NBA 2020/2021

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bjelica ima najveće šanse.
Pol me žešće nervirao.Sve je sam išao,umesto da malo i deli lopte.Ne sviđa mi se to.
Peđa je dobijao izuzetno malo lopti,a to nije u redu.
I dalje se nadam da će moj voljeni Nju Orleans proći!Imaju šanse.
 
Bjelica ima najveće šanse.
Pol me žešće nervirao.Sve je sam išao,umesto da malo i deli lopte.Ne sviđa mi se to.
Peđa je dobijao izuzetno malo lopti,a to nije u redu.
I dalje se nadam da će moj voljeni Nju Orleans proći!Imaju šanse.

U prve dvije utakmice je samo dobacivao pa su izginuli...
Momak je rijesio da nesto promijeni...da povuce ekipu...
 
I Dasic iz Crne Gore...
Posto su mladi...mislim da imaju sanse...samo da ne krenu stopama Milicica:D

@Playoffs
Pol je odigrao sjajno sinoc...i vratio u zivot Nju Orleans...
Dvejn igra sjajno...i drzi Majami u odlicnoj poziciji...mada je pomogao dosta i Dzermejn...
Parker i Dankan nijesu mogli sami...Parker je odigrao vjerovatno do sad i najbolji mec jednog kosarkasa u plej-of-u ove godine...ali nije pomoglo...Dalas odradjuje posao...
A Brajant je sredio Jutu...i sada su sanse Vilijamsa, Buzera i drustva minimalne...

Definitivno San Antonio je bez Djinobilija mnogo slabiji. On daje veliku raznovrsnost u napadu igri SA.
Ovako se 90% akcija u napadu svodi na Parkera i Dankana i njihovoj igri 1-1 ili 2-2. A to vise tesko moze proci. Tesko je dobiti utakmicu kada ti od 90 koseva dva igraca daju 68 koseva,a svi ostali (njih 8) ukupno 22.
U prvom kolu ce ispasti neke ekipe koje su po meni bolje od Dalasa,ali tako to ide....
 
Chicago "zasluzheno" pobedijo +3 nakon 2 OT, gordon sa tricom poslao u 2OT:worth:, ali bostonu jako jako fali KG,jer i ako prodju bullse sa takvom igrom ispadaju u 2 rundi, klupa je K A T A S T R O F A(njih 5 ukupno dalo 11poena:thumbdown:) a sa druge strane klupa bullsa tj. Heinrich i Miller dala ukupno 30 poena, mada da imaju i bullsi problema sa klupom jer jedino heinrich i miller sta ulazila na teren:dontunderstand:,
Gordon,Salmons a posebno Rose( 23pts,11reb,9ast) igrali su odlichno, ja mislim da toga klinca Derricka R. cheka blistava kariera:worth:
 
Bjelica ima najveće šanse.
Pol me žešće nervirao.Sve je sam išao,umesto da malo i deli lopte.Ne sviđa mi se to.
Peđa je dobijao izuzetno malo lopti,a to nije u redu.
I dalje se nadam da će moj voljeni Nju Orleans proći!Imaju šanse.

Ubedljivo najbolje plasiran na draftu od nasih igraca bice Macvan. Posebno posle ove utakmice od pre 20 tak dana kada je razbio tu americku selekciju. Cak ima najava da ce otici u 1. krugu,sto ostali mogu da sanjaju.
Drugi ce biti Bobi Marjanovic,ne zahvaljujuci svojim kvalitetima,vec visini koja se veoma trazi u NBA jer je veliki deficit tih igraca od 215 pa navise....
Bjelica,Dasic......to je sad vec tesko proceniti.....klubovi umeju da draftuju igrace u 2.,3. krugu na koje u tom trenutku ne racunaju ozbiljno ( mislim na igrace iz Evrope) cisto da bi sprecili druge klubove da ih uzmu za 2-3 godine ako od njih postane kvalitetan igrac...
 
Ja nisam gledao utakmicu,pa ne znam kako je bilo,ali...Strašno.
Da tako puknu,to nešto nije u redu.
Mislim da i dalje imaju šanse,nije sve izgubljeno...
Ali,ako Hornetsi sad ispadnu,Peđa će verovatno igrati za reprezentaciju,što je dobro za nas...
Videćemo,sve je moguće..
 
Klivlend previše lako izbacio nezainteresovani Detriot.
A što se tiče Nju Orleansa,mislim da oni igraju previše "finu"košarku a to ne prolazi u utakmicama plej ofa,ali ipak je preveliki rezultat u korist Denvera.
 
Ajoj.Izgubi Cikago nakon produzetka.Bas mi je zao.Nisu ni srece imali.Da su pobjedili vec bi bilo skoro gotovo.

btw ja bezveze na kladionici odigrao iz 1 u X i bude X na kraju a na poluvremenu 3 razlike za Cikago.
 
Klivlend previše lako izbacio nezainteresovani Detriot.
A što se tiče Nju Orleansa,mislim da oni igraju previše "finu"košarku a to ne prolazi u utakmicama plej ofa,ali ipak je preveliki rezultat u korist Denvera.

Kad nema Ajversona...nije ni cudo:D

A Nju Orleans im je vratio jutros za ono ponizenje:D
Moze to da bude legendarna serija...a moze i sve lako da se zavrsi...vidjecemo...

@Tema Atlanta - Majami...veoma interesantno...kao sto sam i najavljivao...
 
Kad nema Ajversona...nije ni cudo:D

A Nju Orleans im je vratio jutros za ono ponizenje:D
Moze to da bude legendarna serija...a moze i sve lako da se zavrsi...vidjecemo...

@Tema Atlanta - Majami...veoma interesantno...kao sto sam i najavljivao...

Sta je ko kome vratio????
Nju Orleans vratio Denveru??? Sta??? Denver jutros dobio Nju Orleans 107:86,serija GOTOVA.....

Mislis da bi Ajverson nesto promenio u seriji protiv Klivlenda?
 
Ajverson ne bi promenio nigde nista,tako da....Odlican igrac,ali sada vec u procepu izmejdu zelje za titulom,kolektivnom ili individualnom igrom.izmedju povreda i godina...Igrac koji ce moci prosecnoj ekipi da bude bolja,ali dobroj ekipi on ne moze pomoci...Realno stanje stvari,koliko god ga neko voleo...

A igrac koji moze uvek svimda dobro da dodje...Dzejson Kid....U bilo kom delu svoje kariejre.
 
Steta sto je Orlando u vodjstvu ali bice krvavo do kraja...:D

Za nekog šteta, za nekog sreća... :mrgreen:

Hauard neće moći da igra u šestoj utakmici, suspendovaše ga jer je munuo Dalemberta laktom u glavu... valjda ćemo i bez njega iskoristiti prvu meč-loptu...

Ajverson ne bi promenio nigde nista,tako da....Odlican igrac,ali sada vec u procepu izmejdu zelje za titulom,kolektivnom ili individualnom igrom.izmedju povreda i godina...Igrac koji ce moci prosecnoj ekipi da bude bolja,ali dobroj ekipi on ne moze pomoci...Realno stanje stvari,koliko god ga neko voleo...

A igrac koji moze uvek svimda dobro da dodje...Dzejson Kid....U bilo kom delu svoje kariejre.

Sve je tačno što si napisao... :ok:


Meni žao Nju Orlensa... zbog Stojakovića... :(
 
Sta je ko kome vratio????
Nju Orleans vratio Denveru??? Sta??? Denver jutros dobio Nju Orleans 107:86,serija GOTOVA.....

Mislis da bi Ajverson nesto promenio u seriji protiv Klivlenda?

Gledao sam Atlantu...ja se izvinjavam zbog greske...
Mora da je umor u pitanju...

Mislim da bi Ajverson mnogo toga promijenio...kao sto je uvijek i mijenjao...
 
Ajverson ne bi promenio nigde nista,tako da....Odlican igrac,ali sada vec u procepu izmejdu zelje za titulom,kolektivnom ili individualnom igrom.izmedju povreda i godina...Igrac koji ce moci prosecnoj ekipi da bude bolja,ali dobroj ekipi on ne moze pomoci...Realno stanje stvari,koliko god ga neko voleo...

A igrac koji moze uvek svimda dobro da dodje...Dzejson Kid....U bilo kom delu svoje kariejre.

S prvom recenicom se ni ti ne slazes:D
A da je u procjepu, jeste...ali kvaliteti su tu...
A boldovana recenica je bas bolna...i stvarno ne znam cime je Ajverson ovo zasluzio;)

Da je realno stanje stvari...ne bih rekao...
 
Ma meni je i na FBu pisalo da po karakteristikama licim na Ajversona :)

Ja sam nejga prvo puno gotivio..Onda,posle tri godine,sve manje...I tek pre jedno par godina sam opet poceo da ga gotivim,kada je nekako ponovo postao normalan igrac...Manje vise... I definitivno je veliki igrac.Momak koji ima 180 cm i koji moze da da 30 poena po mecu zasluzuje svacije postovanje.

Medjutim, njegovo vreme glavnog igraca i igraca koji je tu da donese titulu je iza njega.Steta,vise nije igrac koji moze da povede ekipu do konacne pobede.

Uvek ce mi biti drago da ga gledam,ali on sada ne mzoe pomoci nekoj Top 5 ekipi da bude bolja! Realno! Detroit je pukao kao dobar dan,a kako su igrali u sezoni jos su i dobro prosli. Denver igra bolje bez njega...Fialdelfija isto. O cemu pricamo?

Zato i kazem,Ajverson je sada igrac koji prosecnoj ekipi moze puno pomoci,da odu korak dalej nego obicno,ali nekoj bas dobroj ekipi..Moze samo da smeta,jer on niej igrac koji sada moze lako da se uklopi u neki sistem. A covek je plej. Dakle,igrac koji je alga i omega sistema ne igra sistem-sistem propada i ekipa gubi.To je trenutno stanje igre Alena Ajversona.Koliko god ga i ja gotivio.
 
Ma meni je i na FBu pisalo da po karakteristikama licim na Ajversona :)

Ja sam nejga prvo puno gotivio..Onda,posle tri godine,sve manje...I tek pre jedno par godina sam opet poceo da ga gotivim,kada je nekako ponovo postao normalan igrac...Manje vise... I definitivno je veliki igrac.Momak koji ima 180 cm i koji moze da da 30 poena po mecu zasluzuje svacije postovanje.

Medjutim, njegovo vreme glavnog igraca i igraca koji je tu da donese titulu je iza njega.Steta,vise nije igrac koji moze da povede ekipu do konacne pobede.

Uvek ce mi biti drago da ga gledam,ali on sada ne mzoe pomoci nekoj Top 5 ekipi da bude bolja! Realno! Detroit je pukao kao dobar dan,a kako su igrali u sezoni jos su i dobro prosli. Denver igra bolje bez njega...Fialdelfija isto. O cemu pricamo?

Zato i kazem,Ajverson je sada igrac koji prosecnoj ekipi moze puno pomoci,da odu korak dalej nego obicno,ali nekoj bas dobroj ekipi..Moze samo da smeta,jer on niej igrac koji sada moze lako da se uklopi u neki sistem. A covek je plej. Dakle,igrac koji je alga i omega sistema ne igra sistem-sistem propada i ekipa gubi.To je trenutno stanje igre Alena Ajversona.Koliko god ga i ja gotivio.


Taj test na FB-u je sigurno tačan :roll:

I nije alga i omega,nego alfa i omega.
 
chic-boston :worth::worth::worth: ovo je fenomenalno shta ovi ludaci rade:worth:,rose imao "slabu" noch ali ipak zalepijo bananu rondu pre samog kraja:worth:,a onaj mali smotani rondo je prljav igrach do bola,malo falilo pa se potukli on i heinrich:mrgreen:
houston laganice protiv portlanda:mrgreen: , sad idu na lakerse..:sad2:
denver-dallas bi trebalo biti zanimljivo,mada mi je denver "faforit":mrgreen:

ove godine su playoffi odlichni :worth:
 
Poslednja izmena:
Definitivno Boston i Cikago igraju seriju za pamcenje. Ako nista drugo zbog egal utakmica. Od 6 meceva, 4 puta produzeci. Cak 5 utakmica zavrseno u 3 razlike ( 2,3,3,2 i 1 razlike ).
Ne pamtim za ovih 20 godina koliko pratim NBA detaljno,takvu seriju. Bilo je gomila neizvesnih serija,preokreta i svega,ali da se svaka utakmica odlucivala bukvalno jednom loptom u poslednjim sekundama,e toga nije bilo.......
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top