NATO pokrenuo obojeni Majdan i u Gruziji....

А после ће да буде

"Ми осуђујемо злочине на свим странама али одбијамо да се наш народ карактерише као геноцидан".
Mogu i ja ovo da vam napravim ako želite,pa sad je to bar lako,napravimo grupu na fb,viberu ili tako nekoj mreži,upadnemo i napišemo poruke sa Hrvatskim ili Muslimanskim imenima i prezimenima,i onda to prikazujemo i vrtimo glavama,kao: Cccc...Jel vidiš ti šta oni pišu?Pusti te forice.Zna se ko su koljači.
 
Mogu i ja ovo da vam napravim ako želite,pa sad je to bar lako,napravimo grupu na fb,viberu ili tako nekoj mreži,upadnemo i napišemo poruke sa Hrvatskim ili Muslimanskim imenima i prezimenima,i onda to prikazujemo i vrtimo glavama,kao: Cccc...Jel vidiš ti šta oni pišu?Pusti te forice.Zna se ko su koljači.
ma ne daj se da te zamaja brkajuci osnovne pojmove ratnog zlocina u gradjanskom ratu sa genocidom
unizavaju i devalviraju sam pojam jer su sami genocidni, sponzori i kosponzori, nema drugog razloga, a ove nase drugosrbe i ine - njima ne pridavati neki znacaj
 
ma ne daj se da te zamaja brkajuci osnovne pojmove ratnog zlocina u gradjanskom ratu sa genocidom
unizavaju i devalviraju sam pojam jer su sami genocidni, sponzori i kosponzori, nema drugog razloga, a ove nase drugosrbe i ine - njima ne pridavati neki znacaj
Nervira me što zbog svojih nedela iz prošlosti oni nebi trebali ni da se oglašavaju da su živi a oni sebi daju za pravo da nekome sole pamet i ukazuju na nešto,neretko lažući i iskrivljujući sliku o događajima koji su se zbili ranije.Do kraja će pisati da su se Srbi sami klali u Jasenovcu i širom Hrvatske i BiH.
 
Отпор је циа организација. Доказано и потврђено.

На једну страну пљујеш режим на другу глорификујеш циа бастардију која је довела на политичку сцену марка ђурића...

:mazi:
Ko god da je maknuo Slobu i njegovu ekipu zahvalan sam mu.
 
Mogu i ja ovo da vam napravim ako želite,pa sad je to bar lako,napravimo grupu na fb,viberu ili tako nekoj mreži,upadnemo i napišemo poruke sa Hrvatskim ili Muslimanskim imenima i prezimenima,i onda to prikazujemo i vrtimo glavama,kao: Cccc...Jel vidiš ti šta oni pišu?Pusti te forice.Zna se ko su koljači.
Naravno, uvek oni drugi, nikad mi.
 
Šta će u njegovom okrilju? Želi da bude van njega kao sav normalan svet.
kaze ko,. cia? ko je za tebe normalan,. ovi nenormalni, koji samo kidisu kao besni psi, kao divlji dingoi, kao sakali?

Каже се да је напад најбоља одбрана. И то је вероватно тачно (иако не баш увек и свуда), али само под једним условом: да се не брани неодбрањиво.

Zapad gubi

Branko Pavlović
Запад и сателити управо бране неодбрањиво. И то нападом. У широкој лепези потеза од тзв. геноцида у Сребреници, суверенитета тзв. Косова, победе Украјине и сламања Русије, оправдавања Израела за апартхејд и страхоте које чини, до напада на Кину који је увелико у току, с циљем да се некако заустави кинески напредак.

Borelj čestitao Vučeviću, ovaj odgovara: Ne treba nam KiM, naš cilj je EU

a jel ovaj normalan, a zna da nece da bude primljen u eu?> mozda je normalan za veliku albaniju samo
 
Poslednja izmena:
Sličnost između Rusije i Srbije je da dele istu šugu, svi pokušavaju da se odcepe i pobegnu što dalje od njih. Samo je razlika što Rusija pokušava silom da zadrži stare ljubavi dok Srbija silu nema pa odoše svi koji su mogli. Naravno svi drugi su im krivi, božsačuvaj da pomisle da je možda problem do njih ;)
Pa ti si i šugav?!
 
Poslednja izmena:
Kao sto Gruzija i Ukrajina grese po pitanju inacenja Rusiji, tako i Srbija gresi po pitanju inacenja Evropi i SAD.
Што се тиче нас то је прошлост, јер је то радио Милошевић.

На жалост, данас је Вучић најкориснији играч запада и чак Ђилас би био већи националиста и већи камен спотицања са западом, односно много тврђи играч који би задавао главобоље западу.
 

Back
Top