Natalne karte - analiza

Meni je rečeno ako bi pokušala s njim da može biti veza od sredine prvog mjeseca 2024. Ali pošto su se moji upetljali u to ništa od toga
Screenshot 2023-09-23 175034.png

Evo sta te ceka u januaru dogodine, dalje guglaj aspekte. :D
 
Aha meni nije nitko ništa protumačio natalnu a bitno mi je da nađem nekoga za vezu imam Veneru u jarcu 5 kući Mars u 11 kući rak sedma kuća u ribama mjesec inače podznak lav.Strujelac 01.12.1992. 22:15 Osijek
Presosetljiva i često netoleranta, svađaš se i sa najboljim prijateljima koji zbog toga mogu da te izbegavaju. Opsednuta si provodom, uživanjem i nije te strah da probaš zabranjeno voće. Šta više... Prijatelji mogu da te upozore ali ćeš radije da se sa njima svađaš da odbraniš svoje strasti nego da čuješ šta imaju da kažu.

Ako uspeš da se smiriš. možda ćeš u nekom da vidiš ono što previdjaš na prvi pogled i zbog toga ne daješ šansu. Do tebe je, nije do zvezda.
 
Poslednja izmena:
Odgojena sam u strogoj obitelji nisam ni izlazila van.Smera mi što imam za društvo prijatelje koji su socijalni slučaj i imaju psihičkih problema.Htjela bi imati neke stabilne i ovako i onako.
Ti nisi imala prilike da upoznaš samu sebe, odatle i frustracija koju projektuješ i na druge što često kreira odbojnost. Prihvataju te uglavnom oni koji se osećaju odbačeni i nerazumeveni od društva. Moraš da promeniš sebe tako što ćeš da upoznaš sebe. Tako ćeš naći mir, a kad nađeš mir naćičeš i sreću.
 

Back
Top