Najvece face u filmovima

san svakog muskarca je da bidnu kao hefner...
ok...shvatam ja to.
pare,seks seks seks i jos seksa
o hughu sve najgore (osim sto je stvarno uspio u zivotu)
...james bond je izgubio sposobnost da voli,nijedna zena ga ne vole nego SVE hoce da ga iskoriste (to vazi i za hugha)i nece nista vise.ali ipak je james simpa jer je ikona a hugh obicni biznismen koji nikada nije odrastao...
ne znam zasto bi se ijedan zreli muskarac ugledao na hugh hefnera.

A jel mislish da Hjua zabole briga shta devojke zele i zashto su sa njim ? Svi mu se shtekaju, svi ga obozavaju, sva vrata su mu otvorena tj. svuda je dobrodoshao itd. Uziva u svojim zurkama i devojkama i svemu shto hoce. E to je pravo "ima se moze se". Samo je shteta za njega shto nema kome da ostavi svoju imperiju ili mozda ima ali ja nisam upucen.

James Bond ne bi bio 007 kada bi imao svoju dragu. Jednoga dana kada odluche da je serijalu vreme za penziju (shto se verovatno nece desiti dok sam ja ziv) mozda se i James skrasi. Njemu je u opisu posla i nachinu zivota da stalno osvaja i odbacuje ili da bude odbachen. Imao je on potencijalnih pravih ljubavi ali su one ubrzo bile zrtve njegovih opasnih poslova. Poslednjem je beshe poginula ?
 
U jeeee...sada si ti kao ispao faca
Kao prvo ja ne jasim na kompu i ne znam odakle ti pravo da tako nesto uopste i kazes
Da li ti ista znas o meni...ne....
Ovo je bilo bas bezobrazno s tvoje strane...
Kao drugo
Ne znam zasto si se ti tako uzbudio oko toga sto sam ja napisala
Nisam tebe vredjala
A kao trece
Ja sam za film i pricala....on ni u filmu nije faca
On je obicna nepismena seljacina, kriminalac, ubica i ludak kome je droga pomutila pamet...
Ajde mi reci da do kraja filma nije ispao budala...

PRVO moras da znas da definises pojam "faca"...
Ne moze neki streber da bude faca kao Dastin Hofman u filmu Diplomac...
Ne vidim razlog zasto si komentarisala na onaj nacin pa nije tema filmski idoli...
Jeste najveca faca Toni Montana neka me neko ubedi ako ima vece "FILMSKE" face...
 
Bravo Al_Capone...
i Majkl Corleone je veca faca od Tonija Montane
I Sinisa...pokusala sam da budem fina....ali ti i dalje teras svoje
tebi je on faca i ok
ja mislim da je budala i ok
i neka na tome i ostane
mislim....alo covece...smiri se
 
A jel mislish da Hjua zabole briga shta devojke zele i zashto su sa njim ? Svi mu se shtekaju, svi ga obozavaju, sva vrata su mu otvorena tj. svuda je dobrodoshao itd. Uziva u svojim zurkama i devojkama i svemu shto hoce. E to je pravo "ima se moze se". Samo je shteta za njega shto nema kome da ostavi svoju imperiju ili mozda ima ali ja nisam upucen.

James Bond ne bi bio 007 kada bi imao svoju dragu. Jednoga dana kada odluche da je serijalu vreme za penziju (shto se verovatno nece desiti dok sam ja ziv) mozda se i James skrasi. Njemu je u opisu posla i nachinu zivota da stalno osvaja i odbacuje ili da bude odbachen. Imao je on potencijalnih pravih ljubavi ali su one ubrzo bile zrtve njegovih opasnih poslova. Poslednjem je beshe poginula ?
duhovit si ti al_capone...:mrgreen:
njega svi vole zbog PARA
i nisu mu sva vrata otvorena...može na te džet set žurke i slično ali ne može npr. na univerzitete kad mu se ćefne...dajem primjer.
živiš u snovima.on je isti kao ovi PINKOVCI i GRANDOVCI...nema razlike,osim što je on Amerikanac a ovi Srbi pa ti se čini velika razlika...
Džejms Bond je Džejms Bond i on je stvarno faca...ali hJU hefner...ajme
 
duhovit si ti al_capone...:mrgreen:
njega svi vole zbog PARA
i nisu mu sva vrata otvorena...može na te džet set žurke i slično ali ne može npr. na univerzitete kad mu se ćefne...dajem primjer.
živiš u snovima.on je isti kao ovi PINKOVCI i GRANDOVCI...nema razlike,osim što je on Amerikanac a ovi Srbi pa ti se čini velika razlika...

On je faca svidelo se to tebi ili ne. A shto se tiche grandovaca oni su zvezdice samo u Srbiji a ovaj amer je svetska super zvezda, tako da je razlika ogromna. I mozda na zalost a mozda i ne idol mnogima. Nego ovo nije tema za njega.


@Gimnazijalac

Ma Corleone je faca i po za Tonija.
 
faca je i Kevin Spjesi u K-Paxu

spacey460.jpg
 
Za mene su navece filmske face Travis Bickle, Vito i Michael Corleone.
Montana jeste jedan od najpoznatijih filmskih likova ikada, ali za mene nije nikakava faca, vec kokošar i seljačina. Izgleda da je cinjenica da zene takvu osobu nikako ne mogu da smatraju facom, jer vidim da su sve ostale devojke napisale slicne komentare :)
Znaci, to jeste upecatljiv i veoma poznat filmski lik, najvise zahvaljujuci Pacinovoj sjajnoj glumi, ali ta osoba nije nikakva faca, bar za mene...

Ako bi trebalo da se setim filmskog lika koji ima sve kvalitete kao covek i nije neka seka persa vec the baja, to bi definitivno bio Lovac na jelene, odnsono Michael Vronsky. Sav je ispravan i divan, a i ima petlju. Da postoji, svaka pametna zena bi pozelela da se uda za njega :D
A1559W-1-1.jpg


A ako bi trebalo da imenujem najveceg filmskog šmekera to bi bio Lieutenant Colonel Frank Slade (Pacino u Mirisu Zene)
post3098-1.jpg
 
Poslednja izmena:
Za mene su navece filmske face Travis Bickle, Vito i Michael Corleone.
Montana jeste jedan od najpoznatijih filmskih likova ikada, ali za mene nije nikakava faca, vec kokošar i seljačina. Izgleda da je cinjenica da zene takvu osobu nikako ne mogu da smatraju facom, jer vidim da su sve ostale devojke napisale slicne komentare :)
Znaci, to jeste upecatljiv i veoma poznat filmski lik, najvise zahvaljujuci Pacinovoj sjajnoj glumi, ali ta osoba nije nikakva faca, bar za mene...

Ako bi trebalo da se setim filmskog lika koji ima sve kvalitete kao covek i nije neka seka persa vec the baja, to bi definitivno bio Lovac na jelene, odnsono Michael Vronsky. Sav je ispravan i divan, a i ima petlju. Da postoji, svaka pametna zena bi pozelela da se uda za njega :D
A1559W-1-1.jpg


A ako bi trebalo da imenujem najveceg filmskog šmekera to bi bio Lieutenant Colonel Frank Slade (Pacino u Mirisu Zene)
post3098-1.jpg

Nije receno pozitivna faca, vec najveca. Corleone, Montana, Klint kao nepoznati, a za Pacina u Mirisu zene se apsolutno slazem.
 
^ Znam da nije receno pozitivna, zato sam i naglasila u kom kontekstu ga stavljam.
A navela sam namerno pozitivnu osobu, jer su se iznad vodile rasprave o tome da li je Montana dziber ili faca :)
Na kraju krajeva, moze za nekoga da bude najveca faca bas osoba koja poseduje neke prave vrednosti. Sve je to relativno, tako da nisam pogresila :)

Rekla sam ja ko su mi tri naj filmske face u prvoj recenici, ovo kasnije sam sve dodala u odredjenom kontekstu.
 
Poslednja izmena:
rajabs6.jpg

On sve vidi, sve cuje i sve zna...


...-Zavijanje se culo odavde
-Meni se druze Rajo cini kao da mirise neki parfem
-Parfem, sta lupetas tu, parfem
-Prica se da u zamku ima duhova
-Ko prica! ko prica!
-Ne znam
-Sta ne znas, ima da znas! ko prica?
-Deca pricaju
-Deca, pokazacu ja njima sta su duhovi...
 
^ Znam da nije receno pozitivna, zato sam i naglasila u kom kontekstu ga stavljam.
A navela sam namerno pozitivnu osobu, jer su se iznad vodile rasprave o tome da li je Montana dziber ili faca :)
Na kraju krajeva, moze za nekoga da bude najveca faca bas osoba koja poseduje neke prave vrednosti. Sve je to relativno, tako da nisam pogresila :)

Rekla sam ja ko su mi tri naj filmske face u prvoj recenici, ovo kasnije sam sve dodala u odredjenom kontekstu.

Shvatila sam sta si htela da kazes i misljenja nam se poklapaju, sto je ocito. Mozda neko drugi nije razumeo, ne znam.
 

Back
Top