NATALNA KARTA - U SLIKAMA

Halo svima opet ja na forumu...jedno pitanje??? Celo leto cekam taj novac sto mi sunce treba doneti sad kada udze u drugu kucu gde mi je vec jupiter,venera i pluto MOLIM ODGOVOR...saljem i kartu ako neko moze da mi objasni koliko jos da cekam...treba da da dobijem nasledstvo od oca..otac je cetvrto polje a meni tu sada ulazi uran..sunce=otac ulazi u drugu kucu..jesam dobro shvatila??
 
pokusam opet sa kartom 1969 5 novembr 08.34 örebro sweden ...ljudi nemogu kartu prilepiti..gde gresim??


Vidi na temi "kako postaviti kartu na forum", pažljivo čitaj, jer tamo na jednom mestu pišr: klik, pa opet klik - to ne zanči 2 klika, već tačno ono što piše: klik, slika sa mapom sveta, pa klik, i onda dobiješ tamo neki spisak raznih usluga, ali tebi treba ona u desnoj koloni dole, prva ispod crte. To ti je da kopiraš kartu u svoj kompjuter, a onaj drugi link je da postaviš na forum. Srećno.:bye:
 
uspela sam a sad da je prilepim ovde....
 

Prilozi

  • astro_245a_01_alex_2008830_80106_23950.jpg
    astro_245a_01_alex_2008830_80106_23950.jpg
    39,5 KB · Pregleda: 9
RASPORED KOMPONENTI
SUNCE 9°09'52'' d vaga
MJESEC 2°41'07'' a rak
MERKUR R 26°23'16'' d vaga
VENERA 27°14'20'' b lav
MARS R 3°58'52'' ^ ovan
JUPITER R 5°57'24'' ` blizanci
SATURN 26°51'00'' f strijelac
URAN 27°19'59'' f strijelac
NEPTUN 7°27'57'' g jarac
PLUTON 11°03'32'' e škorpion
ASCENDENT 27°23'21'' c djevica
MEDIUM COELI 26°51'31'' ` blizanci

RASPODJELA POLJA
prvo/ASCD 27°23'21'' c djevica
drugo 29°16'13'' d vaga
treće 0°14'16'' f strijelac
četvrto/IC 26°51'31'' f strijelac
peto 25°05'13'' g jarac
šesto 23°55'14'' h vodenjak
sedmo/DESC 27°23'21'' i ribe
osmo 29°16'13'' ^ ovan
deveto 0°14'16'' ` blizanci
deseto/MC 26°51'31'' ` blizanci
jedanaesto 25°05'13'' a rak
dvanaesto 23°55'14'' b lav

Unapred zahvalna...posebno me interesuje da li cu ikada u svom zivotu konacno sresti onog pravog o kom mastam i biti srecna...ipak sam ja prava vaga u oblacima :D
 
Moj problem je sto sam u Velikoj KRIZI vec godinama, tacnije od puberteta na ovamo! jednostavno mi nista ne ide: ljubav, prijateljstvo, fax! ako postoji ovde neko da mi protumaci zbog cega je tako, kako da promenim, i sta mi konkretno stoji u vezi toga u karti! sve mi se cini kao da sam pod uticajem crne magije ali ne zelim da je tako.

 
ON Mercury,
ne znam ko ti je radio natalnu kartu, ali po meni - nije sasvim tacna.
Uracunato je letnje vreme, ali SID time nije sasvim tacno. Prema mojim podacima, na vrhu kuce ljubavi je Rak, a ne Lav. To te cini daleko osetljivijom, ali i promenjiva osecanja su cesca.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Moram priznati da se ne razumem mnogo u astrologiju,mada pokusavam nauciti nesto.Svaka vam cast kako znate da tumacite natal jer je po mojoj skromnoj proceni mnogooo tesko pokapirati sve to...Meni se cini da je po pitanju ljubavi moj natal komplikovan i pun nekih suprotnosti,kao i ja sama :) Lako se zaljubim,mada ne cesto,posesivna sam i ljubomorna iako se trudim da to vesto skrivam,lako povredljiva i nekako,pogotovo u poslednje vreme,dve protekle godine,nikako da odrzim neku vezu.Obicno nasednem na lepe reci,obecanja,a sve se zavrsi tako sto druga strana nadje drugu devojku...Kao da mi zvezde serviraju lekciju koju ja nikako da naucim,iz veze u vezu ponavljaju se iste stvari...Zanima me vase misljenje po tom pitanju,kao i to kada cu napokon ostvariti neku stabilnu vezu? Emotivni zivot ni je jako bitan,kada mi on nije sredjen ja ni na jednom drugom polju ne funkcionisem dobro,a nikako da se napokon sredi...
Hvala unapred :)
 
Evo 2 jednostavna:) pitanja...
1.Da li cu se uopste udati..?Kada?Nekako mi ne izgleda...
Veza u kojoj sam od 2004 ne ide u tom pravcu,
njega brak izgleda ne interesuje.Fino mu je ovako.
Volim konkretne odgovore...pa ako mislite da necu, zelim da znam.
Prakticna devica...Nemam njegov sat,pa nema smisla ni da postavljam njegov horoskop.

2.Planiram odlazak u Dubai na 1-2meseca da trazim posao,
da li cu uspeti?Da li cu mojim radom doci do veceg novca?
Zavrsila sam ekonomiju...

Molim hitan odgovor...iz 2 razloga...
vezu iz pitanja 1 razmisljam da raskidam,
a u Dubai putujem u novembru...Yupiiii?!?!

 

Back
Top