Najgluplje reklame-top lista

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
alex3000000000000000:
Ubedljivo je najgluplja ona za orbit u kojoj neka riba lupa cvrge svojim zubima ! Jos se pritom i smeje i gleda unaokolo . Strasno !
Meni je bas super ta :lol:....Inace, alergicna sam na kalgon, i one u kojima zene u torbama drze praskove za ves i izbeljivace ....jaaaaoooo venish, koji uzas......tukla bih ih sve....eto i coca cola ima dobre reklame....
 
Bule_busko:
Ovih dana me posebno iritira ona hrvatska reklama: "Vratio se Sime i donio svezu ribu!" :evil:
Iskreno ta reklama itekako ima smisla jer su nekada Evine sardine bile najbolje i najprodavanije na nasem trzistu a onda zbog rata i ostalih s*anja koja su se ovde izdesavala nije ih dugo bilo.

Flash Kesh Erste banke sa onim tipom sto motornom testerom sece. e to je glupa reklama koja nema smisla.
 
Mene uzasno nervira ona reklama kada onaj kao dodje i obri sve zvake i ona devojka neki cudom uhvati! Zatim Persil sa njegovim zlatom, a tek sto me nerviras onaj "secate se novcica". Glupo mi je i ono za Frikom "mozda zato sto smo otisli predaleko da bi smo vam pokazali savrsenstvo". Sve gluplje od glupljeg.... ALi, najvise mi se svidja ona sa macom za hranu za zivotinje. Bas je lepa reklama.... ;)
 
E i vi preterano serete. Iz reklama moze nesto i da se nauci. Recimo kad je svinjac u kuci ti operes kosu sa wash&go i on ne samo da postaje nezniji vec sredi i ono sranje sto je ostavio po kuci. Jedva cekam kada ce da izbace i balzam......onda cu decka moci da ga koristim ko krpu.........nema debilnije reklame
 
gajic:
E i vi preterano serete. Iz reklama moze nesto i da se nauci. Recimo kad je svinjac u kuci ti operes kosu sa wash&go i on ne samo da postaje nezniji vec sredi i ono sranje sto je ostavio po kuci. Jedva cekam kada ce da izbace i balzam......onda cu decka moci da ga koristim ko krpu.........nema debilnije reklame
upravu si, a ponekad znaju da postave poučna pitanja oko kojih se pitaju mnogi filozofi, kao npr. voda vam je poplavila stan, i gde će te sada prati veš?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top