Najbolji vic

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pitaju cigana:" Pa dobro gospodine, vas je 13 u jednoj sobi...kako mozete imati vase intimne momente?"
cigan:" okacimo babi zvono oko vrata, i hebemo sve sto ne zvoni"
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Igra se mali s necim i odjedanput se zamisli i kaze: "Ovan............ne nije"; igra se mali i opet zastade i kaze "Skorpija.....ne nije"......pa opet se zamisli i kaze:
Mali : "Majkooo, sta ja ono imam?"
Majka: "Rak imas, sine moj"
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kako stavis 100 jevreja u ficu?
2 napred 2 nazad 96 u pepeljaru
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Дошја малечак Kинез да учи школу у Врање а учитељица вика:

- Овој је Ченг Чунг Чанг, и дошја је из Кину. Сви мож да питате нешто, само ти Драгане немој да си случајно нешто питаја!

И такој деца питували о Кину, о школу и тако тој, док јед'н неје питаја што му значи тој његово име. Кинезче ги одговорило да тој значи:
- Синко од седам татка!

Тики ће Драганче из задњу клупу:

- Па знаја сам ја да неје тол'ко жут само од два јајца! :hahaha:
 

1. Jedna ljudska ćelija sadrži oko 75 MB genetskih informacija unutar DNK


2. Jedan spermatozoid sadrzi polovinu genetskih informacija, tj. 37,5 MB


3. U jednom mililitru sperme nalazi se oko 100 miliona spermatozoida


4. Prosečna ejakulacija muškarca traje 5 sekundi i sadrži oko 2,25 ml sperme

5. Iz gore navedenog sledi da propusna sposobnost muškog polnog organa iznosi:

(37.500.000 bajtova/spermatozoid x 100.000.000 spermatozoid/ml x 2,25 ml)/5 sekunda =
1.687.500.000.000.000 bajtova/sekunda = 1.687 TB/sekunda

Dobijamo, znači, da ženska jajna ćelija izdržava DOS napad od više od 1.500 TB u sekundi
i pritom propušta samo jedan odabrani paket informacija.

Time zaključujemo da je jajna ćelija ubedljivo najbolji hardverski Firewall koji postoji na Zemlji!

Problem je što taj jedan paket informacija, koji taj Firewall propusti, blokira sistem na 9 meseci!
 
Upravo kad se nagnuo nad pacijenticu spremajući se započeti zahvat, zubar se odjednom trgnuo.
" Oprostite gospođice, al' to što držite u ruci su moja jaja! "
" Znam", odvrati nježno pacijentica, " tako ćemo oboje jako dobro pripaziti da onog drugog ne zaboli, zar ne? "
:mrgreen:
 
Vozi se Mujo šumom, kad pred njega izleti neki crveni patuljak. Mujo izadje i počne da mu psuje sve po spisku i pita ga:
- Koji si ti?
A patuljak odgovori:
- Ja sam crveni patuljak i ja sam homoseksualac, imaš li nešto za jelo?
Muji bilo žao, pa mu dao. Vozi on tako dalje, a pred njega iskoci zeleni patuljak. Mujo njemu opet sve po spisku i pita ga:
- A koji si pa ti?
A patuljak odgovori:
- Ja sam zeleni patuljak i ja sam homoseksualac, imaš li nešto za piće?
Muji opet bilo žao, pa mu dao. Vozi on dalje, kad pred njega iskoci plavi patuljak.
Mujo izade i kaže:
- Dobro, dobro. Sve znam. Ti si plavi patuljak i homoseksualac si, a šta ti sad hoćeš?
A patuljak ce:
- Vašu saobracajnu i vozačku.
 
Vojnik dotrči do časne sestre. Zadihan zamoli: "Mogu li se sakritu pod vašu haljinu? Poslije ću Vam objasniti ...."

Časna sestra pristane. Trenutak poslije dotrče dva vojna policajca i upitaju da li je vidjela vojnika? "Otišao je u onom smjeru", odgovori časna.

Kad su policajci otišli, vojnik se izvuče ispod suknje, zahvali joj i objasni da ne želi u Irak, na frontu.
Časna mu odgovori da ga potpuno razumije.
Vojnik doda: "Nadam se, da neću biti previše drzak, ako kažem, da sam opazio, da imate divne noge"
Časna odgovori: " Da si pogledao malo više, opazio bi i krasan par jaja - ni ja ne želim u Irak!"
 
Poslednja izmena od moderatora:
Konj, sine
- Tata, što je ono tamo?
- Pa konj, sine!
- Tata, što je ono pored njega?
- To ti je, sine, kobila. To je njegova žena!
- A tata, što je ono malo pored njih?
- E to ti je ždrijebe, ono je njihovo dijete.
- A gdje je njemu žena?
- Sine, samo konji imaju ženu!
 
Отишао Лала код лекара, жали се да не види ко пролази са друге стране улице,
све му мутно у очима.
Каже доктор, после урађених анализа:
"Лало, лоши су ти резултати, холестерол, шећер, крвна слика...ништа не ваља.
Мораћеш да припазиш на исхрану, мање сланог, мање масног, кобасица, сланине,
слатког, вина, ракије, пива...
Размисли Лала па одлучи: "Знате шта докторе, кад ја мало боље размислим, брига мене ко пролази с друге стране улице !!!!
 
945327_10151682442024257_519008787_n.jpg
 
Zato je pedofilu plav *****?
zato sto mu je pao inkubator


sta radi epilepticar u disku ? Pravi pena party


Javlja se covek na radio i kaze: - Ja sam nasao novcanik! - Dobro i sta ste nasli u njemu? - Pa, imalo je 1500 evra, 150 000 dinara i licna karta na ime Zoran. - I, dobro..Sta želite sada? - Pa, ako moze jedna pesma za Zokijaaaa!!! :hahaha: :mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Slične teme


Back
Top