Nase slike vol.2

Koji spomenik? :lol:

Ja sam samo po trgu šetala, ona fontana velika, i šine po trgu, onda Zara, Bershka, D&G...i tako to. :D
Zezam se. :D
Vidjela sam ponešto, ali ne puno.
Jednom ću otići i skoz je obići, jer se čini divna.
 
Koji spomenik? :lol:

Ja sam samo po trgu šetala, ona fontana velika, i šine po trgu, onda Zara, Bershka, D&G...i tako to. :D
Zezam se. :D
Vidjela sam ponešto, ali ne puno.
Jednom ću otići i skoz je obići, jer se čini divna.

Ja sam pao u nesvest umalo kad sam video one velike putnicke brodove po prvi put...to mi je bilo prvi put na moru...i poslednji :sad2:
 
Bio i ja na toj plazi , al mi nekako to kamenje bilo yebeno za noge , a neke cudne struje u vidi cas topla , cas ledena :roll: ... al je zato grad jedan od najboljih i najlepsih u kojima sam bio , parkovi pogotovo . :ok:
 
Kolko love si spiskao na tu obuku :think: :D

inace,sjajna je slika :)

Super slika, Ghost :D

jope malo mora.

45443_1462913504799_1592332166_31145133_6534608_n.jpg

@Srbin Ma kakva obuka? :D 25 evra dva zarona.

@sofffy Hvala.:D

Takodjer, i ja moram da pohvalim ovu tvoju fotkicu.:rumenko:
 
@GHOST: Ti u stilu americkih foka :D

Ja sam isto to hteo da probam kad sam bio u Egiptu, al na kraju nista nije bilo od toga.

Cuo sam da je za one kojima je prvi put za*ebano jer se tripuju da ne mogu da disu ili tako nesto?

Kako je tebi bilo?

Ja se isto zainteresovao,ima na bazenu kod mene,ali moras platiti 350 evropskih valuta,posto ima samo kao obuka i ronilacki klub .Ali znam na osnovu iskustva mog brata kako bi.Bilo pre dve godine.Samo zaronio.Nije valjda dobro zagrizao onu gumu za disanje,pa mu izaslo iz usta...Mehurici samo izlazili na povrsini vode.Znam da je bilo panike i gubio je orijentaciju,ali pomocu trenera se brzo smirio.Sad je sve normalno.
Ja se jos ne mogu prijavit,jer treba 18 godina
 
@GHOST: Ti u stilu americkih foka :D

Ja sam isto to hteo da probam kad sam bio u Egiptu, al na kraju nista nije bilo od toga.

Cuo sam da je za one kojima je prvi put za*ebano jer se tripuju da ne mogu da disu ili tako nesto?

Kako je tebi bilo?

Ja sam hteo da se udavim, pa vidi kako mi je bilo.:mrgreen: Stvarno, nekolko puta je hvalilo da mi ispadne ona sisaljka(ne znam adekvatniji izraz) dok sam ronio.:mrgreen: Ima malo problema sa pritiskom u usima, ali se to lako resava.Ono, i ja sam imao malo tripove da ne mogu da disem, ali na sledecem zaronu je bilo perfekcija.:D
 
Ja imam jednu eksplicitnu fotku jednog ovdje veoma zapaženog forumaša.
Punoljetan je, a samim tim samo punoljetni forumaši koji su zainteresovani mogu da je dobiju.

Cijena je - jedna reputacija.
Takoreći, prava sitnica.:D
 
Misliš?

E,***, čini mi se da sam te vidjela neki dan u Gospodskoj, sa nekom drugaricom si šetao... u pravcu crkve.
Bio mi bed da se javim,a ispred tebe sam prošla.
Doduše, u nekoj trci-frci sam bila, nisam ni imala vremena.

A jope mi glupo. :/
 
Misliš?

E,***, čini mi se da sam te vidjela neki dan u Gospodskoj, sa nekom drugaricom si šetao... u pravcu crkve.
Bio mi bed da se javim,a ispred tebe sam prošla.
Doduše, u nekoj trci-frci sam bila, nisam ni imala vremena.

A jope mi glupo. :/

Prolazim pored i kontam u sebi "Bože, djevojka ista Sofija"
Ili si držala fon ili nešto drugo, ne sjećam se baš, par piva prije šetnje je bilo :mrgreen:
Izvinjenje što te prepoznao a nisam se javio :mrgreen: (mada nisam bio siguran sa si ti, al' jopet)
 

Back
Top