...najsimpatichnije reklame...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Sanjalica_88

Obećava
Poruka
97
...Necu da vam pricham neke priche i uvode, zato shto svi vec znamo koliko reklame mogu da nas smore ili iznerviraju, ali neke su ipak vredne paznje...umeju da budu i smeshne i simpatichne i originalne, samo im treba dati shansu... ;-) E,zato zelim da chujem vashe mishljenje o tome koje su u stvari one zbog kojih vredi napraviti pauzu chak iako prekinu omiljenu seriju...??? :roll:
Pozz svim reklamozderima!!! :-D
 
stvarno su likovi! :-D
ili...
jimy humuhumunukunukuapua uchi malog baticu da bude romantichan!
shta da joj kazem, jimy?
slushaj mehurice, oni ce ti reci sha da joj kazesh...BAMBOOCHA!
svidjaju mi se tvoje narandze! ... strsh!
uska si u struku! ... strsh!
tebe mi nikad nije dosta!
bamboocha!
 
Najbolja mi je za Coca-colu, kada klinac stane ispred aparata za osvezavajuca **** (koji je duplo vishi od njega) i ubaci novcic i dobije jedan "Pepsi", ubaci drugi novcic i dobije drugi "Pepsi", e onda baja stane jednom nogom na jednu limenku, drugom na drugu i onda napokon uspe da domasi taster za Coca-colu...ubaci novcic i eto Coca-cole... Jeste da je direktno uperena protiv konkurentske kompanije ali... mLogo dobra!!! 8-)
Od nasih reklama, mislim da niko ne moze da pridje "Lav"-u...zato se i preshaltah sa Pilsa na Lav (jbg, kod mene je upalilo)... :lol:
 
gockey:
Najbolja mi je za Coca-colu, kada klinac stane ispred aparata za osvezavajuca **** (koji je duplo vishi od njega) i ubaci novcic i dobije jedan "Pepsi", ubaci drugi novcic i dobije drugi "Pepsi", e onda baja stane jednom nogom na jednu limenku, drugom na drugu i onda napokon uspe da domasi taster za Coca-colu...ubaci novcic i eto Coca-cole... Jeste da je direktno uperena protiv konkurentske kompanije ali... mLogo dobra!!! 8-)
]
Da, znam tu reklamu...jel se ona uopshte prikazivala na TV-u?Ja je imam na kompu...
 
@IvAnA...
pa dobro je da je imas...btw..ja je nemam :D
LM...video sam je samo jednom i odmah mi je "zapala za oko", ima josh mnogo dobrih (koje se, naravno ne vrte kod nas), ali ovako na brzaka ona mi je prva pala na pamet...
Hmmm...nisam siguran, ali mislim da postoji neki zakon ili klauzula koja zabranjuje anti reklamu drugih proizvoda, u toku reklame svojih... ako je ovo istina, ne znam kako im je ovo "proslo"...mada...coca cola je to!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top