Naruto

Auuu sta se sve izdesavalo :D Itachi ruleeeeez! itachi stvarno razbija... garant ce sad da spase guzice od ovo dvoje..
Izmedju ostalog dosli smo do puno novih informacia... pogotovo o shisui-u i o tome da je imao i on mangekyo o.O... I sto me posebno zacudilo, ovim chapterom pada u vodu sva teorija o tome kako neko moze ( da ubije najboljeg druga ) da probudi mangekyo sharingan
 
Postao je happy jer misli da sam tim okom moze da kontrolise Madaru. :)

Ne misli, zna. XD
A mozda tim okom moze da kontrolise ono telo u onom kovcegu koje je pokazao Madari? [Jelte, ako se Madara usrao u pampers kad je video telo, znaci da je jako. Ako je telo jako, znaci da ga Kabuchimaru verovatno ne bi mogao obuzdati pukim Edo Tensei-jem. MEDJUTIM! Ako ima Ultimate Genjutsu, Kabuchimaru bi mogao lako da zagospodari bilo kojim likom, kao sto je npr. Sage of the Six Paths]

Sto me vraca na moju teoriju, da je Orochimaru/Kabuchimaru ipak Naruto main villain.

~~
A ti Andjelo, stidi se!
 
ja mislim da ce do kraja da se desava to da ce Sasuke sresti brata onda krene prica kako zasto ovaj objasni i onda na kraju Itachi&Sasuke&Naruto VS Madara..a to ko ce da pobedi je nezahvalno da se prognozira :D
 
Kako je bio genijalan poslednji chapter. :lol:

db1ddd3546ba7a9085ded0071f5f003a.png
:mrgreen:
 

Back
Top