NAUCIMO NESTO

:mrgreen:

devojke, ako zelite da vam tim "ispadne" dibar jebbac,platite mu pice:mrgreen:


:zcepanje::rotf:

ps. ocigledno da im treba malinovcani stimulans za bolju akciju u eksu :zper:

Зато сам ја лош у кревету...
Нико ми пиће не плати пре секса...
ЦЦЦ
Јесам јадан кад ни то не могу да извучем...
 
Pa dobro torbanje troši kalorije više nego dobro oranje.
Ti il nisi nikad orala bez motorizacije, ili se nisi nikad dobro torbala.
Ili ni jedno ni drugo? :eek:

Ti si izgleda orao bez motorizacje,a i treba ti popriličan stimulans da bi u opšte mogao da hebeš.
Prema tome,svaka koja bi od tebe trebala da napravi hebača, mora dobro da te nahrani inače ‚‚mašina‚‚ ne radi :zcepanje:
Skup si ti traktor za održavanje.:mrgreen: :zcepanje:
 
А ја се увек трудим да ми плате пиће кад изађем...
Ебе ми се како ће то ко протумачити...

Шкрт сам... :)

O tome pričam, različite navike, može da tumači ko kako želi, na osnovu toga se ništa ne može zaključiti. Kad pijem, pijem sa ljudima koje volim, i trudim se da ih ne opterećujem plaćanjem, za druženje s njima mora da se nađe novca makar kasnije nemao ni za 'leba. Jedino što imam to su prijatelji. Uostalom kad nemam love ni ne idem na piće. :rumenko:
 
Ma kakva pića i sokići, to je za kikireze.
Pola kile bureka s mesom + 0,5l jogurta sa min. 3,2% masti, da vidiš kako će tad da torba! :per:
Ili pasulja prebranca pa kad pocne da prdi i podriguje......:ipak je to fizicka aktivnost. :zcepanje: Mozda se tako radi na selu ali ja sam ipak za opustanje uz crno vino. Nakon toga moze predigra i sve ostalo. Naravno, nista bez sexy rublja ;)

Poznato je da su danasnji momci postali velike pickice (cast izuzecima) i da se sve promenilo, pa nije ni cudo sto su mnoge normalne i lepe devojke same. Imaju neke fore kao, cekam da mi devojka prva pridje, da mi plati pice....itd. Pa sta je sledece? Da vam kupuju cvece i nakit? Hocete da sedite kuci i kuvate rucak, da radjate decu umesto zena? Bre muskarci smesni ste! Tako sve vise podsecate na peskirice. Kakav ste vi jaci pol? Ne kazem da sad morate da titrate zeni ali svaki muskarac mora da bude dzentlmen, da ima dostojanstvo a ne kao slabic. Zene su trazile da budu ravnopravne ali to nikada nece biti moguce osim u pametovanju. Kod zivotinja je uvek bilo jasno da su muzjaci ti koji dominiraju i koji bi uvek zastitili zenku od neprijatelja pa neka tako ostane i kod ljudi. Kada mi muskarac pokaze da je slab, ja odmah gubim interesovanje za njega. Znaci, momci prilaze, nude picem i vode glavnu rec. :gace::brus: I naravno prvi poljubac :cmok:
 
Ili pasulja prebranca pa kad pocne da prdi i podriguje......:ipak je to fizicka aktivnost. :zcepanje: Mozda se tako radi na selu ali ja sam ipak za opustanje uz crno vino. Nakon toga moze predigra i sve ostalo. Naravno, nista bez sexy rublja ;)

Poznato je da su danasnji momci postali velike pickice (cast izuzecima) i da se sve promenilo, pa nije ni cudo sto su mnoge normalne i lepe devojke same. Imaju neke fore kao, cekam da mi devojka prva pridje, da mi plati pice....itd. Pa sta je sledece? Da vam kupuju cvece i nakit? Hocete da sedite kuci i kuvate rucak, da radjate decu umesto zena? Bre muskarci smesni ste! Tako sve vise podsecate na peskirice. Kakav ste vi jaci pol? Ne kazem da sad morate da titrate zeni ali svaki muskarac mora da bude dzentlmen, da ima dostojanstvo a ne kao slabic. Zene su trazile da budu ravnopravne ali to nikada nece biti moguce osim u pametovanju. Kod zivotinja je uvek bilo jasno da su muzjaci ti koji dominiraju i koji bi uvek zastitili zenku od neprijatelja pa neka tako ostane i kod ljudi. Kada mi muskarac pokaze da je slab, ja odmah gubim interesovanje za njega. Znaci, momci prilaze, nude picem i vode glavnu rec. :gace::brus: I naravno prvi poljubac :cmok:

.......to maco kazi im ,zato ja drzim toljagu u rancu pa ko zeli da pridje nece se lepo provesti ..................domaca a jaka ,prava zena ................:per::per:
 
Ili pasulja prebranca pa kad pocne da prdi i podriguje......:ipak je to fizicka aktivnost. :zcepanje: Mozda se tako radi na selu ali ja sam ipak za opustanje uz crno vino. Nakon toga moze predigra i sve ostalo. Naravno, nista bez sexy rublja ;)

Poznato je da su danasnji momci postali velike pickice (cast izuzecima) i da se sve promenilo, pa nije ni cudo sto su mnoge normalne i lepe devojke same. Imaju neke fore kao, cekam da mi devojka prva pridje, da mi plati pice....itd. Pa sta je sledece? Da vam kupuju cvece i nakit? Hocete da sedite kuci i kuvate rucak, da radjate decu umesto zena? Bre muskarci smesni ste! Tako sve vise podsecate na peskirice. Kakav ste vi jaci pol? Ne kazem da sad morate da titrate zeni ali svaki muskarac mora da bude dzentlmen, da ima dostojanstvo a ne kao slabic. Zene su trazile da budu ravnopravne ali to nikada nece biti moguce osim u pametovanju. Kod zivotinja je uvek bilo jasno da su muzjaci ti koji dominiraju i koji bi uvek zastitili zenku od neprijatelja pa neka tako ostane i kod ljudi. Kada mi muskarac pokaze da je slab, ja odmah gubim interesovanje za njega. Znaci, momci prilaze, nude picem i vode glavnu rec. :gace::brus: I naravno prvi poljubac :cmok:

Muškarci treba da sede kući i da prave decu ;) :zcepanje:
 
.......to maco kazi im ,zato ja drzim toljagu u rancu pa ko zeli da pridje nece se lepo provesti ..................domaca a jaka ,prava zena ................:per::per:
Domaca a jaka, kao kafa :D Pa dobro ne bi je valjda pretukao ako ti pridje? :sad2: Mozda bolje da joj kazes da imas devojku ako ti se ne svidja ili da slazes nesto kao sto momci znaju da slazu da su tesko bolesni itd. Mrzim muskarce koji dignu ruku na zenu,devojku, mada ima slucajeva koji to definitivno zasluzuju ali ipak ne. Bolje je sve resiti razgovorom.:) Sve je dobro kad se dobro svrsi:D
 
Domaca a jaka, kao kafa :D Pa dobro ne bi je valjda pretukao ako ti pridje? :sad2: Mozda bolje da joj kazes da imas devojku ako ti se ne svidja ili da slazes nesto kao sto momci znaju da slazu da su tesko bolesni itd. Mrzim muskarce koji dignu ruku na zenu,devojku, mada ima slucajeva koji to definitivno zasluzuju ali ipak ne. Bolje je sve resiti razgovorom.:) Sve je dobro kad se dobro svrsi:D

....toljaga je za mushkarce koji bi se drznuli da pridju mojoj dragoj a za da me samo neznosti,poljubci,osmesi,komplimenti i tvrd .............;);):per:
 
Mala, pogrešno tumačiš, što samo pokazuje koliko si iskusna.
Prvo, nisam pisao o mogućnosti sexa, ni o stimulansima, nego o kvalitetu i intenzitetu. Jugo 45 možeš da voziš 100km sa 7-8l benzina, a ferari ti toliko potroši do iza ćoška. Gledano iz tvog ugla moglo bi se reći da je ferari krš, ali to samo pokazuje da si navikla na juga, a da se nisi nikad vozila u ferariju, jer da jesi nikad ne bi odvalila tako nešto.
E kad te dofati neki Sinnke koji zna šta hoće i kako to da uradi, pa te pocepa sexom ko svinja masan džak, ima da promeniš ploču, 'ranićeš ga samo belim vešalicama i pazićeš da pojede sve iz tanjira. I naučićeš nekoliko osnovnih lekcija iz fizike i biologije - zakon o održanju energije, pa razmenu hranljivih materija u organizmu, funkcionisanje K-Na pumpe, ulogu kiseonika u celoj priči...
I jeste "John Deer" skuplji traktor za održavanje od "IMT"a, ali ore duplo dublje brazde... :per:
Pa bas ti je dobro odvalila iako je mala, ja nisam ni mala ni neiskusna a slazem se sa njom. Moj decko je vegetarijanac kao i ja pa se 'odvaljujemo' boje nego mesozderi iako zivimo na povrcu i zdravoj hrani. A izmedju ostalog, moze srcka da te strefi od toliko holesterola, masni bureci, mesista...:bljak: Sto se tice kvaliteta u sexy, sto laksa hrana i crveno vino ti je najbolji recept za uspeh. :)
 

Back
Top