Najbolji TAXI u gradu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
E,brate jerotije al lazez za medanju kad kazes da zaradjujes izmedju 50 i 70 evrica ja toliko zaradim za sedam dana kada ima posla.Ako hoces mozemo osnovati nezavisni sindikat taxi vozaca,jer vidis i sam da nema ko da nas zastupa.
 
djorneb ako mozes javi mi se na pp jer bi hteo da ti dokazem da stvarno zaradjujem 50-70 eura a radim krajnje posteno. Mozda ti nisi iz Beograda. Znam da je juznije-tuznije. Nebih da vredjam ali Bgd je najskuplji u Srbiji !
 
Zaradjujes je li?
Pa mozda ako ne placas ni dinara poreza drzavi ni udruzenju i vozis na vazduh.
Verujem da je promet toliko dnevno,ali to nije sve zarada.
A gorivo nije ni malo jeftino.
Ej pa nisi bre ti jedini taksista,znam ih ja puno,tako da ta prica ne drzi vodu.
 
Lutkice, nemam razloga da te lazem. Neudvaram ti se, nepoznajem te i necu te sigurno nikada sresti, vec samo cavrljamo. Ja sam samo jedan od onih glupih sofercina taksista tj dripaca sa ulice. Znam i ja bas kao i ti milion onih koji nemogu da zarade ni 1.500 din dnevno od kojih im je gorivo 700 dinara. Ima jos onih koji voze na benzin i koji kad zavrse voznju vracaju se u svoj kraj a ni njega neznaju kako treba. Ja sebe nesmatram mnogo pametnim ali imam tako dobru memoriju da pamtim nazive ulica i da se dobro snalazim. Kilometar mi je takoreci pun a neidem prazan u grad, neidem na aerodrom da uzmem voznju, zel stanicu, ispred klubova, koncerata......To da pazarim bruto 50 eura pa navise neznam sto ti je cudno kad znas da je prosecna voznja oko 5 eura iliti 400 din. Ima onih i od 150 ali ima i onih od 2.000 din. Kad uzmes u obzir da je moje radno vreme od 22 h do 06 h ujutru to mu dodje 8 radnih sati. Racunaj da svaki sat uzmes po jednu voznju a uzmes sigurno vise onda je do racunice vrlo lako doci. Za noc se predje oko 150 km a to ti je oko 20 litara plina iliti 650 dinara. Nebih menjao ovaj posao za skoro nijedan. Uvek imas para, radis kad god hoces i koliko hoces, nemas sefa i uvek ti se daju kes pare na ruke a dali ces ti taj kes da iskesiras drzavi za porez to je vec individualno. Ja placam redovno. Dali i dalje smatras da sam lazov ? :?:
 
Pa ja sam bas pricala o taksistima koji voze na gas i koji odlicno i dugo rade svoj posao u prvoj grupi po br.uzetih voznji,posto ocigledno mislid da ja nemam pojma i da treba da menesto ubedjujes.
Nego malo me iritira ta tvoja prica.
Ljudi ionako misle kako taksisti mlate pare,potkradaju ih i treba da ih voze za dzabe,
a onda ti dodjes sa tom pricom kako su taksisti puni para.
 
Znaci, zeznuli ste me, jutros procitah prvu stranu, pozovem plavi taxi i naravno maznuo mi sigurno 100 dinara, od Medaka do Terazija 400 din!

Bole me usi za pare, al' sam se prisetila sto se retko vozim taxijem. Iz principa. :lol:
 
Od 06-22 h je prva i od 22-06 h je druga i nedeljom ceo dan kao i drzavnim praznicima. Ja sam bas malopre vozio od Juznog bulevara do aerodroma i naplatio 820 din. Sad ti vidi gde su Terazije a gde aerodrom. Klepio te oko 100 din ali jbg. Ubuduce gledaj koga zoves na poziv. Neznaci da su svi u plavom lopine ali u principu gde nema discipline tako ti se i desava. Trnovit je put da se zalis na cenu voznje cak i kada imas racun na kome pise i relacija i vreme i sve ostalo. Ubuduce zovi 9803, 9804, 9801 ili 9808. U svakom zitu ima kukolja ali u principu to je to. Nebih sada hvalio firmu u kojoj ja radim ali poslusaj moj savet. Veliki pozdrav !
 
taxi bell ja mislim da je ok.

a kako budžite taksimetre...ja ga vidim kako krene i koliko je.......i bez obzira kojim se vozim taksijemizadje, baš kad je žvagu oko 50 dinara više.......tako da je isti q. sve.. do medaka i jeste oko 400 din. ako je špic, gužva........
 
a jesi to za 300 din platila pre nekoliko meseci? ( :
mislim, jednom uđem i pink taxi.......nova kola, vidim... ovaj što me vozi neki papak.....vozi on i na kraju.....e, kao, bato...moram kod majstora, ne radi mi taximetar....sad mi je riknuo....pa ono..i sad kaže cifru......i ja kao.......ne radi, a? pa ništa...onda nema ni plaćanja.......i lepo sam izašao. : )
tačno kod bioskopa zvezda.....nije znao šta ga je snašlo.......
jednom mi se desilo da nisam imao sitno, tano ujutru........taxi bell...i sad idemo gore u pozorište slavija, nema čovek ni gde da stane, gužva.......i kao da idem za dž ....u redu je.....ja sam tražio da mi da makar broj taksija da mu platim, niko nije dužan da me vozi za dž. ........ a on kao "e, ne dolazi to u obzir, prva si mi mušterija danas, tako ja to nekad radim".........i ne zbog toga, momci iz taxi bell-a su baš ok.......
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top