lol:

Istekao mu je ugovor... a s obzirom da su mu placali 15milki prosle god, a nije se jednom pomenulo kada bi mogao da se vrati, sumnjam da je produzenje ugovora bila opcija.
Bajnam je sada isti kao i Roj - za neki minimalac, pa da se nadas da ce moci da odigra 10-15 tekmi po 20-25 min. Sumnjam da ce se uopste vracati na parket. Cudi me da su ga i Lejkersi toliko drzali aktivnog, mada je svakih 10-15 dana isao u Nemacku na tretmane (cuvene plazma ili kakve li vec, sa ubrizgavanjem neke krvi u meniskus):bljuc::bljuc: :bljak::bljak::bljak:
 
A gde su vaši?

Btw. Nedovićev menadžer je pričao baš sinoć kako voli više kad mu je igrač 31. nego 21. na draftu jer onda nema ograničenja prilikom ugovora, tako je bilo sa Pekovićem recimo, mogao je dobiti platu ravnu onu koju je imao u PAO.
Sad mu Nedović 30. hehe
 
Ovaj centar Olinik koga je draftovao Dalas, a otisao u Boston je po meni dobar, a uz to je i belac :mrgreen:.

Oladipo je odlican igrac, dobro je izabrao Orlando.

A Lejkersi u drugom krugu izabrali Rajana Kelija:mrgreen: Visoki suter, koji bezi od reketa kao djavo od krsta, idealan za LA pajsere :worth:
 
Jbg..Najbolji igraci su nam ili matori ili stranci...
Jedino ovde Luka Mitrovic ima nekog potencijala..
Ne razumem onda pitanje, zar i na NBA temi moraš da praviš navijačke prozivke kad to veze s vezom nema?
Inače, Bogdanović je trebao da bude na draftu ali je povukao prijavu. Mislim da je i Musli sad pokušao ali on nije draftovan.
 
U Voriorse osim Nedovica vidim da ide i onaj Kaliparijev Arci Gudvin, Kalipari ga je zesce seksao prosle godine, kazu da je talenat, ali je prerano otisao na draft. Isto kao i Noel, koji je blagi uzas sto se tice napada.

- - - - - - - - - -

Ne razumem onda pitanje, zar i na NBA temi moraš da praviš navijačke prozivke kad to veze s vezom nema?
Inače, Bogdanović je trebao da bude na draftu ali je povukao prijavu. Mislim da je i Musli sad pokušao ali on nije draftovan.

Ko bi uopste hteo da draftuje Muslija, taj je luuud.:mrgreen:

A sad bez zajebancije, ako je Musli sada stvarno izasao na draft, to je onda zesci zajeb njegovog menadzera, posto je ocigledno da u ovoj klasi ima mali milion centara. Jako, jako los potez.
 
Musli je trenutno u USA i radi one work-oute, njegov menadžer priča da je pozitivno iznenadio neke (istina, ili pre cigo hvali svoga konja?), pa tinja neka nada da će ga neko uzeti.
Kad bolje razmislim, mislim da nije izašao na draft nego sam ja nešto izmešao. Nisam siguran. Ovo gore je sigurno.
 
Ne razumem onda pitanje, zar i na NBA temi moraš da praviš navijačke prozivke kad to veze s vezom nema?
Inače, Bogdanović je trebao da bude na draftu ali je povukao prijavu. Mislim da je i Musli sad pokušao ali on nije draftovan.
Nedovic je nas produkt i decko je draftovan..A ovde su bile price da nasa skola nije godinama proizvela nijednog dobrog igraca,a evo ga Nedovic,jedini reprezentativac u NBA..
 
Dečko ni ne bi bio u NBA da nije pre svega šanse koju je dobio u Ritasu, za razliku od vas koji ste forsirali Čovića, a pre svega njegovog individualnog rada na kampovima sa trenerom Džikićem koji ga je i spremao za taj draft.
Pa ti izmeri ko je zaslužniji za njega, vi koji ste ga naučili da tapka loptu i skrajnuli zbog tatinog sina, ili ljudi koji su ozbiljno radili s njime i dali mu ozbiljnu šansu u ozbiljnim takmičenjima. Ja neću da izvodim zaključke, samo ti dajem i drugačiji ugao gledanja.
 
Nedovic je nas produkt i decko je draftovan..A ovde su bile price da nasa skola nije godinama proizvela nijednog dobrog igraca,a evo ga Nedovic,jedini reprezentativac u NBA..

Kakva si ti paljevina... Hajde molim te predji na teme navijackih prepucavanja, verovatno ih ima pregrst, posto se u NBA izgleda ne razumes previse.
Ovde se ne biraju KOMPLETNI igraci, vec skauti procenjuju kolikim talentom, fizickim predispozicijama i mogucnoscu napredovanja igrac raspolaze! Zato je Noel trebao biti prvi pik i zato smo u istoriji imali tolike promasaje (vec pominjano)... Zato je Radmanovic bio 12. zato je Milicic bio 2... Zato Rakocevic nije uspeo, jer je otisao kao kompletan igrac!
 
Kakva si ti paljevina... Hajde molim te predji na teme navijackih prepucavanja, verovatno ih ima pregrst, posto se u NBA izgleda ne razumes previse.
Ovde se ne biraju KOMPLETNI igraci, vec skauti procenjuju kolikim talentom, fizickim predispozicijama i mogucnoscu napredovanja igrac raspolaze! Zato je Noel trebao biti prvi pik i zato smo u istoriji imali tolike promasaje (vec pominjano)... Zato je Radmanovic bio 12. zato je Milicic bio 2... Zato Rakocevic nije uspeo, jer je otisao kao kompletan igrac!

Bravo za kom, nemam repke inače bi išla...

Čuo sam za Noela da je veliki talenat... Mene najviše raduje posle ovog drafta, činjenica da je NBA-a dobila dosta talentovanih centara, ako posmatramo u konkurenciji sa ostalim pozicijama. Brat od onog Zelera iz Klivlenda-kažu da je odličan igrač(Zeller), Noel je ubica, momak iz Ukrajine - Len, Okc je dobila dobrog centra Adams, pa onda ovaj momak iz Kanade, mada je po prezimenu Ukrajinac-Olynyk, gledao sam na YT i ovu mladu 5-cu-Nogueira i deluje kao odličan centar..

Sve u svemu lepo je videti da će u NBA-a možda ponovo zasijati neke dobre petice, odavno NBA-a nema konkurenciju na toj poziciji.
 
Ma sve je to kocka... Onaj lik koga je hjuston uzeo prosle god (mrzi me da trazim, bese se zove Vajt), koji je bio ekstra talenat, ali LUD, doslovno! Kazu da je imao 50 rituala pred izlazak na teren, pa neke strahove, tikove... Ovi ga slali u razvojnu ligu, kod psihologa, ali dzabe... Cudi me da im je to promaklo prilikom skautinga, ili nisu obracali paznju...
 
Kakva si ti paljevina... Hajde molim te predji na teme navijackih prepucavanja, verovatno ih ima pregrst, posto se u NBA izgleda ne razumes previse.
Ovde se ne biraju KOMPLETNI igraci, vec skauti procenjuju kolikim talentom, fizickim predispozicijama i mogucnoscu napredovanja igrac raspolaze! Zato je Noel trebao biti prvi pik i zato smo u istoriji imali tolike promasaje (vec pominjano)... Zato je Radmanovic bio 12. zato je Milicic bio 2... Zato Rakocevic nije uspeo, jer je otisao kao kompletan igrac!

Ko se bre pali?
Oprosti,Dudo Ivkovicu,nisam te prepoznao...Obozavam vas internet eksperte...
 
Bravo za kom, nemam repke inače bi išla...

Čuo sam za Noela da je veliki talenat... Mene najviše raduje posle ovog drafta, činjenica da je NBA-a dobila dosta talentovanih centara, ako posmatramo u konkurenciji sa ostalim pozicijama. Brat od onog Zelera iz Klivlenda-kažu da je odličan igrač(Zeller), Noel je ubica, momak iz Ukrajine - Len, Okc je dobila dobrog centra Adams, pa onda ovaj momak iz Kanade, mada je po prezimenu Ukrajinac-Olynyk, gledao sam na YT i ovu mladu 5-cu-Nogueira i deluje kao odličan centar..

Sve u svemu lepo je videti da će u NBA-a možda ponovo zasijati neke dobre petice, odavno NBA-a nema konkurenciju na toj poziciji.

Uh ovaj Noguieira je Brazilac nadam se da ce biti nesto od njega ; )

Inace ne bi se bas slozio da menjka kvalitetnih centara u NBA , evo recimo : Varezao, Hauard, Pekovic, Vucevic, Noa, Nene,Al Hoford, Mark Gasol, Asik, Lopez, Hibert, Cendler, Spliter, Valanciunas.............ima ih koliko oces a gde su jos i krilnci centri kao recimo Dankan, Novicki, Skola, Garnet, Pau Gasol, Ibaka, Aldridz, Barnjani, Buzer, Bos, Lav...........
A i realno **** ti takvu ekipu u kojoj je glavni igrac u timu centar.
 
Majami je prvi tim posle MJ i Bulsa koji je osvojio titulu bez odlicne petice (doduse, oni bez ikakve)...
U svakoj sampionskoj generaciji, centar je bio jedan od najzapazenijih... Kod Lejkersa poslednjih godina Gasol i Bajnam, U dalasu Cendler, pa Dankan koji duze vremena igra vise peticu, pa Sekilova era, Ben Valas u Detroitu, covek koga je Dankan nasledio - Robinson.... Jedino je Boston uspeo sa Perkinsom, ali on je drzao ceo reket u odbrani...
 
Cikago je imao sasvim dobrog Luka Lunglija u reketu.

Sto se tice ovih ostalih koje si pomenuo recimoz a Lejkerse , Sek jeste bio odlican ali nista on ne bi osvojio bez Kobija, uostalom eto videli smo Lejkerse u plej ofu bez Kobija u timu i sa Hauardom u reketu.
Cendler isto u Dalasu jeste odigrao svoju rolu , pogotovo u odbrani ali sta bi oni uzeli bez Novickog , Kida i pogotovo Terija koji je bio kljucni igrac sa klupe.
Big Ben jeste igrao vrhunski u Detroitu, najbolji skakac i defanzivac lige je bio ali opet njegov doprinos toj titulu nije bio nista veci nego recimo Bilapsov, Hamiltonov ili Prinsov, generalno zasluge za tu titulu najvise ima njihova kolektivna igra i cvrste odbrana.
Dankan jeste vrhunski igrac sto pokazuje iz godinu u godinu i licno meni jedan od omiljenih igraca ali sta bi on mogao da nema Parkera da ga "hrani" loptama ili recimo Djinobilija.

Uostalom ja ne kazem da ijedan tim treba da igra bez centra, cas sta vise, ali centar je jednostavno covek od zadatka, on je tu da se bori pod kosem, da skuplja lopte, da igra odbranu a ne da zadivljuje publiku svojim kosarkaskim umecem.
 
Uh ovaj Noguieira je Brazilac nadam se da ce biti nesto od njega ; )

Inace ne bi se bas slozio da menjka kvalitetnih centara u NBA , evo recimo : Varezao, Hauard, Pekovic, Vucevic, Noa, Nene,Al Hoford, Mark Gasol, Asik, Lopez, Hibert, Cendler, Spliter, Valanciunas.............ima ih koliko oces a gde su jos i krilnci centri kao recimo Dankan, Novicki, Skola, Garnet, Pau Gasol, Ibaka, Aldridz, Barnjani, Buzer, Bos, Lav...........
A i realno **** ti takvu ekipu u kojoj je glavni igrac u timu centar.

Pardon, možda sam se loše izrazio. Ne smatram da su navedeni loši, štaviše to su odlične petice, ali nisu lideri, primer centra lidera imamo 90-ih, Hakim, Robinson, Shaq, Mourning, pa defanzivni Mutombo....Juing...Ne postoji lidertsvo petice ni u jednom timu, ili da je bar izraženo u velikoj meri.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top