Najbolji vic1

IMG-234d760f86d36913590587c497d4bac5-V.jpg
 
Kriza u državi, nema posla, nema para, svi se snalaze.... Ginekolog polaže prekvalifikaciju za auto-mehaničara! Na testu od mogućih 90 bodova dobije 110. Vraća se u učionicu i kulturno zamoli za obrazloženje! Komisija: - 30 poena za perfektno rasklopljen motor! - 30 poena za otklanjanje kvara! - 30 poena za perfektno sklopljen motor! - A bonus 20 poena, iz razloga što ste sve to odradili kroz auspuh!
 
Супруга је понијела на путовање баш много ствари, а супруг на жељезничкој станици примјећује:
- Драга, штета што ниси понијела и клавир!
- Не буди безобразан! - жена ће му.
- Нисам безобразан, него на клавиру су нам остале карте за воз…
 
Две плавуше на пиће, а једна од њих тужно меша кафу. Друга се забрине па је упита:

- Зашто си тужна, што се догодило?
Ова тужно одговара:
- Ма пусти, мислим да ме муж вара с другима
Друга плавуша је пита:
- Па како знаш?
Прва одговара:
- Баш гледам, не личи на њега нити једно од наше дјеце...
 
Šeta se Tito posle rata i ugleda seljaka kako ore sa volovima i sa drvenim plugovima. Naredi on svojima da tom čoveku kupe traktor sa svim mogućim priključcima, a kad je seljak to čuo, on radosno progovori:

_A gospodine, kome ja da zahvalim za taj lepi dar.

A Tito će:

_Onome za koga si se borio u ratu.

Seljak:

_Joj, izvini Dražo, nisam te prepoznao
 
Dobije tvor amneziju. I ide po šumi i zaustavlja životinje da mu pomognu i da mu kažu ko je. I prvo zaustavi zeku. I pita ga: "Molim te, možeš li mi reći ko sam ja?" I Zeka kaže: "Fuj gade kako smrdiš." I pobegne. Krene tvor dalje i naleti na vuka. I pita ga "Molim te da li znaš ko sam ja?" I Vuk isto kao i zeka, izvređa ga i pobegdne. Naleti na liju i pita je da li ona zna ko je on. I lija kaže: "Da vidimo. Jel si crn?" Tvor kaže: "Jesam" "Jel smrdiš?" kaže tvor da smrdi. "Imaš li na glavi nešto belo?" Tvor pogleda i kaže da ima. I Lija kaže: "Pa ti si Šiptar!"
 
Заљубљени пар седи на троседу:

- О чему размишљаш? - пита он
- О истом о чему и ти - одговара она.
- Одлично. Онда наточи и мени, али без пене.
 

Back
Top