*Najgluplje smrti*

e pozz :mrgreen:
*Jedan covek se ubio koristeci pusku kao palicu da bi provalio kroz prozor bivse devojke.

*Jedan advokat je poginuo dok je demonstrirao sigurnost prozora na jednom oblakoderu u Torontu. On je naslonio svoje rame na prozor koji se razbio i jadni advokat je pao na zamlju sa 24. sprata.
 
pa u ratu za kosovo o.0

e idem ja pre neki dan u školu i naravno prolazim pored skupštine i vidim onog što vodi gardu cara Lazara

a viđo sam i velju selju i dinkića....ma sve žive....skupština je super :D
 
2000god u kaliforniji je poginulo 7 ljudi a vise ih je bilo povredjeno.tako sto je covijeku u autu koji je isao na posao njegova zena pokazala sise.od uzbudjenja covijek je stisnuo gas i ubio 2-je.ljudi i on sam je poginuo.zubar koji je u ordinaciji preko pute popravljo zub i busilicom povredi covijeka dok je gledao u njene sise .radniku na zgradi su ispale cigle od iznenadjena i ubije 1 covijeka i sam on padne i pogine.cica koji je izlazio iz prodavnice umre od srcanog udara na licu mijesta
u lancanmom sudaru je poginuo jos jedan covijek , a vise njih povredjeno.zena je htijela na taj nacin da pokaze ljubav prema svom muzu.
 
Frensis Bejkon (drzavnik, filozof, pisac i naucnik), jedan od najistaknutijih umova kasnog 16. vijeka. Jednog popodneva, 1625, Bejkon je gledao snijeznu oluju kroz prozor i palo mu je na pamet da bi mozda snijeg mogao da ocuva meso kako je to so cinila. Ta ideja mu nije dala mira i morao je da je proveri u praksi. Odmah je kupio pile, ubio ga i ocerupao. Zatim je istrcao napolje i poceo da pile puni snegom, pokusavajuci da ga zamrzne. Pile se nije smrzlo ali Bejkon jeste.

sta sam nasla boze ti sacuvaj.....:lol:
necu vise copy/paste
 
pa kad su glupi

Silvija Plat (1932-1963), čuvena pesnikinja je izvršila samoubistvo u 31. godini života stavivši glavu u rernu na gas, prethodno zatvorivši sve prozore i vrata koji su je odvajali od njeno dvoje djece.

evo i glupih smrti poznatih....:mrgreen:
ccc

Pre svega,mislim da je tema bezveze...:roll: Silvije Plat mi je mnogo zao,sta je sve mogla da napise...:|:sad: Imate morbidan smisao za humor:wink:
 
Evo jedne morbidnosti.:)
Zgrada u plamenu, ljudi svuda oko zgrade, svi su uspeli da se evakuisu osim jedne majke sa detetom. Majka je izasla na prozor i onoj masi dole rekla da hvataju dete. Iz mase se izdvaja jedan covek i kaze: "evo moj prijatelj ce da ga uhvati, on je bio golman". Majka baca dete, golman se sprema da ga uhvati, a masa gleda kako pada. Odjednom svi povikase u glas: "GOOOOOOOOOL!"
 

Back
Top