Најсмешнија ствар којој сте присустовали

Ja bih (ali van Srbije). U srbiji samo NS.
Navikao sam na SM, moju dusu ostavljam ovde. Ja cu ici na fakultet u inostranstvo, verovatno cu tamo i raditi. Ali zamisljam da kad odem u penziju, vratim se u SM i tu umrem okruzen starim drugovima i preostalom zivom porodicom.
Sto ne u Beogradu? Lep je grad takodje. Ja zivim tu i ne znam kako neko ne zeli da dodje ovde. :dontunderstand:
 
najsmešnije u tramvaju.. klinac navalio na tatu da mu kupi nešto a on neće..a mali kaže..ako mi ne kupiš reći ću mami da si piškio u lavabou.. i počeli su ljudi okolo da se smeju a oni izadjoše odmah na sledećoj stanici
:hahaha1:
Bile drugarica i ja u kaficu i naruci ona kafu i konobar pita koju, a ona zbunjeno-gorcu :lol:
 
sreo sam sa ortakom dedu od metar i po koji vozi najmanji bajs koji sam video, plus nema ručke nego volan, cirka pivo, vidi se da je klošar i u tom trenutku staje najnoviji BMW i iz njega radosno iskače neki mladić i kreće da grli tipa i da ga nosi. ispostavilo se da se znaju iz Kruševca.

kad tad nisam umro od smeha. scena za Jodorovskog. a posle je deda izašao bajsem na Brankov most u suprotnom pravcu
 
najsmešnije u tramvaju.. klinac navalio na tatu da mu kupi nešto a on neće..a mali kaže..ako mi ne kupiš reći ću mami da si piškio u lavabou.. i počeli su ljudi okolo da se smeju a oni izadjoše odmah na sledećoj stanici

:hahaha1:
idemo tata...sestra(mladja) i ja autobusom...i samo ce ona: "a tata jer tako da si ti jaci cak i od King Konga"...i tata jos ladno kaze"jesam sine"...ljudi su se tako smejali...Mene zivi blam pojeo:rumenko:...naravno sisla sam na sledecoj stanici...:rumenko::rumenko::rumenko:
 
Pa, znas kako...kod nas su postojala neka uvrnuta pravila...kao sekta, keve mi .... :D
U skoli se znalo da je najveci blam bio jesti uzinu!!! :D
neverovatno ali istinito,....secam se kako smo sakrivali smoki ispod jakne cim smo izasli iz prodavnice i tako do ucionice...a tamo bude prozivka:"Uuuuuuuuu jedes smoki!!!!" :D :D ..."Vdi, ima grisine...sta umisljas ti da si ti sa tim grisinama?...";)

OMFG
U svakoj osnovnoj ima takvih retardiranih tripova koje izmisljaju glupa deca i namecu ostalima , ali ovo za smoki .....:lol::hahaha::dash::rotf:
 
Kad se jedan klinac udario od banderu...A njegova keva i tetka pocele da se cepaju od smejanje...U centru grada. :D

Kad pomenu to udaranje u banderu...proshle zime, drug i ja se vracamo iz shkole, i mimoilazimo se sa nekim bliznakinjama, dve debele krave, koje nerviraju i njega i mene, i on kaze "sad cu da ih gadjam"...pravi grudvu, sacheka da ove odmaknu nekih deset metara, zaleti se i gadja iz sve snage...i naravno promashi, i pogodi jednog dedu posred stomaka...deda, kreten, gleda levo-desno, a drug bezi, i ja trchim za njim, ali gledam pozadi dedu, i zveknem glavom u banderu i padnem...tu prolazi neki chovek i zajebava me: "ko je postavi tu??"...:hahaha::hahaha::hahaha:

do kuce smo ishli i presavijali se od smeha, k'o kreteni, kao da smo sami u gradu...nikad se jache u zivotu nisam smejao, iako mi je glava pucala...
 

Back
Top