Naruto

@ real- kun
Ovako.................
Sharingan se moze pojaviti samo kod pripadnika Uchiha Clana......... A Chidori je kao i ostale tehnike, kao i Shadow Clone, Rasengan....... Ko god da ima Lightning Chakru, moze ga lako nauciti........

A Naruto & Kyuubi ( Nine Tailed Fox ).............
Pre 15 godina ( ako gledamo od Shippuudena ), Kyuubi je napala Konohu i umalo je unistila....... Samo jedan nindza mogao ju je zaustaviti, a to je Minato ( 4 Hokage, ili Narutov otac )........ On je uradio Seal Jutsu, kako bi uklonio Kyuubi-inu dusu i tako je "ubio"......... Ta dusa zapecacena je u Narutu, i on sada moze da koristi Kyuubi- nu Chakru..........
Mada, ako izvuce mnogo, Seal moze da pukne, i Kyuubi da se oslobodi................

Btw, da ne bude zabune, Kyuubi je Nine Tailed Fox, ili Devetorepa Lisica, u nasem prevodu........
 
mogu da pitam, al bez flejma... koja je razlika izmedju ovoga i na primer Pokemona ili tako neke gluposti? ovo su samo napaljani crtani? Kontam da neko pogleda nekad tom i dzherija ili dushka dugoushka (:mrgreen:) ali ne sad da gleda svaki dan i da je napaljen na to... zanima me shta vi vidite u ovome?
 
@ real- kun
Ovako.................
Sharingan se moze pojaviti samo kod pripadnika Uchiha Clana......... A Chidori je kao i ostale tehnike, kao i Shadow Clone, Rasengan....... Ko god da ima Lightning Chakru, moze ga lako nauciti........

A Naruto & Kyuubi ( Nine Tailed Fox ).............
Pre 15 godina ( ako gledamo od Shippuudena ), Kyuubi je napala Konohu i umalo je unistila....... Samo jedan nindza mogao ju je zaustaviti, a to je Minato ( 4 Hokage, ili Narutov otac )........ On je uradio Seal Jutsu, kako bi uklonio Kyuubi-inu dusu i tako je "ubio"......... Ta dusa zapecacena je u Narutu, i on sada moze da koristi Kyuubi- nu Chakru..........
Mada, ako izvuce mnogo, Seal moze da pukne, i Kyuubi da se oslobodi................

Btw, da ne bude zabune, Kyuubi je Nine Tailed Fox, ili Devetorepa Lisica, u nasem prevodu........

Da li Naruto zna da mu je otac Minato?...ja sam odgledao swe epizode ali to nigde nisam wideo ili chuo...:)...Naruto bi to werowatno chesto spominjao da zna...

ko ti je najaci iz akatskuki?????meni je deidara

Od likowa koji su se pojawili do sada u animi meni je najbolji Itachi...on od swih likowa izgleda najgotiwnije...
 
o des strajo :lol:

Meni je pokemon za decu , ali naruto vec je i za starije.

Jer vidis razliku izmedju

itachi-uchiha-22.jpg


i

PokemonSeason1BoxSet107881_f.jpg
 
@ strajo
OK, ja sam veeeeeeeliki Narutard, ali ipak necu da te vredjam, zbog gluposti!!!!!!
Pa ovako, prva i glavna razika izmedju Naruta, Pokemona, Duska i Co. jeste to da Naruto ( tj. onaj ko ga je stvorio, inace Masashi Kishimoto ), kroz seriju pokazuje neka vazna nacela o zivotu, sto u Dusku i Dzeriju nema ( koja je logika da je mis pametniji od Macke???? )..
Drugo, Naruto pokazuje mnogo vise ubistava, krvi i nasilja od Pokemona, npr. i to ga izdvaja iz "Samo za decu" zanra..........
A i dobro Mixed- sama kaze........... Zar razlika nije uocljiva.........

@ Urosh- kun
Naruto ne zna, a to nije jos pokazano u Anime.......... U Mangi Jiraiya se seca kako je Minato dao ime "Naruto" svom sinu............

@ Mixed- sama
Preduhitrio si me XDDD
 
@mixed...
pa ne, ova prva je samo napaljena verzija druge ~.~

a i jednom sam gledao ovo, mislim nisam ni ceo jer sam se smorio, neki klinci u nekoj shkoli, neki se zaljubio u neku ruzhnu, a ta se zaljubila u nekog josh ruzhnijeg, pa onda neke tuche HU HA HI BU HAAAJA i tako to...

EDIT:
@uchiaaaaaaaa.........
a shta to uchi o zhivotu? da dobro pobedjuje zlo ? :lol:
 
Poslednja izmena:
To si gledao pocetak, gde nema veze sa zivotom...........
Pogledaj novi serijal, pa ces videti da nije sve "buhaha hi bu", ili kako vec rece........ Malo je komplikovanije, jer ima dosta stvari koje neces odmah razumet, ali kada bi se ukljucio u Pricu, video bi koliko je poucna, i u isto vreme smesna i tuzna....................

Iskreno, mnogo bolji odraz ima na zivotne vrednosti od vecine americkih ( engleskih uopste ) serija i filmova, kao i onih spanskih gluposti koje ne zasluzuju da se nazivaju serijama.....
 
@mixed...
pa ne, ova prva je samo napaljena verzija druge ~.~

Dobro, ako je tako ne smaraj nas ovde i idi gledaj Toma I Dzerija..

a i jednom sam gledao ovo, mislim nisam ni ceo jer sam se smorio, neki klinci u nekoj shkoli, neki se zaljubio u neku ruzhnu, a ta se zaljubila u nekog josh ruzhnijeg, pa onda neke tuche HU HA HI BU HAAAJA i tako to...

EDIT:
@uchiaaaaaaaa.........
a shta to uchi o zhivotu? da dobro pobedjuje zlo ? :lol:

To je druga epizoda, od 290.
Vrlo interesantno kako si na osnovu nje procenio ceo anime.
You have the gift, my friend.
 
1. Da si jaci uz one koji te vole........
2. Da je samoca najjaci bol.........
3. Da vise ljubavi dolazi od onih koji su ti prijatelji, nego iz same porodice..........
4. Da se ljudi boje onog sto ne poznaju.........
5. Da jadan covek uvek mora naci nekog jadnijeg od sebe, kako bi se osecao zivim........

Ima jos............ Ako te zanima, pogledaj!
 
pa dobro ako volite crtane (izvin'te manga)... ne kazhem da ne valja al ja to ne volim, vishem volim odgledati neki dobar film nego crtani, al ajde, a i zar malo nindzhe, magije i tako to ne izgleda dechije? i ne nemam nameru da gledam ovo...
a i zar ovo nije malo shpanjoliko :mrgreen:
Da li Naruto zna da mu je otac Minato?...ja sam odgledao swe epizode ali to nigde nisam wideo ili chuo...:)...Naruto bi to werowatno chesto spominjao da zna...
 
hmmm anime=animirano=nacrtano, sve shto nije igrano je "nacrtano", manga= napaljeni crtac i nemozhete me ubediti drugachije a i vi sami sebi priznajte da gledate crtani, nemozhete sami sebe lagati ;)
 

Back
Top