najjaci afrodizijak?

Njena duga kosa dodiruje moje lice.Njen nevini pogled kao u devojcice.Njene ruke koje me nezno dodiruju i maze.Njene grudi koje mojim rukama prilaze.Njena kolena koja me pritskaju.Njeni kukovi koji mi dah oduzimaju.Njen miris bez trunke parfema.Njena pojava mene ukruti i postajem cvrst kao stena.Njen sapat tako me pali.Njen poljubac telo mi budi.Njeno prisustvo mene cini sretnim.Volim je volim zato joj se svake noci svetim.Kada je zagrlim ona poludi.U njoj se cudna vatra neka probudi.Prosto pobesni i meni se sveti.Ja joj se predajem i sa njom letim.
Volim je takvu kakva jeste.Nisu potrebne dodatne cari.Rodjena stvorena meni podana.Volim je volim i sva me pali.
Sudbina prokleta tako je htela.Da dugo teret ljubavni nosim.Zato sada u sreci se gusim.Volim da volim i svima se svetim.Sa mojom zenom vecno da letim.
Moja je sreca tako velika.Nestade moja stara sirotinja.Osecam sada da mogu da letim.Volim i volecu dok ljubav mogu da osetim.

Hm Zavisi kako ko.Ali cinjenica je da me moja supruga od prvog dana pali najstrasnije na svetu.I nema tog delanjenog predivnog tela koje u meni vatru neprobudi.
Ipak reci cu samo sta me odbija kod drugih zena.
Gojaznost,neurednost i smrad.
Neprozivam nikog ali takvih ima.Sa malo parfema prikrivaju znoj.A vise volim i znoj da osetimnego onu ustajalu tuju od par dana kokanja dezodoransa parfema i raznih srnya.
A on me pali.Pa palime njegova pojava.Neiskvarenost.I naravno njegova guza.
Yebiga kad sam iskren.
 

Back
Top