Najludji citati sa foruma...

prika:
OGI:
TO JE TAJ, TESKI GROBAR.POZDRAVI GA OD
OGNJENA I NEMANJE DJERICA IZ ROGATICE.
e Da nisi mozda iz osova Djericu ja imam priku LIIC MILAN cuo sam da je umro poznam dobro Osovljane reci mi dali radi jos uvjek kafana KARANFIL i u njoj SUZANA imao bi ja dobru istoriju da napisem sto se tice cura pa i onije koje su udate.moj Djericu pozdravi mi sina pokojneg Milana mozda jos uvjek vulkanizer MOMO a i mesara Dragana Ristanovica pozdravlja i Vlatko prika iz Danske.
 
Incognito:
DA SI BIO NA ZURCI NA KOJOJ SE DIM OD CIGARETE POCEO PRETVARATI U DEMONSKE PRIKAZE KAO STO SAM JA BIO NE BI SE SMEJAO!!
SVI SMO SE ODUZELI OD STRAHA!
A ONDA JE PUKLA SIJALICA...
NE DAO TI BOG TI TAJ SMEH PREDJE U GRC!
A ZNAM JOS MNOGE KOJI SU SE TAKO SMEJALI!
POZDRAV!

jos se smejem ovom odgovoru upucenom meni :lol: :lol: :lol:

zaintrigirao si me ovim citatom, koja je tema u pitanju...?
 
malecka:
Incognito:
DA SI BIO NA ZURCI NA KOJOJ SE DIM OD CIGARETE POCEO PRETVARATI U DEMONSKE PRIKAZE KAO STO SAM JA BIO NE BI SE SMEJAO!!
SVI SMO SE ODUZELI OD STRAHA!
A ONDA JE PUKLA SIJALICA...
NE DAO TI BOG TI TAJ SMEH PREDJE U GRC!
A ZNAM JOS MNOGE KOJI SU SE TAKO SMEJALI!
POZDRAV!

jos se smejem ovom odgovoru upucenom meni :lol: :lol: :lol:

zaintrigirao si me ovim citatom, koja je tema u pitanju...?

Religija -> NASE MALE NEVERNE TOME... pricajmo im o tome! ( http://forum.krstarica.com/viewtopic.php?t=23303 )
 
Ljubav i sex :arrow:

devojkaBG:
Mladic i ja se zabavljamo vec 3 nedelje. Juce mi je trebalo da izgubim nevinost, ali nije. Pokusavao mi je da udje u mene, ali nije vredelo. Sta je bilo? Da li sam dugo zatvorena s obzirom da imam 28 godina?

Svashtara :arrow:

Stevo Zigon:
one:
OK.Forum je anoniman.Koliko lazemo jedni druge u predstavljanjima, opisima, kontaktima? Musko-zensko,mladje-starije ...
lazes na startu cim nemas upisane godine i grad .to je pocetak.a dalje i da ne pricam.
 
movie star:
Spoštovana urbanizirana nižja vrsta... srčno me zanima kaj bi mi znala povedati za sledeče:
beseda je -am nedov. in dov. (i), ki v prenesenem pomenu opisuje povezovanje posameznih delov enote v večjo celoto, združevanje ali matematično iz česar tudi izhaja zgornja izpeljanka in sicer iskati iz dane funkcije novo funkcijo katere odvod je enak dani funkciji... seveda lahko govorimo tudi o pridevniškem-len -lna -o. (a), ki zajema določeno stvar v njenem polnem obsegu; cel, celoten; v zvezi: del, potreben za obstoj ali popolnost česa, ... no pri uporabi v slengu je beseda pridobila še en pomen in sicer: pritegniti pozornost...

no upam da ti je zdaj kaj bolj jasno... 8)
Jes' vala i to sto kazes... 8)
 
babydoll:
Po meni svaka je osoba smama za sebe prica al nesto uopsteno ipak postoji PO MOM MISLJENJU...
Muskarac mora biti PAMETAN I OBRAZOVAN
Zena mora biti LEPA I NEGOVANA
a oboje KULTURNI (mrzim proste ljude)
Nekako ne mogu da zamislim lepog i negovanog muskarca i pametnu i obrazovanu zenu. Pa eto, al to je samo moje misljenje i ja ga se pridrzavam.
(Naravno postoje tu i kombinacije :wink: ) :D




movie star dobija konkurenciju....
 

Back
Top