Najbolji torrent downloader

Упутство о самоме коришћењу торента и уопштено о њему заиста нема никакве везе о пресеку стања најбољег за коришћење.
Стога је твој коментар сувишан у овој теми, приликом избора истих.

ajde neko da navede dokaz o tome da je upravo bas taj sto koristi najbolji

Сматрам да нико није дужан да ти одговори и притом проследи доказе у електронској форми, јер, ниси особа задужена за тако нешто нити са додатним овлашћењима.
Међутим, уколико си заинтересован да коментаришемо шта мислимо и зашто је конктретно тај и тај међу бољима, онда је то друга ствар.
 
Mene licno zabole nego te osobe koje laprdaju da je ovaj ili onaj najbolji program po nekom mom licnom ubedjenju bi prvo trebale da instaliraju sve programe tipa P2P i tek onda da odlucuju koji je najbolji. Citajuci postove imam utisak da su ti programi najbolji samo zato sto im je jedino taj proradio na kompu ili preporucio drug ni sam ne zna tacno zbog cega.
Licno ne uzimam zdravo za gotovo ni jedan program koji se "preporucuje" na ovom sajtu, jer sam se jednom opekao a predhodni post sam prvenstveno napisao zgog oostalih clanova koji nisu 100% sigurni da li da bas najbolji program instaliraju ili ne

Nisam ni spomenuo nikakvu elektronsku formu ni genericki univezalni kod od 128 bitnih modularnih celija.
Druga recenica je upravo ta sto sam i hteo
 
Mene licno zabole nego te osobe koje laprdaju da je ovaj ili onaj najbolji program po nekom mom licnom ubedjenju bi prvo trebale da instaliraju sve programe tipa P2P i tek onda da odlucuju koji je najbolji. Citajuci postove imam utisak da su ti programi najbolji samo zato sto im je jedino taj proradio na kompu ili preporucio drug ni sam ne zna tacno zbog cega.
Licno ne uzimam zdravo za gotovo ni jedan program koji se "preporucuje" na ovom sajtu, jer sam se jednom opekao a predhodni post sam prvenstveno napisao zgog oostalih clanova koji nisu 100% sigurni da li da bas najbolji program instaliraju ili ne

Nisam ni spomenuo nikakvu elektronsku formu ni genericki univezalni kod od 128 bitnih modularnih celija.
Druga recenica je upravo ta sto sam i hteo

slažem se stobom
 
Mene licno zabole nego te osobe koje laprdaju da je ovaj ili onaj najbolji program po nekom mom licnom ubedjenju bi prvo trebale da instaliraju sve programe tipa P2P i tek onda da odlucuju koji je najbolji. Citajuci postove imam utisak da su ti programi najbolji samo zato sto im je jedino taj proradio na kompu ili preporucio drug ni sam ne zna tacno zbog cega.
Licno ne uzimam zdravo za gotovo ni jedan program koji se "preporucuje" na ovom sajtu, jer sam se jednom opekao a predhodni post sam prvenstveno napisao zgog oostalih clanova koji nisu 100% sigurni da li da bas najbolji program instaliraju ili ne

Nisam ni spomenuo nikakvu elektronsku formu ni genericki univezalni kod od 128 bitnih modularnih celija.
Druga recenica je upravo ta sto sam i hteo

Већина особа у овој теми је препоручило µTorrent, у ту групу људи спадам и ја. Самим тиме вређаш и моје мишљење услед недостатка информација.
Жао ми је што си имао лоших искуства са одређеним програмима, али исто тако сматрам да нико није дужан да преузме твоју кривицу.
Ако те лично, не интересује у првој реченици, шта ко мисли о одређеном програму, онда невидим разлог ни потребу за твојом задњом реченицом.
Јако збуњен коментар од стране тебе, морам признати.
 

Back
Top