Najgori znak

Ja sam vodolija i sa skorpijama ne mogu nikako. Odmah provalim ko je skorpija, jer iste sekunde pocinje da varnici kada pocnem sa njima da razgovaram. Takodje sa jarcem se ne slazem, a obozavam lavove, blizance i sa rakovima sam super.
 
Divus:
Ja sam vodolija i sa skorpijama ne mogu nikako. Odmah provalim ko je skorpija, jer iste sekunde pocinje da varnici kada pocnem sa njima da razgovaram. Takodje sa jarcem se ne slazem, a obozavam lavove, blizance i sa rakovima sam super.

Isto to, i ja sam vodolija i skorpije me tako nerviraju da je to strasno! Polazim od moga oca koji je skorpija. Mozda i zato averzija prema njima....
I takodje bas jarce ne ljubim, i zaista je tako s lavovima. I ostalima....

P.S.Sta si u podznaku?
 
Crocodile:
Isto to, i ja sam vodolija i skorpije me tako nerviraju da je to strasno! Polazim od moga oca koji je skorpija. Mozda i zato averzija prema njima....
I takodje bas jarce ne ljubim, i zaista je tako s lavovima. I ostalima....

P.S.Sta si u podznaku?

Vodolija-rak sa mesecom u vodoliji! Ti?
 
Uf sa lavovima mi ne ide nikako, pogotovo muskim. Ili me nerviraju konstantno ili se zakacim sa njima odmah po upoznavanju. Nikako ih ne volim, previse su arogantni za mene. Mada naravno ima izuzetaka, znam jednu devojku koja je lav i super se slazemo.
 
Mackic:
Uf sa lavovima mi ne ide nikako, pogotovo muskim. Ili me nerviraju konstantno ili se zakacim sa njima odmah po upoznavanju. Nikako ih ne volim, previse su arogantni za mene. Mada naravno ima izuzetaka, znam jednu devojku koja je lav i super se slazemo.

Isto tako :?
 
Muskarci device me nerviraju ( mnogo ) ... mada sam ok sa njima, nerviraju me njihove gluposti ... tj nacin na koji pokusavaju da sakriju svoju ne sigurnost ... previse su komicni, kada to rade ... bukvalno prave budale od sebe ...

Zene ... pa bilo koja sa ogromnim egom, i "povredjenim srcem", to dvoje obicno idu zajedno ...
 
Kod mene je Mesec u Vodenjaku, pa u biti mogu sa svima, mada..... nisam u dobrim odnosima sa zenama Bikicama, imamo tu neku tacku udaljavanja i nerazumevanja. A muskarci... Pa Rakovi su mi onako u svom svetu, nezni su i emotivni (oba roditelja su mi Rakovi), ali ima opet ta neka tacka udaljavanja. Muski Ovnovi me iritiraju svojom preteranom direktnoscu, ali ne mogu a da ne pomenem da su nekako agresivno ranjivi. Lavovi su dobrice velikog srca, i dragi su mi, dok ne dodjemo u konflikt. A i muske Ribe su mi bas dvolicne, i za neku "love" interakciju bilo kojeg tipa totalno nepouzdani.
 
Ja sam vaga sa podznakom u ovnu, najvise sam se krvila sa zenskim devicama i jarcicama, nikako se nismo razumele i bas su me zestoko nervirale. Najbolje se slazem sa zenskim skorpijama i strelcevima. U ljubavi skorpioni bez premca. Za one koji se ozbiljnije bave astrologijom - ovo je napisano samo i iskljucivo na osnovu nekog mog iskustva i nikako ne predstavlja generalizaciju i pravilo, i moze savrseno da nema uopste veze sa horoskopsim znakom nego da se eto samo mozda tako zalomilo.
 

Back
Top