NAJSLADJE SLIKE SVETA

10rsvfl.jpg
 
Jeste,Crni Ruski Terijer,opasni su jer su pravljeni za potrebe vojske i policije,u ruke civila je dosao pre nekih 20-ak godina.Njegov karakter je jos uvek nedovoljno ispitan.Odgajivaci koje poznajem govore da se tom psu ne treba ispitivati krajnje granice.
Sto se dresure tice,veoma su poslusni.Ja imam dve zenke koje su izuzetno ostre ali su jako poslusne.Znaci nije samo masa koja ne moze da se obuzda...

Uostalom pogledajte
 
Moja komsinica ima rusa Mashu,staru 3 god i ni najmanje nije agresivna,ostra ili opasna,cak sta vise,zaista je divna i dobrocudna.

probaj da udjes u dvoriste bez ikoga? :D
ako ni tada ne reaguje onda ne znam.ja moje pse nisam dresirao da cuvaju svoju teritoriju a to rade kao da su isli na vojnu obuku

starija zenka ima 4 godine a mladja godinu ipo,tandem nema sta
 
Nisi dobro procitao.Ja sam napisao da svoje pse nisam dresirao za tako nesto,to je njihova osnovna karakterna crta.Ja iskreno jos nisam video ni cuo da postoji crni ruski terijer koji je nekog pustio u stan/dvoriste bez problema...
ucio sam ih komandama sedi,lezi,cekaj,fuj i tako tim stvarima.hodanje uz nogu ih nisam ucio,sve je to urodjeno,genetika
 
Nisi dobro procitao.Ja sam napisao da svoje pse nisam dresirao za tako nesto,to je njihova osnovna karakterna crta.Ja iskreno jos nisam video ni cuo da postoji crni ruski terijer koji je nekog pustio u stan/dvoriste bez problema...
ucio sam ih komandama sedi,lezi,cekaj,fuj i tako tim stvarima.hodanje uz nogu ih nisam ucio,sve je to urodjeno,genetika

Uj, sorry!..........Ja sam drugacije ukapirao post!
Ali dobro nema veze!;)
 
Ma ja ne verujem u te "osnovne karakterne crte"... Svaka pricha je za sebe, i naravno da od karaktera zavisi kakav ce biti, ali dosta je i u rukama vlasnika...
ne volim generalisanje, posebno ne sa zivotinjama koje su toliko neistrazene....
 

Back
Top