NBA 2020/2021

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jasno je meni na šta si ti mislio, samo mi se čini da je Kobija logičnije porediti sa Lebronom i Durentom nego sa Miličićem.

Uglavnom, poenta je da je Kobi i ove godine silovao kao i svake druge. Evo, sad, na poluvremenu, šut 5 od 13.
 
Kakav poraz Cikaga... Asik pokazao kakva je pickica, iako je igrao sjajno tokom meca... mada i cj watson je upropastio stvar, daje loptu coveku koji gadja bacanja ispod 50%.
Denver razvalio Lejkerse... za ovog Bajnama sam mislio da je 2 centar lige, al covek se vec drugi mec raspada, Gasol jos gori od Bajnama, jedino Kobe pokidao i to bez preteranog silovanja lopte.
 
Nisam očekivao da će Čikago ispasti. Eto dokaza da Orlando nije jedini tim koji biva znatno oslabljen kada mu se povredi najbolji igrač (ovo kažem zato što me iritira kad kažu kako Orlando ne vredi ništa bez Hauarda).

Denveru svaka čast, držim im fige u majstorici. :)

San Antonio rutinski. Možda su matori, but they still got it. ;) Oklahoma takođe rutinski. Ako tako nastave, mislim da ćemo jedno od njih gledati u finalu.

Klipersi na putu da najzad prođu u drugi krug plej-ofa. Lično mi ne bi smetalo, sirotani već godinama svake sezone popu... ste. Red je da i njima svane.

Nadam se da Boston ide u finale NBA. Neka to bude i Filadelfija, nemam ništa protiv, samo da finalista ne bude iz para Majami - Indijana.
 
I treba. Gledao sam treću četvrtinu u kojoj je Indijana napravila preokret, ono je bilo užas šta je Džejms radio zajedno sa Vejdom, kakvo silovanje. Niko osim njih nije dao više od pet poena. :lol:
 
392471_10150784782921786_161897876785_9819149_179705659_n.jpg




:) :)
 
San Antonio u osam utakmica u plej-ofu ima više pobeda nego Šarlot tokom cele sezone. :twisted:

E sad će biti zanimljiv duel: San Antonio i Oklahoma! Dva tima koja su se zaista zahuktala u ovom plej-ofu. Prognoziram žestoku borbu.

Inače, u Briktaunu je odmah posle utakmice došlo do neke pucnjave i tri osobe su ranjene. Izgleda da se neko malo više uneo u navijanje...
 
Kol'ko Sparsi superiorno deluju, bruka jedna. Nisam gledao od početka poslednju njihovu koju su prenosili, samo sam povremeno prebacivao, al' čak ni kad sam video da Klipersi ludački ulaze u meč, da vode 20 i nešto razlike, svejedno ama baš ni najmanje nisam sumnjao u pobedu. Još kažem ćaletu ''Ma opušteno, ček samo da se zagreju''. Ključni momenat mi je bio kad Popovič sedi između Parkera i Dankana i deluje kao da im priča šta je sve u mladosti upecao na Misisipiju.

Mislim da su oni baš tempirali formu za plejof, i da su veći deo sezone, naročito u početku, igrali sa možda 50 % mogućnosti, ako i toliko. U suprotnom, pitanje je da li bi ijednu izgubili.
 
A treca najbola petorka je: Karmelo Entoni , Tajson Čendler , Dirk Novicki , Dvejn Vejd i Radžon Rondo, samo jedan igrac iz ovogodisnjeg sampiona (SPURSA) u prve tri petorke,to ukazuje da i dalje moras imati tim a ne najbolje igrace
 
Samo da Miami ne osvoji i sve ce biti super, a kako mi izgleda tesko da ce u veliko finale a i da udju sa SASima nece moci bez bosha...

Nemam šta da dodam, sem da se nadam da će tako i biti. :ok: Šteta što su eliminisali Indijanu, iako je ona izbacila moje ljubimce. S druge strane, nisu Pejsersi "krivi" što se nama povredio Hauard, inače nas ne bi dobili, bar ne tako lako.
 
ako Boston prodje Filu,Majami bez Bosa nema sta da trazi u finalu Istoka,Garnet ce izdominirati a ako ga budu udvajali,Pierce i Alen ce to lagano kaznjavati,dok ce Filadelfiju Majami realno pocistiti ako bude prosla dalje.

San Antonio protiv Oklahome verovatno finale pre finala,ako se Durant i Westbrook ne uzentaju verujem da ce uspeti da prodju SA u 6 meceva, jer kolko god da je San Antonio dobar ne verujem da ce moci da se nose sa atletski najdominantnijom ekipom lige.

zao mi je jako Kobija,vidi se da u njemu jos uvek dovoljno snage za 6. prsten ali nema lik sa kim da igra,Gasol je nula u odnosu na onog igraca iz prethodnih sezona,Bajnam igra previse toplo hladno,ostali nisu vredni pomena...Artest je tu manje vise jedini konstantan uz Kobija,al samo u odbrani.
posle odlaska Van Gandija iz Orlanda, trejd Howarda u Lejkerse je verovatno otpao,steta
 
ako Boston prodje Filu,Majami bez Bosa nema sta da trazi u finalu Istoka,Garnet ce izdominirati a ako ga budu udvajali,Pierce i Alen ce to lagano kaznjavati,dok ce Filadelfiju Majami realno pocistiti ako bude prosla dalje.

Jeste da je Boston osvojio više titula nego svi ostali, ali više bih voleo da oni prođu u finale po N-ti put nego Majami.

San Antonio protiv Oklahome verovatno finale pre finala,ako se Durant i Westbrook ne uzentaju verujem da ce uspeti da prodju SA u 6 meceva, jer kolko god da je San Antonio dobar ne verujem da ce moci da se nose sa atletski najdominantnijom ekipom lige.

Što bi se uzentali? A da će biti žestoko, biće.

zao mi je jako Kobija,vidi se da u njemu jos uvek dovoljno snage za 6. prsten ali nema lik sa kim da igra,Gasol je nula u odnosu na onog igraca iz prethodnih sezona,Bajnam igra previse toplo hladno,ostali nisu vredni pomena...Artest je tu manje vise jedini konstantan uz Kobija,al samo u odbrani.

Brate, ima toliko igrača (i ekipa) koji nemaju nijedan prsten, nek oni malo osvajaju za promenu (ovo ne važi za Lebrona, naravno :mrgreen:).

posle odlaska Van Gandija iz Orlanda, trejd Howarda u Lejkerse je verovatno otpao,steta

no-no.gif
no-no.gif
no-no.gif


Ovo je za mene kao da si rekao da je šteta što je Srbija pobedila u nekoj važnoj utakmici ili tako nešto. Ne da nije šteta nego je odlično, nadam se da će Dvajt posle ovoga lepo da produži vernost klubu, a ne da bude 'oću kakim - neću kakim kao dosad.
 
Kol'ko Sparsi superiorno deluju, bruka jedna. Nisam gledao od početka poslednju njihovu koju su prenosili, samo sam povremeno prebacivao, al' čak ni kad sam video da Klipersi ludački ulaze u meč, da vode 20 i nešto razlike, svejedno ama baš ni najmanje nisam sumnjao u pobedu. Još kažem ćaletu ''Ma opušteno, ček samo da se zagreju''. Ključni momenat mi je bio kad Popovič sedi između Parkera i Dankana i deluje kao da im priča šta je sve u mladosti upecao na Misisipiju.

Mislim da su oni baš tempirali formu za plejof, i da su veći deo sezone, naročito u početku, igrali sa možda 50 % mogućnosti, ako i toliko. U suprotnom, pitanje je da li bi ijednu izgubili.

Imali su zecu srecu sto su Klipersi izbacili Memfis. Memfis bi ih verovatno dobio, kao i prosle godine.
 
Samo da Miami ne osvoji i sve ce biti super, a kako mi izgleda tesko da ce u veliko finale a i da udju sa SASima nece moci bez bosha...

SAS sa Majamijem nema sta da trazi. Oklahoma bi im bila veci problem, ali tesko da ce ovakva Oklahoma da prodje SAS. Najslabiji su na onim pozicijama koje SAS-u prave najvise problema. Inace, bez Bosa, od svih preostalih ekipa, Boston je Majamiju najgori match up.
 
Poslednja izmena:
Da li ce tim sa 2 igraca majami da dodje do finala, da li timske igre se pretvaraju u jednog do dva bitna igraca

Ne, nego kosarka sve vise i vise postaje fizicka igra. Evolucija ide u onom pravcu koji se najbolje video kod Dzordana. Ako neko zeli da gleda tehnicke sportove, neka ne gleda kosarku, Dzordan nije Dzordan zato sto je bio tehnicki najsavrseniji igrac, vec zato sto je imao najbolje fizicke predispozicije.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top