Najranija secanja

ja se secam, imala sam 4 godine...moji su se vec razvodili....mama me je odvela kod kuma...i taj gad je imao dete, nikolicu...e, tada se secam da sam pitala mamu:"mama, a zasto nikolica ima izvucenu 'ibicu, a ja uvucenu?" :lol:

i tamo sam prvi put pucala iz pistolja...znam da je bio neki svetli, metalni, mnogo tezak i da sam jedva uz pomoc kuma okinula...i znam da sam ustinula prst ali nisam plakala....

i secam se kada je taj gad bio ovde, gore u sobi, a ja sam sama izlazila napolje..znam sta sam imala obuceno...silazila sam niz stepenice i omakla mi se noga pa sam se preturila i padala niz stepenice...secam se da su izpred ulaza sedeli neki i rekli :"vidi, dete palo!!" i svi su poceli da se smeju, a ja sam otisla gore i stavila glavu mami u krilo.....

sve je to bilo kad sam imala 4 godine..tada kada su se mama i tata razvodili



zao mi je samo sto se ne secam mame i tate zajedno...dok su bili u braku....secam se samo one stoke, naseg kuma :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
 
kum i mama?



sad sam se sjetila..imala sam mozda 6 godina(rat tek zavrsio,bilo je struje),mama prala sudje,i ja uzmem mokru viljusku i ubodem je u utichnicu.....struja me je drmala samo tako..jos se sjecam osjecaja...:)
 
7-8 godina ... dobio novi BMX(bajs) ... pfff glavni baja u kraju :P ... i tako se vozikam ja ... naletim na neki veliki ivicnjak ... povucem sve snage volan kako bi digo prednji tocak, istrgnem volan i napravim salto u nazad ... jedno od upecatljivijih secanja :P
 
prije par godina...bilo ono pomracenje sto nisi smio gledati kroz prozor...dan prije toga,ja bila na bazenu,a tamo neki hrdjavi pipak,i ja razderem kozu izmedju malog i domalog prsta,meso se vidjelo. i sad,pomrachenje,roletne na prozorima,mrak u kuci a ja k`o ja,cekala da mama zaspe i tata ode u wc da mogu proviriti...i nije bilo nista posebno...samo nije nikog bilo napolju...:)
 
dobro je bar da ga nema...




e,sjetila sam se svog prvog bjezanja od kuce...imala sam 5,6 godina, i na cijev od usisivacha zavezala maramu punu odjece,banana,kupacih kostima i medu Grudu (nisam znala reci grudva kad sam bila mala pa je ostao Gruda) i rekla starcima :Odoh ja zauvijek!
I izasla ispred ulaznih vrata.

drugi put sam pobjegla od kuce u kupacem,preko ulice,i tata me je dolazio traziti,a ja prichala s nekim babama koje su mi odvezivale chvor na kupacem....


:lol:
 
vidim da se od teme za zezanje napravila Frojdovska tema...............
@naancy90: znam da ti je bilo tesko, samo imam jedno da ti kazem, bori se :wink:

evo jednog mog secanja, 5 godina, bilo leto, ja se obuko ko da sam u sibiru i otiso kod komsinice, pa smo se smejali.............. secam se da sam istu komsinicu pitao: "da li si ti baba radin sin?", pa su se svi iscepali od smeha............... secam se komsije Hilala, lik je iz iraka, imao je psa koji se zvao as, secam se kad je spremao zablje batake sa vinom...............
secam se mog prvog iskustva u kuhinji, stavio sam casu vode na ringlu, ukljucio i pukla je...........
kad sam imo 2 godine stavio sam prst u struju i govorio pec, pec, i pokazivo matorcima na steker.......... aj. seticu se u medjuvremenu jos necega
 
eh , i ja se secam , imao sam 4 godine , a moj brat 2.5 , tu negde , i sad , svi sede u terpezariji , nama dosadno , i izvadimo iglu iz fioke , onu veliku , za pletenje .....
i , moj brat , uzme i nabije je u utičnicu .......
neznam , sve je bilo nesto brzo , svi su skocili , on je plakao , i nista .........
 

Back
Top