NASILJE NAD MUSKARCIMA

psihicki teror.... ^_^ rekla mu je po 100x puta da carape ne ostavlja na podu hodnika
poor baby

Стереотипи су чудо, па ја знам гомилу жена које су аљкава стока. Отвори ормаре, плакаре мушкараца (оних који сами сређују своје ствари) и отвори ормар 99% жена, ако си пре тога могла да га затвориш....... све ће ти се само касти!
 
"idem da sredim ormar pa da to koristim kao argument za urednost (mind you, to nije nesto sto se podrazumjeva nego vanovozemaljska vrlina), nevermind kako izgleda ostatak kuce i ostali poslovi koje ne radim"

:mrgreen:

Нисам ја почео са причом о аљкавости, ти си употребила ту генерализацију, како би симплификовала и омаловажила појаву која је евидентна и која постоји од памтивека, али нису мушкарци ти који су на таласу НВО промена донели појам "психичко злостављање"! Ја само кажем да кад се већ труби толико о томе ајде да чујемо и другу страну!
 
"idem da sredim ormar pa da to koristim kao argument za urednost (mind you, to nije nesto sto se podrazumjeva nego vanovozemaljska vrlina), nevermind kako izgleda ostatak kuce i ostali poslovi koje ne radim"

:mrgreen:

Ако ћемо о томе, па најбоље ти од руке иде држање даљинског управљача, а у циљу пребацивања са шпанске на хрвтаску ТВ новелу, а све у паузи између два укључења у кућу ВБ, а и то све ако на програму није Фарма! Од ствари у којима си одлична, осим трошења новца, још ти врло добро успева телефонирање, које ако даш све од себе може потрајати исто онолико колико је мени требало да одем до пијаце, продавнице, банке и назад! Ниси лоша ни у кућним пословима као што су на пример обилазак свих фармвила и петвила... на фејсу. После свега овога наравно да је ред и да прилегнеш и одмориш се!
 
Poslednja izmena:

Back
Top