Najgori glumci & filmovi

Tom Kruz , Richard Gere (inace cini mi se najveci je**c u holivudu , svaki film on mora da ... khm khm ...) ,samuel jackson, Quentin Tarantino , Michael Madsen ,Steve Buscemi , Di Caprio ,Bruce Willis a Chuck Norrisa , Steven Sigala i ne ubrajam u glumce posto oni ne glume 8) :D
 
Od domatjih onaj celavi...ne znam kako se zove..ni gde je glumio lol
Onda vecina novih "glumica" koje veze nemaju i liche u faci ko da su klonirane..sve neke shugave turkinje...da bar znaju da glume.
Rade Sherbedzija
onaj Desimir SPS s kerom
razna priuchena deca po porodichnim serijama srecni ljudi 23.deo i te fore
Milan Kalinic-to je za Aushvic ali prvo da ga muche dok ne poludi
one dve shabanke iz charlston za ognjenku
i tako dalje...
 
Richard Gere
Quentin Tarantino
Metju Mekonahi
Bata Živojinović
Za ove gore se slazem,nije da mi smetaju, kao "komedi-mejker, ali ....
ali zaista ne razumem [a ne zelim raspravljati, cisto "primecuem"] zasto su na listi
Dzek Nikolson
Anthony Hopkins i svakako mu nije mesto
Dzon Travolti pocetak mu je bio "vrckajuci", ali posle je imao zaista sjajne filmove. Ali kao sto rekoh ukusi:lol::lol:
 
Sto je najgore od svega, on treba kao da predstavlja De Nirovog naslednika...

Sto je najgore od svega taj isti De Niro ga forsira. On je predlozio Scorsese-u DiCapria za Bande Njujorka i to je oznacilo pocetak njihove zajednicke saradnje.
De Niro ga gura. Ne znam zasto...

I ispade da Scorsese ne snimi vise film sa De Nirom od kad je poceo da radi sa DiCapriom.
Mozda je De Niro tu malo zajebao samog sebe. Namestio Leu posao i prestao da bude interesantan Martiju koji sad ima novo ljubimce.
Fino od De Nira sto nije egoista i ne plasi se konkurencije, pa promovise mlade glumce, ali mozda je u ovom slucaju malo sebe zeznuo.

Sigurno da tu ima i drugih prirodnih faktora, ali je takodje fakat da De Niro nije zaigrao ni u jednom Scorsese-ovom filmu od kad je s njim poceo da saradjuje DiCaprio.

De Niro i Scorsese su pricali da ce napisati knjigu o svom prijateljstvu i filmovima. To se prolongira... Knjiga je trebalo da izadje prosle godine, pitanje je jesu li i poceli uopste da je pisu, ili su digli ruke od toga.
Takodje je Scorsese odbio da rezira film Frankie Machine s De Nirom u glavnoj ulozi, da bi rezirao Shutter Island sa DiCapriom.
 
Havier Bradem-sta umislja ugursuz jedan
Milica Milsa-pod hitno je baciti ajkulama
Serbedzija-Gastarbajter
Braca Trifunovic-ubiti,osakatiti
Gir-stoka
Natali Portman-ima s.ranje ispisano po celu
Jessica Alba,Dzolijeva,Dzulija Roberts-cobanke koje glume glumice
Orlando Blum-ko je je taj
Vojin Cetkovic-baciti ga hijenama
 
Daj Pajo, pa Bardem je zilion puta bolji glumac od DiCapria.
Ne kazem ja da je DiCaprio los, al' me nervira jednostavno.
I tacno je da ima talenta, ali ne vidim bas da je toliko talentovaniji u odnosnu na ostale. Meni je Norton dr za njega.

da se Caprio
nije epojavio u Titanik
svima bi odgovarao u ulozi nasilnika
al ebi ga
tako ljudi gledaju na stvari
covjek se promjenio u zadnih par godina
i nema taj usrani baby face
vise
u Gangs of Nrew York
izgleda kao pravi bandit iz tog perioda
Bardem precijenjen i to pakleno,dobio je oskara jer je konkurencija bila nikakva,ocajna
ne bi ga nikad dobio da prosla godina nije bila ocajna
vide ljudi porijeklo
i odma u vidi ga ux
kakav je ovo glumac
kad bude imao filmove koji su dobri kao Di Capriovi
nek se javi
xaxaxa
bice to brzo
 
Daj... Bardem ima tako dobre transformacije da je to strasno... Covek je u svakom filmu druga osoba.
Pa kad DiCaprio probija zadnjicu Scorsese-u, De Niru i Nicholson-u od uvlacenja, mora da dobije ponudu za dobre filmove. Opste je poznato da se extra druzi sa njima. Idu cak i kod Hefa zajedno. Nas Kapri se uvukao u dobro drustvo i normalno da sad stancuje extra filmove.

Bardem je Evropljanin, takvima je uvek teze da uspeju u Americkoj produkciji. Nisu on i Leonardo u istoj poziciji. Nisi fer...

Pricajte vi da je rebel luda, ali meni je on bolje glumio kad je bio klinac. Tad je bio prirodan.
Uporedi svaki mafijaski lik koji je odigrao kod Scorsese-a. Meni su to sve isti izrazi lica, isti pokreti, kao da je u pitanju isti lik samo u drugom kostimu, kao highlander je pa zivi vise zivota :D
Ne mozes dva mafijasa odigrati isto jer su oni mafijasi, to su ipak dva razlicita coveka.
On se mnogo ponavlja. Preterano gestikulita- kad objasnjava nesto u ljutnji obavezno mlati rukama, non-stop je namrgodjen jedino tako pokazuje kako je kao zajeban.

Da zakljucim, isti mi je kad god glumi opasnog tipa i ima preterano naglasene reakcije.
Mislim da on to ne radi zato sto je los i netalnetovan glumac, nego misli da treba tako valjda.
 
Ed Norton je dr za sve glumce srednjih godina i mladje... Odlican u filmu The score, genijalan u Fight club-u i neponovljiv u American history X... Tri potpuno razlicite uloge i sve tri maestralno odglumljene...

Bravo, ti si moj covek!
Nortona obozavam- najbolji mladji glumac u Americi. I sto ti kazes, najbolji i medju ovima srednjih godina. Uvek je razlicit, uvek je druga osoba- SJAJAN!
 
Prvi put kad sam gledao American history X, uopste ga nisam prepoznao, jer sam prethodno gledao Score sa njim, De Nirom i Brandom (najjaca glumacka postava u poslednje dve decenije a film nista posebno, jako glupo iskoriscena ova tri glumca), a o Fight Club-u i scenama kad se tuce sam sa sobom ne bh trosio reci... odlican je i kao Iluzionista

Meni je Norton pored De Nira i Walkena omiljeni glumac...
 
hmmm
cek da vidim sta je jos lose
Kianu Rivs-au pic...ubiti,osakatiti,bruka los glumac
Metju Mekkon i jos neki qc u imenu-obicna nabildovana budala,ostaje prava misterija kako onaj covjek dobija uloge
vise emocija bi od njega pokazao i radnik u pogrebnom
Gael Garsija-jos jedan od onih dosadnih i iritirajucih glumaca
 
Daj... Bardem ima tako dobre transformacije da je to strasno... Covek je u svakom filmu druga osoba.
Pa kad DiCaprio probija zadnjicu Scorsese-u, De Niru i Nicholson-u od uvlacenja, mora da dobije ponudu za dobre filmove. Opste je poznato da se extra druzi sa njima. Idu cak i kod Hefa zajedno. Nas Kapri se uvukao u dobro drustvo i normalno da sad stancuje extra filmove.

Bardem je Evropljanin, takvima je uvek teze da uspeju u Americkoj produkciji. Nisu on i Leonardo u istoj poziciji. Nisi fer...

Pricajte vi da je rebel luda, ali meni je on bolje glumio kad je bio klinac. Tad je bio prirodan.
Uporedi svaki mafijaski lik koji je odigrao kod Scorsese-a. Meni su to sve isti izrazi lica, isti pokreti, kao da je u pitanju isti lik samo u drugom kostimu, kao highlander je pa zivi vise zivota :D
Ne mozes dva mafijasa odigrati isto jer su oni mafijasi, to su ipak dva razlicita coveka.
On se mnogo ponavlja. Preterano gestikulita- kad objasnjava nesto u ljutnji obavezno mlati rukama, non-stop je namrgodjen jedino tako pokazuje kako je kao zajeban.

Da zakljucim, isti mi je kad god glumi opasnog tipa i ima preterano naglasene reakcije.
Mislim da on to ne radi zato sto je los i netalnetovan glumac, nego misli da treba tako valjda.

Da Di Kaprio nije glumio u Titaniku bio bi mi simpa.
ovako...ne sviđa mi se.
a dobri su mi filmovi blood diamond,THE DEPARTED,Gangs of New York...i neki koji glumi sa De Nirom ne mogu da se sjetim imena...ali ne mogu da ga svarim.
Skorseze je pretjerao sa njim.Kao da je on jedini glumac na svijetu.
A nije,ima i boljih...kaže Skorseze ''sviđa mi se njegov rad očiju'' :rolleyes:
Sad mi je već simpatičniji...a prije mi je bio fuj.
Precijenjen je.
 
Da Di Kaprio nije glumio u Titaniku bio bi mi simpa.
ovako...ne sviđa mi se.
a dobri su mi filmovi blood diamond,THE DEPARTED,Gangs of New York...i neki koji glumi sa De Nirom ne mogu da se sjetim imena...ali ne mogu da ga svarim.
Skorseze je pretjerao sa njim.Kao da je on jedini glumac na svijetu.
A nije,ima i boljih...kaže Skorseze ''sviđa mi se njegov rad očiju'' :rolleyes:
Sad mi je već simpatičniji...a prije mi je bio fuj.
Precijenjen je.

xaxa
zna Skorseze sta valja
taj covjek rijetko pravi greske
svaka cast za Di Kapria
odlicno sto ga forsira
bolje njega
no neke druge p.ickice
nije ni Skorseze lud
zna on da Di Kaprio donosi dobre pare
a jos je odlican glumac
 

Back
Top