Najveci blam?

LJ_gun.gif
 
Koji vam je najveci blam koji ste ikada doziveli?:oops:

Moja drugarica i ja idemo do nje i pricamo ko su u kraju najveci frajeri po grafitima. Ja odgovaram pa Krstic i Jovan ( Neko). Ona kaze pa zato si i bila sa njima u vezi. A ja kazem: ti dobro znas da se ja lozim na Demsa ( Urosa), ( i jos se derem) i pogledam pored sebe kad ono on stoji i prica sa drugom. Prosla sam tako blizu njega da ako me nije cuo mora da je gluv.Odmah sam utrcala u ulaz. Stvarno '' lep'' nacin da nekome kazes da se lozish na njega!!!!:oops::oops::oops:
 
Moja drugarica i ja idemo do nje i pricamo ko su u kraju najveci frajeri po grafitima. Ja odgovaram pa Krstic i Jovan ( Neko). Ona kaze pa zato si i bila sa njima u vezi. A ja kazem: ti dobro znas da se ja lozim na Demsa ( Urosa), ( i jos se derem) i pogledam pored sebe kad ono on stoji i prica sa drugom. Prosla sam tako blizu njega da ako me nije cuo mora da je gluv.Odmah sam utrcala u ulaz. Stvarno '' lep'' nacin da nekome kazes da se lozish na njega!!!!:oops::oops::oops:

e, oooovde je poenta priche...hvalish se kako si imala momke, a? ccc, imala momke..koji je to razred, dete?:?
 
Moja drugarica i ja idemo do nje i pricamo ko su u kraju najveci frajeri po grafitima. Ja odgovaram pa Krstic i Jovan ( Neko). Ona kaze pa zato si i bila sa njima u vezi. A ja kazem: ti dobro znas da se ja lozim na Demsa ( Urosa), ( i jos se derem) i pogledam pored sebe kad ono on stoji i prica sa drugom. Prosla sam tako blizu njega da ako me nije cuo mora da je gluv.Odmah sam utrcala u ulaz. Stvarno '' lep'' nacin da nekome kazes da se lozish na njega!!!!:oops::oops::oops:

trip, trip, trip i samo trip, trip, trip:roll:
 
bila sam na zurci kod drugarice u klubu 25
i tamo je boi moj bivsi decko, kada smo bili zajedno...
imao je neku tamnu kosulju
i gazda kluba takodje...
tako ja lepo igram i vidim da mi moj decko prolazi iza ledja i krenem unazad
medjutim to je bio gazda i tosto je malo al dovaljno visi
ja njega natrtim na ,,onu svar"
on kao ,,joj izvini" i brzo je otisao..
al je to blam
bar za mene, od tada ne idem ni na jednu zurku u ta klub...
ps. jeste gazda lep i zgodan al...
 

e, oooovde je poenta priche...hvalish se kako si imala momke, a? ccc, imala momke..koji je to razred, dete?:?

Kao sto sam vec rekla ja nikad nisam bila u vezi!!!!Ti kreteni su se lozili na mene, ja ih ne podnosim zato sto mnogo smaraju.... Drugarica voli oko toga da me zeza zato sto zna da cu se iznervirati. A da sam pokusala dublje da objasnim to BILA U VEZI totalno bih skrenula sa teme! Ne razumem stvarno nikog od vas..... svi mi se rugate zato sto sam sestakinja. Ako neko hoce da mu to malo bolje pojasnim ( u vezi veze) nek mi posalje PP.
 
Ja sam se juche izblamirala.
Nije bio veliki blam, al mi je bilo neprijatno.
Zvala sam bivsheg dechka na mob, i kad se mushki glas javio rekla sam "gde si seljak piiip ti materina" (to je neka nasha interna zayebancija)
I taj mushki glas je rekao: "ovaaaaj, ovde igorov tata, igor je ostavio mobilni kod nas u stanu, a ko je to?"
:|
:|
neprijatno.
 
@minnie
pishi odmah PP, mnogo me zanimaju tvoje veze, i zelim shto pre da mi isprichash svaki detalj!!!


@shushu
xaxaxaxaxa
uzas =)))
meni se deshavalo par puta da se ispricham sa mamom moje drugarice =)))) ali bez psovki :p
 
joj...blamovi..ma ja se blamiram stalno,i vise ne znam kako mi uspeva...
jedan od najvecih je...kada je moj stariji brat doneo moj dnevnik za doruckom i procitao mojim matorcima deo gde sam opisala san sa svojom simpatijom...joj nisam sa njim pricala mesec dana:twisted:...ali dobro vratila sam ja njemu sve...i to duplo...:lol:
 
kad se moj stric ženio, prije možda 2-3 godine, i ispred kuće stojimo ja, moja dva brata i 3 sestre od drugog strica.. i oni nešto mlate, i govori moja sestra: sjutra će biti sunčano, i ja je pitam:kako znaš? a ona govori: pa evo ima puno zvijezda, i ja govorim:đe? a oni svi zajedno: pa u auto a ja se okrenem i počnem da blenem u auto i komentarišem:đe? ja ix niđe ne vidim-i to mrtva ozbiljna:lol::lol::lol:
 
Ja cu da napisem nekoliko blamova:
1) Vracao sam se sa drustvom posle neke zurke kuci i moju drugaricu zove mama da je pita gde je i sa kim je (njeni su, inace, jako paranoicni), ona kaze sa drustvom i njena mama joj neveruje i trazi da mi nesto kazemo, i ona kaze da kazemo nesto, i jedan moj drug kaze nujenoj mami jedite mi g***a, naravno nije znao da je to njena mama. Meni ga je bilo bas zao zato sto su njeni zvali njegove i lupetali im nesto kako je on nevaspitan ...
2)Moja devojka i ja se setamo ispred zgrade i nesto pricamo, ja se posle nekog vremena okrenem ka njoj i vidim nije tu, pogledam nazad i vidim nju u sahti od kanalizacije.
3)I konacno, moj blam: Pre nekoliko dana, moje drustva i ja stojimo na ulazu u Beogradsku arenu, cekamo da udjemo na Rihannin koncert (:oops:) i ja nesto pocnem da se hvalim, i odjednom svi krenu da mi smeju, naravno nisam shvatao zasto sve dok nisam shvatio da mi je neko u svoj toj guzvi skinuo pantalone a ja nisam ni primetio.
 
Rano jutro, subote, pola osam, ja idem u neku muzicku skolu u centru i knjavam u tramvaju sa slusalicama u usima. Prilazi neka baba i pita me: "Sine, jel' ovo 7ica ili 12ica?" A ja, kako od muzike nisam cula prvi deo njenog pitanja odgovaram: "Jeste, gospodjo!" i jos se onako derem posto sam izgubila osecaj za to ko me cuje zbog muzike koju sam slusala... I svi iz tramvaja se okrenu prema meni i krenu da umiru od smeha..... :lol:
 
Kao shto vecj napisah, danas sam par puta zaspala na predavanju, a asistentkinja tachno ispred mene. Zaista sam bila mrtva. Onda mi je zazvonio telefon, i zvonio, i zvonio [debil nisam iskljuchila ton] dok ga nisam pronashla u kaputu, krenula napolje, srushila Haninu [koleginica] torbu i povukla je nogom.
:? :? :?
:oops:
 
Moja drugarica i ja idemo do nje i pricamo ko su u kraju najveci frajeri po grafitima. Ja odgovaram pa Krstic i Jovan ( Neko). Ona kaze pa zato si i bila sa njima u vezi. A ja kazem: ti dobro znas da se ja lozim na Demsa ( Urosa), ( i jos se derem) i pogledam pored sebe kad ono on stoji i prica sa drugom. Prosla sam tako blizu njega da ako me nije cuo mora da je gluv.Odmah sam utrcala u ulaz. Stvarno '' lep'' nacin da nekome kazes da se lozish na njega!!!!:oops::oops::oops:



ovde si napisala kako si bila sa njima u vezi, a na temi ''muvanje'' rekla si kako nisi nikada imala dechka!!!:roll:
 

Back
Top