Natalne karte - analiza

beba_toronto:
Alapachica + decko - sinastrija

alapachica_i_decko_sinastrija_decembar.gif
Ne umem da se snađem ovde,potrebna mi je pomoć.ljudiiii
 
beba_toronto:
Sta tacno znaci saturn u 12?


Da malo to pobliže objasnim jer kolega Jamacha ima tu temu a ostade
nerazjašnjeno..Dakle 12 kuća simbolizira početak i kraj..Kraj zato što
predstavlja žrtvu koja se konačno mora napraviti od svesne ličnosti..
Sa apstraktne tačke gledišta predstavlja početakzato što se odnosi na uzroke
iz prošlosti koji nas,delujući od rođenja ispod svesnog nivoa dovode u situacije koje
zahtevaju da se izgubimo i umremo da bi smo se ponovo rodili u grupnoj svesti..
Nadam se da ne filozofiram puno..
Ova se kuća često zove karmičnom..Ova kuća nas uvek stavlja pred teška iskušenja
ukoliko se ne ide putem služenja..Saturn u 12 kući se često podudara sa žrtvovanjem
materijalističkih ambicija a takođe je i jedan od najčešćih pokazatelja da će osoba
svoj život posvetiti negovanju bolesnog ili bespomoćnog rofitelja i po cenu
sopstvenog razvoja...
Ako vas zanima još pišem još..
 
Nista se meni to ne svidja...sve sami losi aspekti izmedju vas dvoje
nema emocija....a tip sigurno nema nijednu emociju prema tebi...
vi ste zajedno iz svih drugih razloga samo ne iz ljubavi..
a gledajuci njegovu kartu on ne zna sta su prave emocije prema zeni, vec ima pogresnu sliku [iluziju] o tome....
roditelji su mu bili surovi i konzervativni , a ako u detinjstvu ne naucis sta je prava ljubav, onda to nikad ne saznas...on poistovecuje ljubav sa seksom fizickim kontakom, spoljasnjim materijalnim svetom, svim opipljivim, fizickim izgledom...
a ti si sa njim zbog para....
ti doduse imas neka osecanja prema njemu, npr, on tebi na neki nacin deluje cudno neobicno , ne stereotipno i to te privlaci,...a postoji i neka njegova mracna nedokuciva strana koju ti osecas i to te "pali":)
a pale te i pare:)
 
MadonnaGirl:
Axa,i sta to znaci???

Pa to znaci da je to tvoja natalna karta a niko u istoriji covecanstva nema istu:)
ti si posebna, kao i svi ostali
i plus znaci da sam morala da gledam u pasulj koji ti je datum i godina rodjenja....
ali grad ...to jos nisam naucila kako da provalim...moram da nadjem sajt sa svim koordinatama ...pa ce mi biti lakse
mada najlakse je kad neko napise "rodjen sam 15 .novembra 1978 u Paracinu"
:))))

drugi put na astro.com napravi ovakvu kartu, idi u extended chart selection, imas tamo opciju...gde se sve vidi...a posebno tabela aspekata.....
ova mala ovako ne valja...
 
beba_toronto:
ne moze bez ostalih podataka, kad su osnovani mrnjavcevici nadomak cacka, tacan datum i vreme
hvala.
mislio sam da sam dovoljno jasan. rodjen sam 24.04.1964. u 8.30 ujutru u mrcajevcima kod cacka. imate sve podatke, fali samo vase tumacenje, to znam povrsno, voleo bih detaljnije. hvala jos jednom.sto se tice mrcajevaca, neznam kada su osnovani, tamo nikada nisam ziveo niti bilo koga poznajem. porodjaj se desio iznenada, cini mi se da za tumacenje natalne karte to nije ni bitno. pozdrav svima.
 
DjuraMornar:
Ma to se Beba sali...Pa i meni je rekla to isto ,da sam u vezama zbog svega samo ne zbog ljubavi....a meni Venera na asc a Mesec u Raku ....:)
Bebo Bebo.... 8-)

to sto je venera na asc nema veze, asc je licnost...a ljubav je u dushi
koja nema veze sa licnoscu..

cekaj ti poredis babe i zabe sad, to sto sam tebi rekla nema veze s ovim sto sam rekla alapachici, kontekst je drugaciji....skroz suprotan
nisam to rekla u smislu "ti svojom voljom.....namerno"
 
Bebo draga....ma nemam ja nista protiv sto ti meni nesto kazes...nego sto ti na tome insistiras ;) ...a ja ipak mislim da malkice bolje poznajem svoj zivot i sebe samu nego sto me ti znas....;)
E sad sto se Venere tice...nisi ni tu u pravu...kao sto ti rece asc je licnost a Venera je na asc...Venera je ljubav i kako je ona na asc osoba se njome rukovodi....to joj je "modus vivendi" ,tim pre sto je ona u svom sedistu ,maltene na svom stepenu ......pa jos sa Mesecom koji je u Raku...
Veruj mi ,to je neko ko bez ljubavi ne moze zivot da zamisli....cak i pod ovakvim okolnostima za koje ti znas da se desavaju , ljubavi ima....inace niko ne bi sedeo ovde gde je.....ali ajde da zanemarimo sadasnju situaciju.....Veruj mi ,moji roditelji su bili u jako sretnom braku....( iz ljubavi......) ti rece da nisu....;), kapiram zasto si to pomislila....mozda zbog kvadrata Mesec/Venera, ali to je nesto sto je nastipilo 25god. kasnije.....da sad ne objasnjavam.....

Elem,ja nista nisam izvadila iz konteksta...samo sam primetila da si i meni rekla to isto.....tj. ispravicu se...nisi mi rekla ,vec si me ubedjivala da je to tako i da ja to sebi ne zelim da priznam....

Nema problema,"priznacu" ti ja sve...i sebi i tebi ,samo ako je tacno i ima logike...;)
Pozzz:)
 
Aj ok ja sam kriva za sve...
sad me mrzi da filozofiram i objasnjavam sta sam htela da kazem...
daj bre djuro ******, pa ti si se toliko na mene naljutila zbog toga, ne mogu da verujem
jao, pa sta ti mislis o meni?
PROMASILA SI KONTEKST -
a i ko mene vuce za jezik da pricam nesto takvom osetljivom stvorenju - Mesec u Raku:))
to znaci osetljivost, ne osecajnost....a to znam valjda pa ja sam RAK:)
ja sam se skroz zeznula oko nekih stvari..
sta ono bese...a da moj merkur je u kvadratu s tvojim

pa cu ja da kazem


PEACE ;)

a Zasto je "peace" roze boje, pa jer je to boja aure onih koji su na najvisem stepenu svesti, onih najboljih, punih ljubavi i dobrote prema svima i svemu na ovom svetu, pa im u ime njih dajem ovaj ruzicasti "peace" da ga stavite pod jastuk i da mnogo te ruzicaste srece predje na vas, i ja cu ga pod jastuk...
ne ja nemam roze auru, ne jos nazalost,...moja je jos uvek ljubicasta....a to ne valja....
jer se pojavljuje samo povremeno, ostalo su lose boje...

pa pa
 

Back
Top