najvece odvale

Pre neki dan citam ja novine na poslu i kazem kolegi: "Deki,Severna Koreja priznala da ima atomsko naoruzanje i najavila povlacenje iz svih pregovora".
A on kaze,onako kao dramaticno: "Auuu,dete im *****"
Ja mu kazem:"jel imas ti podrum"
On kaze: "imam"
Ja: "e,onda ga pripremi za slucaj atomskog udara"
On: "pa ne mogu,***** mu mater...drzim krompir i luk u podrumu". :lol:
 
PLESsitnihDEMONA:
Pre neki dan citam ja novine na poslu i kazem kolegi: "Deki,Severna Koreja priznala da ima atomsko naoruzanje i najavila povlacenje iz svih pregovora".
A on kaze,onako kao dramaticno: "Auuu,dete im *****"
Ja mu kazem:"jel imas ti podrum"
On kaze: "imam"
Ja: "e,onda ga pripremi za slucaj atomskog udara"
On: "pa ne mogu,***** mu mater...drzim krompir i luk u podrumu". :lol:
Haha kakve ti likove imas oko sebe. :lol: :lol: :lol:
Hocu da se druzim s tobom i sve ih upoznam! :lol: :lol: :lol:
 
Jao, gledao sam to! Upisao sam se od smeha! :lol:
Jesi gledao onog pandura kad je predavao deci o saobracaju? :shock: Majko mila! Nisam znao da su tako glupi!!!!! Ako budem stigao, donecu ceo text!
 
chokolada:
PLESsitnihDEMONA:
Pre neki dan citam ja novine na poslu i kazem kolegi: "Deki,Severna Koreja priznala da ima atomsko naoruzanje i najavila povlacenje iz svih pregovora".
A on kaze,onako kao dramaticno: "Auuu,dete im *****"
Ja mu kazem:"jel imas ti podrum"
On kaze: "imam"
Ja: "e,onda ga pripremi za slucaj atomskog udara"
On: "pa ne mogu,***** mu mater...drzim krompir i luk u podrumu". :lol:
Haha kakve ti likove imas oko sebe. :lol: :lol: :lol:
Hocu da se druzim s tobom i sve ih upoznam! :lol: :lol: :lol:
Ma nije problem da se druzis samnom,nego je problem da se druzis sa njima,treba da te iskvare :lol: To bre sve ludo,nenormalno...ja im jos dodjem kao uzorni clan zajednice. :lol:
Sad se setih jos nekih provala!
Opet jedan moj komsija... dere se njegova zena na decu,a ova deca prave haos po kuci,vriste...ludnica opsta.Ne moze zena da ih smiri.I zove ona muza:"Roberte dolazi ovamo ne znam vise sta cu sa ovom decom,izludeh vise"!
On: "KOLJI"! :lol: :lol: :lol:

Isti taj komsija...
Bombardovanje...noc...nas nekoliko na ulici ubija dosadu i nesanicu,a Robert uzeo kameru i snima kao spijunske satelite :lol: :lol: i sve vreme lupa gluposti od kojih mi padamo u nesvest. I kaze mu Dragana-zena: "Daj Roberte da se sklonimo odavde treba bre neka bomba da mi rokne da poginemo ovde"
Jedna komsinica: "Daj... stvarno trebali bi da se sklonimo...gde Dragana da poginemo ovako mlade"
Robert: "Sto...sta bi vam falilo,bila bi to bas lepa sa'rana"
Mi u komu! :lol:
Opet Robert (da se primetiti da je jedna od legenda naselja :D )
To je bilo bas davno,ja sam bio klinac 10-12 godina. I ovi matori igraju fudbal u dvoristu jedne firme u blizini,jer ima lepu travu.I posto je to dvoriste firme bilo zakljucano,a mi svi preskocili ogradu i neko je pozvao muriju.I ovi matori igraju fudbal i nailazi milicija.Svi u opstu bezaniju preko ograde.I posle se svi vrate i murija kao vrsi neki uvidja i krece rasparava sa milicijom.U jednom trenutku jedan komsinica kaze:"Deco,stvarno sto ste preskakali ogradu i unistavali ljudima travu igrajuci fudbal,sto ne idete na ono igraliste pored reke"?
A Robert:" Pa,ne znamo svi da plivamo"!
 
Otisao ja za vreme bombardovanja iz Bg-a kod ortakinje koja ima haos babu. Bila neka dzidza i mi zavarimo i cooliramo. bilo negde oko 3 sata i nakon seta od oko 20-tak bombi na Pancevo nesto kao stalo, nema nista, mirno. Pitam ja: Baba Sofija, nesto su se smirile ove barabe, nema aviona vec 20 minuta. A ona k'o iz topa odgovara: Pa dete moje, moraju i "vozaci aviona" neshto da ruchaju. Ja sam vristao od smeha.
 
Dok sam radio i vulkanizerskoj dolazi jedan tip za koga svi znaju neki policajac ogroman je i budala nevidjena, on kako udje u kafic pun ljudi u sekundi se stvore bar dva prazna stola za njega. Ja ga nisam znao jer sam bio nov u gradu. Dodje on i pita kao da namesti neki lim na auspuhu da mu ne tandrce. I oni se polomili dva i po sata nesto namestali i on upali ono prvo ne tandrce on krene i kako je krenuo ovo pocne opet da tandrce. On izleti pocne da psuje ovi ga smiruju i dolazim ja jer vidim da ga svi znaju i zezaju se i pitam ga kakva mu je muzika u kolima. Kaze on sad ces da vidis ode on upali ono razbija neke basove stavio ma haos ozvucenje. Kazem ja njemu pa super kad pocne da ti tandrce a ti odvali muziku i boli te uvo. U tom momentu nastane bezanija juri on mene ja po sporednim ulicama jedva zivu glavu izvukao.
Ovo je jedna pricica ali imam puno provala ovako kratkih. Kaze profesorka: Petrovicu ja tebe nikad nisam cula da cutis.
 
PLESsitnihDEMONA:
Ma nije problem da se druzis samnom,nego je problem da se druzis sa njima,treba da te iskvare :lol: To bre sve ludo,nenormalno...ja im jos dodjem kao uzorni clan zajednice. :lol:
Sad se setih jos nekih provala!
Opet jedan moj komsija... dere se njegova zena na decu,a ova deca prave haos po kuci,vriste...ludnica opsta.Ne moze zena da ih smiri.I zove ona muza:"Roberte dolazi ovamo ne znam vise sta cu sa ovom decom,izludeh vise"!
On: "KOLJI"! :lol: :lol: :lol:

Isti taj komsija...
Bombardovanje...noc...nas nekoliko na ulici ubija dosadu i nesanicu,a Robert uzeo kameru i snima kao spijunske satelite :lol: :lol: i sve vreme lupa gluposti od kojih mi padamo u nesvest. I kaze mu Dragana-zena: "Daj Roberte da se sklonimo odavde treba bre neka bomba da mi rokne da poginemo ovde"
Jedna komsinica: "Daj... stvarno trebali bi da se sklonimo...gde Dragana da poginemo ovako mlade"
Robert: "Sto...sta bi vam falilo,bila bi to bas lepa sa'rana"
Mi u komu! :lol:
Opet Robert (da se primetiti da je jedna od legenda naselja :D )
To je bilo bas davno,ja sam bio klinac 10-12 godina. I ovi matori igraju fudbal u dvoristu jedne firme u blizini,jer ima lepu travu.I posto je to dvoriste firme bilo zakljucano,a mi svi preskocili ogradu i neko je pozvao muriju.I ovi matori igraju fudbal i nailazi milicija.Svi u opstu bezaniju preko ograde.I posle se svi vrate i murija kao vrsi neki uvidja i krece rasparava sa milicijom.U jednom trenutku jedan komsinica kaze:"Deco,stvarno sto ste preskakali ogradu i unistavali ljudima travu igrajuci fudbal,sto ne idete na ono igraliste pored reke"?
A Robert:" Pa,ne znamo svi da plivamo"!
Hahahahahaha umrla sam od smeha. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ma nema veze, ja sam vec iskvarena. :lol: :lol: :lol:
 
Ljudi BAS mi je drago da se smejete,a posebno mi je drago za chokoladicu :D Sta da radim kad sam rastao sa ludacima,sa ludacima isao u skolu i sad radim.Dobra je ova fora sto je "aparthejdovac" napisao. :D
Pre neki dan jedan lik,ciganin je (mada dosta je beo za cigosa)...pricam ja sa njim nesto i zezamo se i ja pomenu film "Mi nismo andjeli" ,a on kaze:"Mi nismo anDZeli,mi smo DZavoli"! Ja sam se ubio od smeha.
Ovo je isto bilo davno,pre 12-13 god.Bili smo klinci i tu jednoj drugarici iz komsiluka umre deda.I bila sahrana i sve to.I na sahranu dosao neki njen burazer od tetke.I mi klinci sedim i pricamo i ovaj njen brat pita nju:Jel,Majo...jesu dedu sahranili ili su ga bacili onako uz qratz! KOMA!
Za vreme bombardovanja,sedi konstantna ekipa izpred neke prodavnice namestaja ( stalno sastajalisete) i jedan od njih mota dzonglu(mada sam se ja tih godina unistavao alkoholom :D ) i sad mota on dzonglu i pita Maja (ova iz predhodne price) "Bozo,daj saviji i meni jednu"
A Bozo joj kaze:"Tebi je vise zabranjeno da duvas,jer ja da ti sad ovde smotam 100 metara ti bi popusila svih 100 metara"!
Sada opet Robert....Jedno vreme je drzao prodavnicu tehnicke robe (televizori,hi-fi....) i sad...da on oglas na TVu da trazi radnicu.I moj cale valjda bio kod njega i dolazi par devojaka po oglasu.On kao obavlja razgovor sve regularno.I kad je proslo njih nekoliko...valjda mu moj cale kaze "ova poslednja je dobra,mogao bi nju da primis"
Robert: "Ma boli me ****,imam radnicu,nego mi je dosadno,pa sam dao oglas"
 
bbucko:
Jao, gledao sam to! Upisao sam se od smeha! :lol:
Jesi gledao onog pandura kad je predavao deci o saobracaju? :shock: Majko mila! Nisam znao da su tako glupi!!!!! Ako budem stigao, donecu ceo text!

:D gledala sam to...evo ja cu napisati tekst da se ti ne muchish :wink:

=Deca u vrtić..u predškolskoj znači uzrastima trebalo bi znači od pre nego što podju u škol(u)i da više znači znaju o saobraćaju JER roditelji ne mogu decu ispraćati znači u školi s'toku znači cele godine znači moraju deca unapred znati šta raditi od škole do kuće= mislim da je to snimljeno u Pirotu,nabavila sam to iz televizije :D pozz
 
bbucko:
Jao, gledao sam to! Upisao sam se od smeha! :lol:
Jesi gledao onog pandura kad je predavao deci o saobracaju? :shock: Majko mila! Nisam znao da su tako glupi!!!!! Ako budem stigao, donecu ceo text!

:D gledala sam to...evo ja cu napisati tekst da se ti ne muchish :wink:

=Deca u vrtić..u predškolskoj znači uzrastima trebalo bi znači od pre nego što podju u škol(u)i da više znači znaju o saobraćaju JER roditelji ne mogu decu ispraćati znači u školi s'toku znači cele godine znači moraju deca unapred znati šta raditi od škole do kuće= mislim da je to snimljeno u Pirotu,nabavila sam to iz televizije :D pozz ko zeli mogu da mu poshaljem na mail da vidi.
 
Ubedljivo najjaca provala decenije bila je proslo godine, kad su panduri imali neku prezentaciju borbe protiv nasilja na javnom mestu, ili tako vec nesto... Kako ono bese - nervozni igrac hokejaskog tima koji maltretira ljude u kafani posle utakmice? (a da se nije ni presvukao) ... koma ...
 
Peruzzi:
Ubedljivo najjaca provala decenije bila je proslo godine, kad su panduri imali neku prezentaciju borbe protiv nasilja na javnom mestu, ili tako vec nesto... Kako ono bese - nervozni igrac hokejaskog tima koji maltretira ljude u kafani posle utakmice? (a da se nije ni presvukao) ... koma ...
Znaaaaaaaam :lol: :lol: :lol:
Bio je to utisak nedelje, VERUJ MI, U ŽIVOTU SE NISAM SMEJLA 10 MINUTA BEZ PRESTANKA! Mislila sam sam da ću se ugušiti, kada sam pročitala naslov utiska:
"stop hokejaškoj mafiji" :lol: :lol: :lol: :lol:
 
LPhoklica:
Peruzzi:
Ubedljivo najjaca provala decenije bila je proslo godine, kad su panduri imali neku prezentaciju borbe protiv nasilja na javnom mestu, ili tako vec nesto... Kako ono bese - nervozni igrac hokejaskog tima koji maltretira ljude u kafani posle utakmice? (a da se nije ni presvukao) ... koma ...
Znaaaaaaaam :lol: :lol: :lol:
Bio je to utisak nedelje, VERUJ MI, U ŽIVOTU SE NISAM SMEJLA 10 MINUTA BEZ PRESTANKA! Mislila sam sam da ću se ugušiti, kada sam pročitala naslov utiska:
"stop hokejaškoj mafiji" :lol: :lol: :lol: :lol:
E bash to. Yebote cale i ja smo bukvalno polegli po krevetu i fotelji i kidali se nekih 5 minuta...
 
Proslo leto,kod mene u kraju,nas nekoliko sedimo ispred prodavnice jednog mog ortaka,komsije.Inace ludak je svetski!
Tu pored ima neka kafanica (inace se zove "kod Mila Amerikanca" :lol: ) I sad Ovaj ortak Bojan koji drzi prodavnicu zove ovu zenu-babu sto radi u tom kafancetu da donese 3 kafe.A Baba ladno obukla neku crnu malo providnu majcu i vidi se da nije obukla brus.
I Bojan dovikne :"Vinka,stavi tri kafe"!
Ona: "Sta da stavim"?
Ja: "Stavi brus"!
 
e provale su super...
moram da se pridruzim....jedan moj drugar imao haos baku...gluva,corava pis zivi...uglavnom bio je na moru sa drustvom i spiskali svu lovu,vratili se avionom,naravno vec su ranije imali kupljene karte,ali nemaju kinte za bus,pa kao da zovu njegovog caleta da dodje po njih....uzickaju lovu za telefon....pozovu i javi se baba...zdravo baba,ovde Baja...a,baba kaze:Baja je na moru! i spusti slusalicu. :lol: :lol: :lol:
 
Razgovor izmedju mog prijatelja i mene :
on:"Nemam pojma sta mi je sa ocima ,strasno me svrbe "
ja "Sto ne odes do doktora ,mozda imas konjuktivitis"
on: " Ma jooooj .....odlicno razlikujem boje !" :D
 
moj ortak malo priglup i corav ide pored kalenic pijace i vidi zastavu kako se vijri na zgradi
istripuje se da je njegov ortak i
krene da mase zastavi vicuci:"Ej ANDREJ de si .Sta ces tu gore?"
Bez zezanja je izvalio "Napolju duva kisa"
Naravno tu su i izvale
Kazem ja :"Aleksa prodaj svoj fon za 80e"
a on :"Kad moj telefon sad?"
i naravno pricamo mi o bontonu nesto i aleksa se prijavi i kaze :"Pa sto se levom rukom jede viljuska?"
Prica moj ortak sa stricom iz neke selendre i objasnjava mu kako da instalira WinDVD
kaze mu moj ortak:"Pokreni SETUP"
a on "Ja ga ukljucim a on ga instaliraja"
 
Nas bivsi ministar policije:
"Sada nemamo jednu vladu sa jedne strane save,
a drugu vladu sa druge strane vlade ...ovaj dunava...
odnosno save."
Blejimo mi ispred neke trafike i prilazi nam pandur i pita citiram :"Jel i kuci tako stojis ispred trafike?"
 

Back
Top