Najgori glumci & filmovi

chuck_norris.jpg

Don't fu.ck with Chuck
Chuck ti porucuje

Listen to me you little punk
i know where is Niksic
and i know were you live
so you better watch yourself,you punk

Da zaboravih Bred Pita. Nula od glumca a i ona njegova Andjelina me iritira nevidjeno.
kako ce protiv niksickih kvartasa :lol: ?
ovaj,jel neko od tih mrzitelja pitta gledao 12 majmuna,se7en,fight club?
predpostavljam da ne,vec ste samo gledali troju i mr and mrs smith koji su govna.
 
joj...mi samo govorimo o glumcima,a niko o filmovima...
a tema je o glumcima i o filmovima ;)
evo ja da kzem...gledah na TVu jedno obicno ***** od filma.odavno tako los film nisam gledala.
jedina dobra stvar u njemu je Vinnie Jones.
Zove se Akciona Zvijezda.Pi.
Cak se ni ne tuce glavni lik.Samo na kraju neshto.
fuj.
 
Brad Pitt je dobar glumac. Bas sam sinoc ponovo gledala Snatch sa drustvom i covek je fenomenalno odglumio.
Ljudi jednostavno imaju predrasude da ne zna da glumi, zato sto lepo izgleda i spada u sex simbole.
Pored filmova koje su Walken i DeMeNtOr nabrojali, odlicno je odglumio i u filmu Kalifornia.
Moze da prica ko sta hoce, ali Pitt ima dosta dobrih filmova i bogatu karijeru iza sebe.
 
Brad Pitt je dobar glumac. Bas sam sinoc ponovo gledala Snatch sa drustvom i covek je fenomenalno odglumio.
Ljudi jednostavno imaju predrasude da ne zna da glumi, zato sto lepo izgleda i spada u sex simbole.
Pored filmova koje su Walken i DeMeNtOr nabrojali, odlicno je odglumio i u filmu Kalifornia.
Moze da prica ko sta hoce, ali Pitt ima dosta dobrih filmova i bogatu karijeru iza sebe.

ima i Chuck Norris
pa ga niko
ne pominje
 
joooj....Meet The Spartans JE PARODIJA.
Umirala sam od smijeha na pojedinjenim scenama...
Ali je ipak *****,kao i svaka bezsmislena parodija...
Gledala sam neki film sa Vinnijem Jonesom...*****.ove se Akciona Zvijezda...nikad lošiji film u životu nisam gledala...jedino je Vinnie tamo dobar.
 

Back
Top