Naši radovi

To je slikano jos kad mi je to bilo na zidu ali se rad pocepao kad se krecilo :(.
Ja sam sve moje slike stavljao na net i verovatno ih dosta njih imaju neke sam stavljao na devianart neke
na imageshack itd.Ali kad sam uradio restore PC izgubio sam sve linkove
 
Ovde postavljajte svoje crteze u fazonu Anime-a i Mange

Evo ja prvi:

picture.php



picture.php

ne kazem da nisi,ali ne verujem da si ti ovo crtao,moram da vidim.
 
Evo i moji crtezi

Ovaj crtez je samo deo velikog,na tom crtezu ima i telo,lakse mi bilo da nacrtam glavu





Ovde me zezala desna noga,nekako je izgledala ravno i bzv ali sada je OK,valjda



E a Light-a sam radio jutros i ispao je dobro osim ociju,najgore crtam oci



Ja mislim da kod Light-a oci trebaju malo nize,sta vi mislite???
I da li bi neko mogao da nacrta samo oci od Light-a,da ja to prostudiram malo
 
2zodvyg.jpg
sl7cqv.jpg


Evo i moji crtezi

Ovaj crtez je samo deo velikog,na tom crtezu ima i telo,lakse mi bilo da nacrtam glavu





Ovde me zezala desna noga,nekako je izgledala ravno i bzv ali sada je OK,valjda



E a Light-a sam radio jutros i ispao je dobro osim ociju,najgore crtam oci



Ja mislim da kod Light-a oci trebaju malo nize,sta vi mislite???
I da li bi neko mogao da nacrta samo oci od Light-a,da ja to prostudiram malo

Potrudila sam se malko, jes' da joj je uska glava, al' nije strashno(valjda...) :)

:klap::klap::klap:Bravo
 
ovo nisu crtezi ali treba mi vase misljenje.Gledajte samo natpis ZERO...
samo ovo podljikavo je vazno....Ovo sam crtao na casu bilo mi dosadno....

ovo isto crtano na casu
ovo DBZ sam se zezao to nije vazno...

EDIT : PREVELIKA SLIKA
 
Poslednja izmena od moderatora:
ovo nisu crtezi ali treba mi vase misljenje.Gledajte samo natpis ZERO...
samo ovo podljikavo je vazno....Ovo sam crtao na casu bilo mi dosadno....
11to5tc.jpg
ovo isto crtano na casu
ovo DBZ sam se zezao to nije vazno...
4qj6dx.jpg

jesi se to bacio na grafite :lol: tako sam ja, u sedmom, osmom razredu bio baš ispaljen na grafite ali nikad ni jedan nisam uradio na zidu :( a sad me prošla volja da ih crtam....
imam nekoliko zamerki:
ovaj prvi - neuredno je :D i nikad nemoj da skiciraš sa hemijskom olovkom!
ovaj drugi - vidi se da imaš slab osećaj za prostor, totalno pogrešno prikazivanje slova u 3 dimenzije... ne može slovu "z" da se vidi, da tako kažem, desna strana, a slovu "e" leva strana... takođe dodao si linije za trodimenzionalni oblik na "e" sa obe strane. Treba da imaš predstavu kako bi to neko slovo izgledalo u prirodi i onda da ga posmatraš i crtaš.
konkretno za oba: ako su oni manga anime likovi zaista tvojih ruku delo i da ih nisi precrtavao, onda bi trebalo da praviš dosta "tačnije" linije, slova su suviše jednostavna i prosta, potrebno je samo malo maaaaašte :D
imagination_border1_thumb.gif

i primakni malo ta slova! grafiti svih grafit legendi su preponi boja, šarenila, i nikad nisu razmaknuti!
cope4.JPG

P.S. nemoj da se uvrediš ovim postom, pitao si za mišljenje, ja sam ti rekao šta mislim :D sve u cilju da ti pomognem da bolje uradiš... ne mogu ti govoriti da je super, kad nije.
 
jesi se to bacio na grafite :lol: tako sam ja, u sedmom, osmom razredu bio baš ispaljen na grafite ali nikad ni jedan nisam uradio na zidu :( a sad me prošla volja da ih crtam....
imam nekoliko zamerki:
ovaj prvi - neuredno je :D i nikad nemoj da skiciraš sa hemijskom olovkom!
ovaj drugi - vidi se da imaš slab osećaj za prostor, totalno pogrešno prikazivanje slova u 3 dimenzije... ne može slovu "z" da se vidi, da tako kažem, desna strana, a slovu "e" leva strana... takođe dodao si linije za trodimenzionalni oblik na "e" sa obe strane. Treba da imaš predstavu kako bi to neko slovo izgledalo u prirodi i onda da ga posmatraš i crtaš.
konkretno za oba: ako su oni manga anime likovi zaista tvojih ruku delo i da ih nisi precrtavao, onda bi trebalo da praviš dosta "tačnije" linije, slova su suviše jednostavna i prosta, potrebno je samo malo maaaaašte :D
imagination_border1_thumb.gif

i primakni malo ta slova! grafiti svih grafit legendi su preponi boja, šarenila, i nikad nisu razmaknuti!
cope4.JPG

P.S. nemoj da se uvrediš ovim postom, pitao si za mišljenje, ja sam ti rekao šta mislim :D sve u cilju da ti pomognem da bolje uradiš... ne mogu ti govoriti da je super, kad nije.

Ja sam ovo zero samo zezao to mi je drug rekao da crtam i crtao nesto bzv.

Kad odem u skejt park tamo smo crtali grafite ja i jos 3-4 ortaka imamo 2 grafita...Meni je bilo smesno to sto nam je opstina platila ...LOL znam da ovo ZERO nije nista to je bila samo zahebancija ali mom drugu se svidja...o_O ,hemijskom sam crtao zato sto nisam imao grafitnu a kad sam nasao grafitnu (jedva) vec sam ovo sve izzvrcao.....Ono sto sam crtao lepo uzmem sliku jednu od npr. kakashija i samo gledam kako izgleda a smisljam novi crtez....Sutra a mozda i danas idem do skejt parka i donosim slike...
 

Back
Top