Navijačke teme

Najjaci navijaci u exYU

  • Grobari (Partizan Beograd)

  • Delije (C.Zvezda Beograd)

  • Firma (Vojvodina N.S.)

  • Lesinari (Borac Banja Luka)

  • Horde Zla (Sarajevo)

  • Ultrasi (Zrinjski Mostar)

  • BBB (Dinamo Zagreb)

  • Torcida (Hajduk Split)

  • Armada (Rijeka)

  • Neko iz Slovenije

  • Neko iz Makedonije

  • Neko iz C.G.

  • Neko drugi


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
evo sta je pre samo 3-4 dana napisao na forumu
у овим тренутцима, рођене ми мајке, дао бих свој живот за Косово и Метохију и душа ме боли када видим своје другове око себе како се понашају у овим тренутцима... зовем их да палимо за Бг у четвртак а њихови одговори су "не могу идем да купим јакну", "излазим увече, јбга"... скроз сам се разочарао! наравно има и оних, нормалних, који размишљају патриотски али смо у мањини...
 
Evo nas na protestu
dsc0188vh6.jpg

dsc0196gd4.jpg

a evo pokojnog vujketa
zokitd8.jpg
 
Znate sta ja sam blizi verovanju da su njega ubili panduri pa da su ga tamo samo preneli i ostavili da izgori, nego da se on tamo zapalio.
Alo pa video bi ga neko od ostalih, a i kako to da se samo on zaglavio unutra od tolikih silnih ljudi... Po ovoj slici ne bih rekao da je bio neko ko ne zna da se snadje u situaciji...

U svakom slucaju neka mu je laka zemlja...
 
Znate sta ja sam blizi verovanju da su njega ubili panduri pa da su ga tamo samo preneli i ostavili da izgori, nego da se on tamo zapalio.
Alo pa video bi ga neko od ostalih, a i kako to da se samo on zaglavio unutra od tolikih silnih ljudi... Po ovoj slici ne bih rekao da je bio neko ko ne zna da se snadje u situaciji...

U svakom slucaju neka mu je laka zemlja...
A prica se da su ga sprzili laseri koji su bili u ambasadi:cry:
 
Evo stranih navijaca i njhovo misljenje o kosovu!

navijaci iz temisvara rumunija

60049282mv6.jpg


lijetuvos-aris

lijetuvos-aris.jpg


navijaci banjik ostrave

Banjik ostrava.jpg


navijaci slovan bratislave

dsc02600nd3.jpg


navijaci Лкс лођ Јагелонија биалисток

img_2693a.jpg
 

Back
Top