Nase slike vol.2

To je Fifty koje se sećam. :lol:

Eee brate moj, kad se setim samo forumasenja 2008me i 2009te... pa i posle je bilo mocno. Gle nas sad, jesmo bolji, jesmo mudriji, ali godine proletese.
Nisam pre razmisljao o tome, osecao sam se kao klinac, ali kad sam ukapirao ove godine da sam napunio 25, e to me malo sokiralo. Jbte vreme gori, 30sete se priblizavaju.
Sad smo brate odrasli, a nismo bas ni totalno svesni toga. i dalje mislimo kako nam je 16 godina, a u stvari to je bilo pre 9 godina.

Ma tad je bilo najjače, ali stvar je u tome što se te 2008. mnogo nas skupilo odjednom, zato što tada nije bio popularan fejs već krstarica chat, a sad toga nema, mislim da polovina klinaca ne zna ni šta je to. :P Sad dođe nov član jednom u 100 god, vidi da nema žive duše i ode, nije mu zanimljivo.
Tako je i meni bio šok da sam sad lik kog neka deca gledaju kao matorca i onda kako da se čovek ne oseti matoro. Baš jednom šetao sa drugovima i nailaze neke klinke (po šesnes god) i ovaj jedan pedo krene da ih spopada i pita me jedna koje sam godište i kad sam joj rekao '92, kaže ''ih, mator'', reko' jbg. :lol:
 
Direkt kad si ti smeo da okacis fotku i otvoris forumasicama oci da si nulaaa nula negatiivnaaa
lagao si prooovidno kooo passsss da ti nisaaam bitna jaaoooo dragaaaneeee

Nula je neutralan broj, ne moze biti ni pozitivan ni negativan. :P

- - - - - - - - - -

To je Fifty koje se sećam. :lol:



Ma tad je bilo najjače, ali stvar je u tome što se te 2008. mnogo nas skupilo odjednom, zato što tada nije bio popularan fejs već krstarica chat, a sad toga nema, mislim da polovina klinaca ne zna ni šta je to. :P Sad dođe nov član jednom u 100 god, vidi da nema žive duše i ode, nije mu zanimljivo.
Tako je i meni bio šok da sam sad lik kog neka deca gledaju kao matorca i onda kako da se čovek ne oseti matoro. Baš jednom šetao sa drugovima i nailaze neke klinke (po šesnes god) i ovaj jedan pedo krene da ih spopada i pita me jedna koje sam godište i kad sam joj rekao '92, kaže ''ih, mator'', reko' jbg. :lol:

Podigni lestvicu na 18 godina, to je pos'o. :D Barem je legalno. :P
 
Ćao, ćao, zdravo :D

2lj3qlk.jpg
 
Ja sam više u fazonu - obuci se sa stilom, budi lep smrznut leš :mrgreen:
Doduše ja takođe praktikujem tuširanje ledenom vodom, kad te ošine takav mlaz posle toga možeš da meditiraš s golim dupetom na snegu i da ti ne bude ništa.
 
Iznenađenje je bilo pre 5-6 god, sad kad vidim nešto debilno, samo se prekrstim i nastavim. Mada nisu ni matorci ništa bolji. Kad vidim klinku od šesnes ljeta kako seda u krilo kriminalcu od 30+ koji pride ima ženu i dete, ne smatram ni njega nekim moralnim primerom, a kamoli nju. Doduše, uvek je bilo izroda i biće, samo ih u novijim generacijama ima toliko da se to počelo smatrati normalnim.
 
Velikih razlika u godinama je bilo i ranije i smatrano je normalnim.Čini vam se alarmantnim jer imate net i možete videti dalje od svog sela,inače ne verujem da se bitnije šta promenilo.Procentualno dobra deca su i dalje u većini al' o njima nećete čitati jer s**nja i skandali privlače više pažnje.
 
Iznenađenje je bilo pre 5-6 god, sad kad vidim nešto debilno, samo se prekrstim i nastavim. Mada nisu ni matorci ništa bolji. Kad vidim klinku od šesnes ljeta kako seda u krilo kriminalcu od 30+ koji pride ima ženu i dete, ne smatram ni njega nekim moralnim primerom, a kamoli nju. Doduše, uvek je bilo izroda i biće, samo ih u novijim generacijama ima toliko da se to počelo smatrati normalnim.

Da si ti meni živ i zdrav toga je uvijek bilo. Stvar je u tome što raja uvijek pamti ono loše a dobro se brzo zaboravi. Ima onaj jedan dio iz jedne pjesme "U gradu puno ljubavi al' sranje je što zapamtiš".

Kad slušam neke priče đeda mog baš vidim koliko su oni bili još i gori od nas, a stalno prde o tome kako su bili bolji.
 
Cao...:) Boze, kakva sam klinka bila kad sam ranije bila ovde,kad se setim..mada nisam tako cesto dolazila, ali ipak, i nisam ostavila neki pecat. Nego, gde je Sibil Vejn? Ja ni ne znam sve clanove ovde...Bila sam takva klinka. Opustena i bezbrizna...ja sam,inace, 93 godiste. Ali me vecina njih i dalje svrstava medju tinejdzere. Boze, kad se setim ovog foruma. Kakva sam klinka bila. Boze kakva sam klinka bila!

dw4e9v.jpg
 
Poslednja izmena:
Cao...:) Boze, kakva sam klinka bila kad sam ranije bila ovde,kad se setim..mada nisam tako cesto dolazila, ali ipak, i nisam ostavila neki pecat. Nego, gde je Sibil Vejn? Ja ni ne znam sve clanove ovde...Bila sam takva klinka. Opustena i bezbrizna...ja sam,inace, 93 godiste. Ali me vecina njih i dalje svrstava medju tinejdzere. Boze, kad se setim ovog foruma. Kakva sam klinka bila. Boze kakva sam klinka bila!

dw4e9v.jpg

Jel ovo slika kad si bila klinka ili sad? Zbunio sam se :lol:
 

Back
Top