NAJBOLJI U KREVETU

Anonymous:
Savetnica:
Evo anakin da te obavestim o bikovima i strelcima:) Bikovi su izuzetni, nezni a divlji, emotivni i strastveni. Dugoprugasi, izdrzljivi i talentovani. ma cudo jedno.
Bikove odlikuje velika narcisoidnost i egoistichnost, te i sve shto oni rade proizilazi iz dotichnih osobina ( npr. u sexu ce se "polomiti" da ugode partneru/partnerki samo da bi sebi dokazali da su dorasli zadatku ( i prerasli naravno ), a ne zbog partnera )!
i ti se još buniš... pa važno da te zadovolje šta te briga šta je razlog 8)
 
meni je sa jarcevima bilo vise nego uzasno. Neponovilo se! :twisted:
Ajd ovako, da se ne bi neko nasao uvredjenim, ja sam strelac i jarcevi mi ne odgovaraju nikako, ni kao sex. partneri ni kao sagovornik pa cak ni moja rodbina-jarac.
U krevetu su mi bili najbolji blizanac, bik i ovan. Imala sam jednu skorpiju i deluje mi da se bas i ne trudi mnogo. Jeste da je izdrzljiv i da moze dugo da traje ali meni nije bitan kvantitet nego kvalitet a to je ovoj skorpiji i te kako zafalilo.
 
J sam jarac u horoskopu i mogu samo da kazem da ne samo sto smo zapazeni,vec smo mnogo bolji nego "ribe" ili "rakovi","ovnovi" ili "skorpije" ili ne znam vec ko!!!Ako mi ne verujes,dodji dea proveris!!!!!!!!!!!! :twisted: 8)
 

Back
Top