Najgluplji film

Od novijih Ultraviolet i Underworld Evolution, al' to se nekako i ocekuje.
Novi madjarski film "Taksidermija" je izuzetno glup a hvaljen je kao umetnicko delo. Smorio me je i "A Scanner Darkly", Linklaterov film po Dikovom romanu...
Toliko od mene...za sada.

p.s. Sin City mi se svideo, a Matrix je bio ok akcioni film, samo mi je smetalo sto su se trudili da budu "pametni".
 
Mi nismo andjeli 2
Film o Spice Girls
Neki film sa Kianom, kada on i njegov drug nešto poginu, pa oni se klade sa sekačem , pa zli doktor napravi njihove robtske kobije da uništiu svet, a ovi se vrade, pa im Sekač i neki dlakavi bude u grupi, pa spašavaju svoje devojke... ma glup, najgluplji film i gubljenje vremena...
From dusk till down još nisam skapirala, oni ubijaju vampire, ma glup mi je skroz!
iiiiiimaaaa još... ;)
 
White Horse:
Neki film sa Kianom, kada on i njegov drug nešto poginu, pa oni se klade sa sekačem , pa zli doktor napravi njihove robtske kobije da uništiu svet, a ovi se vrade, pa im Sekač i neki dlakavi bude u grupi, pa spašavaju svoje devojke... ma glup, najgluplji film i gubljenje vremena...

Bill & Ted's Bogus Journey
 
Gledala sam neki horor pre par godina, smejala sam se-ne znam zasto je horor...?! Znaci film je cepanje, nevidjeno glup! Preporucila bih kao komediju, ali steta sto ne znam kako se zove... :(
 

Back
Top