Naruto

Znaci totalno se zakuvalo u mangi. Sta ja znam nekako sam i mislio da kabuto ima pravo madarino telo, a ko bi mogao biti Tobi - mislim da je ipak to Obito.. Jedino mi on pada na pamet.. Jedino on od Uchiha klana mi dolazi na pamet.. Jedva cekam sl. chapter!
 
Tobi mi je nekako previse ocit, zato i imam sumnje da je on [mislim, bio sam uveren da nije Madara, jer Tobi da kaze "E ja sam Madara", gde je tu efekat misterije? No point.]. Vise ne znam sta da mislim. As far as we know, ne mora biti ni od Uchiha. Mislim ono, verovatno jeste, ali videli smo da Tobi ugradjuje sebi Rinnegan. Sta ga je zaustavilo da si ugradi Sharkingan par godinica ranije? :/

... Tobi je Orochimaru.
 
Kako cakan NaruHina momenat u poslednjem chapteru. :heart:

A Madara je daleko vise kul nego Tobi.
Inace, ako bi neko blagoizvoleo da me prosvetli, je l je receno negde kako je Madara umro?
 
Ne. Izgleda da to znaci da je Madara iskopao svoje oci i dao ih Nagatu. I izgleda da je Tobi mislio bukvalno kad je rekao da je on [Madara] dao Rinnegan Nagatu.

Da ih je dao Nagatu ne verujem jer zasto bi Madara davao klincu od pet godina svoje dragocene oci, + videli smo kako je Nagato aktivirao Rinnegan.
Ako mu je ipak dao a razlog tome je zato sto je u njemu video nadarenog klinca onda je to lame story.
 
Ne. Izgleda da to znaci da je Madara iskopao svoje oci i dao ih Nagatu. I izgleda da je Tobi mislio bukvalno kad je rekao da je on [Madara] dao Rinnegan Nagatu.
Skroz se slazem sa ovim... Jos na pocektu kad je pravi Madara izlazio iz kovcega i bilo mi je jaako cudno sto je spominjao nagata... Ali izgleda da je on zaista dao rinnengan njemu... ali kako je Tobi isto to rekao e to mi ne ulazi u glavu... kao da je on zaista madara number 2. o.O
 
Tobi i Madara su nekako povezani, ja ne mogu da se setim kada se sta zbilo, dopunite.

Madara je kontrolisao IV Mizukage (Yagura).
Madara VS Hashirama
Madara VS Onoki
Madara je zajedno sa Itachiem pobio svoj clan.

Tobi se sibao sa Minatom.
 
Ovakav raspret mi se dopada, malo da se zakuva - konacno "zli" malo da razbijaju "dobre"... Madara rastura.. Sharingan+ Rinnengan+ Mokotun+ Iskustvo... ko li ce njega da pobedi :roll:
A takodje se pitam kako je, ako je, madara preziveo borbu protiv 1st.. Zasto je uoste pogledao ispot oklopa da mi je znati.. :roll:
Ne znam za vas ali ako je madara bio ovako jak kad se borio prodiv Shodai-a, koliko je onda jak bio Shoda-i kad ga je pobedio :roll:
Puno pitanja, a malo odgovora :D
 

Back
Top