Najlepsi kafic u NS

Baksuze, naleteo si na neiskusnog šankera..il je 'teo malo da zaradi sa strane :lol:
No ima CK gomilu mana...ja sam se nekako tamo odomaćila pa onda i ne mogu da vidim kako ljudima sa strane izgleda:D
Moraću da izvidim to na Detelinari..iovako sam u potrazi za nekim novim lokalom:D
 
Ne mogu ja to da pracelišem :lol: npr u Đardinu je divan pogled iz bašte( dobro za preko dana, uveče užas užaaassssss), ali grozna muzika................
U Lanterni je super klopa, ali sve ostalo bzvz, bar zimi-sediš unutra i navučeš se mirisa pice i koječega.........
Opera je ok za kafu, onako usput............
Frida je rupa, ali dobra u retkim trenucima viđanja sa prastarim društvom.
I tako.........Meni su mesta na Ribarcu ok za letnji period i dnevne varijante.
Ima još svašta, mrzi me da nabrajam, uglavnom sve to zavisi od varijante.
 
Ne znam kad su ti u CK13 napravili mali špricer za 150 dinara, verovatno ranije. Pre par godina su im cene bile skuplje nego sada..:lol:
Tipa koka kola- limenka je pre dve godine bila oko 120/130 a sad je 100..Sve limenke su 100.
0/3 Špricer je 100 dinara, 0/2 oko 70 čini mi se ( uevk uzmem ovaj 0/3).

Jedino što im izbor pića nije neki al ***, to je iovako manje više pivo-publika tako da.

Ja sam u Sketchu pila samo kafu ..pa ako ti to išta znači - Nes kafa je oko 90 dinara:)
Nisu mnogo skupi.

Mislim da sam već ovde spominjala ranije i Kosmosapiens art kafe u centru..koji je bio baš kul i jeftin ali pokvario se dosta...
I cene su porasle ( što i razumem jer ne verujem da su mogli s onim cenama pokriti lokal u strogom centru) ali i atmosfera mi je sada nekako žnj.
Veliko Zaječarsko u retro zidarskoj ambalaži samo 100 dindži , a što je najlepše toče(/tj. valjaju ga ) ga do 4-pola 5 ,Kozmo je i dalje zakon pogotovo leti . :worth:
 

Back
Top