najvise me zanima...

koja vas prica najvise zanima?

  • vanzemaljci i ufo pojave

  • masoni

  • reptili i slicni

  • razne teorije zavere

  • alternativna arheologija

  • duhovi

  • ezoterija


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Prilicno glupa anketa, koju je postavio neko ko ocigledno nema nikakvog dodira sa ovim stvarima. Ne toliko zbog same teme, vec zbog nacina i izbora koji su postavljeni, vidi se da je postavio neko ko je skroz off od ovih stvari.

Glupo je birati bilo koji odgovor, jer sve sto je postavljeno je usko povezano.

I valjda je trebalo da stoji "razne zavere", a ne "razne teorije zavere".
 
Prilicno glupa anketa, koju je postavio neko ko ocigledno nema nikakvog dodira sa ovim stvarima. Ne toliko zbog same teme, vec zbog nacina i izbora koji su postavljeni, vidi se da je postavio neko ko je skroz off od ovih stvari.

Glupo je birati bilo koji odgovor, jer sve sto je postavljeno je usko povezano.

I valjda je trebalo da stoji "razne zavere", a ne "razne teorije zavere".

Usko povezano po tvom misljenju...

Ima onih koji recimo veruju u zavere odredjenih grupica, al reptili im ni na kraj pameti nisu...

Ima onih kojima Masoni nisu zanimljivi jer veruju da oni stoje iza gomile zavera, nego im je zanimljiv njihov nastanak i razvoj i teorije o tome...

Ne znam dal kapiras da ovaj forum ne postoji zbog tebe i da tvoje misljenje je samo jedno od gomile misljenja...

Prema tome, batali to ko se razume u nesto, a ko ne...
 
Prilicno glupa anketa, koju je postavio neko ko ocigledno nema nikakvog dodira sa ovim stvarima. Ne toliko zbog same teme, vec zbog nacina i izbora koji su postavljeni, vidi se da je postavio neko ko je skroz off od ovih stvari.

Glupo je birati bilo koji odgovor, jer sve sto je postavljeno je usko povezano.

I valjda je trebalo da stoji "razne zavere", a ne "razne teorije zavere".

vidi, forum sluzi za to da svako iznese svoje misljenje, uvazavam tvoje ali isto tako bi ti trebalo da uvazis moje. naime, sve to mozda za tebe jeste usko povezano ali za mene nije. svaka zavera se zasniva samo na teoriji jer niti je dokazano da reptili nekom sisu krv niti da su nekog vanzemaljci odneli na drugu planetu :)
 
Ima čovek pravo da kaže šta misli o anketi.

Forum je za to ,valjda.?

Da, ali i ne da ocenjuje koliko se ko razume u odredjene stvari... Nismo ovde da komentarisemo jedni druge, nego da pricamo o natprirodnim pojavama i misterijama...

Ne radi se o egzaktnim naukama pa da mozemo da sabarimo koliko ko sta zna i koliko se u sta razume...

Dakle, ako ima sta da predlozi kako bi poboljsao anketu, u redu... A sve ostalo...
 
Da, ali i ne da ocenjuje koliko se ko razume u odredjene stvari... Nismo ovde da komentarisemo jedni druge, nego da pricamo o natprirodnim pojavama i misterijama...

Ne radi se o egzaktnim naukama pa da mozemo da sabarimo koliko ko sta zna i koliko se u sta razume...

Dakle, ako ima sta da predlozi kako bi poboljsao anketu, u redu... A sve ostalo...
Ja se ne razumem ni u šta...Ovde sam samo da spamujem...
 
mene najvise zanimaju natprirodne pojave u srbiji, ali ne izmisljene.zanimljive su mi teme tipa, cuda oko djavolje varosi, kosmajske vile... dakle, bica i pojave vezane za srpsku mitologiju, a i ovo sto predlaze ludi vuk zvuci jako primamljivo i zanimljivo.
sve price o dusima, vanzemaljcima.. su mi nekako kao za decu, ...masoni , iluminati... dosailo i bogu i ljudima...
 
Poslednja izmena:
mene najvise zanimaju natprirodne pojave u srbiji, ali ne izmisljene.zanimljive su mi teme tipa, cuda oko djavolje varosi, kosmajske vile... dakle, bica i pojave vezane za srpsku mitologiju, a i ovo sto predlaze ludi vuk zvuci jako primamljivo i zanimljivo.
sve price o dusima, vanzemaljcima.. su mi nekako kao za decu, ...masoni , iluminati... dosailo i bogu i ljudima...

Bravo, i mene to veoma zanima.
 
mene najvise zanimaju natprirodne pojave u srbiji, ali ne izmisljene.zanimljive su mi teme tipa, cuda oko djavolje varosi, kosmajske vile... dakle, bica i pojave vezane za srpsku mitologiju, a i ovo sto predlaze ludi vuk zvuci jako primamljivo i zanimljivo.

Interesantan podatak vezan za domaceg usluznog duha,naime na vikipediji postoji clanak da se duh moze kupiti.Jako zanimljivo ali se pitam da li je istinito.
Ako neko zna koja je apoteka u pitanju neka javi :D

http://sr.wikipedia.org/sr/%D0%94%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D1%9B%D0%B8_%D1%83%D1%81%D0%BB%D1%83%D0%B6%D0%BD%D0%B8_%D0%B4%D1%83%D1%85

small_%D0%94%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%B9..jpg
 

Back
Top