NAJNOVIJI ZLOČIN U BG

Očigledno je reč o organizovanju psihopata.
Ranije su to već učinili pedofili, a sada to rade i nasilne psihopate.
Pitanje je samo da li je ovaj talas nasilja nad životinjama orkestriran od strane vlasti, kako bi se skupili politički poeni, s obzirom da ima takvih nagoveštaja u slučaju keruše Mile. :think:
 
Očigledno je reč o organizovanju psihopata.
Ranije su to već učinili pedofili, a sada to rade i nasilne psihopate.
Pitanje je samo da li je ovaj talas nasilja nad životinjama orkestriran od strane vlasti, kako bi se skupili politički poeni, s obzirom da ima takvih nagoveštaja u slučaju keruše Mile. :think:

Šta, Đilas angažovao navijače? Ne znam, to mi je ipak previše umobolno čak i za njih/aktuelnu vlast. Ali da im ide u prilog u cilju što lakšeg uvođenja poreza, na zadnja vrata... Ne može čovek više da bude načisto, ne mogu više ni da se zgrozim, samo sam ogorčena i stidim se što sam ljudsko biće.
 
Šta, Đilas angažovao navijače? Ne znam, to mi je ipak previše umobolno čak i za njih/aktuelnu vlast. Ali da im ide u prilog u cilju što lakšeg uvođenja poreza, na zadnja vrata... Ne može čovek više da bude načisto, ne mogu više ni da se zgrozim, samo sam ogorčena i stidim se što sam ljudsko biće.

Ja nisam pominjao ni Đilasa ni navijače.
Da znam tačno o čemu se radi to bih i napisao. Reč je o nečemu što mi je rekao poznanik koji ima izvesnu funkciju u DS-u, no kako je reč o traču za koji nemam konkretne dokaze ili izjave, ne mogu da tvrdim da je bilo šta više od nagoveštaja.


ma kakav bre djilas dajte ljudi bre

Seti se samo iz koje je stranke pomenuti, a iz koje je stranke poslanica koja je iscenirala napad pasa lutalica u centru Beograda i kako je ekspeditivno, bez ikakve odgovarajuće dozvole, nakon toga otvoren azil u Rakovici. Onda se seti ko je dobio najviše političkih poena na tome.
Sad razmisli da li bi umobolnik koji je keruši odsekao četiri šape dopustio da ona živi, tako da neko može da joj obeća proteze, ili bi nastavio da je zlostavlja do smrti.
 
Politika ne mora posebno da se pominje. I ne treba suvise mudrosti da bi smo shvatili da su joj kraci na raznim mestima. Zasto ne bi bili i u svetu zastite, ako ce to nekome odgovarati ? Uopste nije vazno kako se taj neko zove.
 

Back
Top