Najbolji spot svih vremena

ko sto reche sasha i ja bas volim spotove od aerosmitha....posebno girls of summer :wink: i frozen je bas bas dobar...
volim i od hammerfall hearts on fire i glory to the brave(tu se tako dobro vidi onaj preslatki plavi basista...aaaaaaaah :oops: :oops: )
i naravno gunsi!!!welcome to the jungle,november rain.....a da i don't cry...a axl fenomenalno izgleda u sweet child of mine.. :oops: :oops:
u da i poison od alice coopera....mada mozda je to samo zato sto obozavam tu pesmu :p
ma ne znam nisam gledala puno spotova.... :roll: ne mogu bas da pricam o tome :p
 
Veliki NUMBER ONE jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee................................ PEARL JAM - DO THE EVOLUTION. I ko je gledao nema sta da prigovori! Drugo mesto...................ili prva pratilja...... Sound Garden - Black hole sun. Dalje nije vazno da se rangira, pa cu samo nabrojati. Prodigy naravno, Korn ima dobar spot, ne znam kako se zove, ali sve u svemu neki animirani je, sa nekim likom sto zabija sebi ekser, 'de stigne. Eto pade mi na pamet, prosto se stalno vrti na TV-u, Tanita Tikaram - Twist In My Sobriety, ko ne zna sta je ovo, to je ono iz poslednje, reklame za jelenka. Nije los ni onaj istripovani od Bjork, isto animirani (a skoro svi su joj animirani).
 
Pink Floyd-High Hopes
Peter Gabriel-Sladgehammer
Dire Straits-Brothers in Arms
a domaci
Travolta iz Borca grede-Hej Travolta
RAmbo Amadeus-Cico lezi,Zreo za penziju,Variola Vera...
Kuguars-Zidareva ljubav
i mislim da se grupa zove kanu ili tako nekako,a pesma valjda 1945,'46,'47,'48 kad idu po Kalemgdanu i snimaju razne pacijente
 
Vidim da neki spominju Satisfaction, a ako vec pricamo o takvim spotovima, Junior Jack - Stupidisco je triput bolji.

Zaboravih da dodam i odlicne spotove Fatboy Slima - Ya mamma, Right here right now, Slash dot dash (nova pesma) i jos neki...
 
Od stranih izvodjaca, najbolje spotove imaju:
Linkin Park- "Numb"
Limp Bizkit- "Eat you alive"
Evanescence- "Going under" & "Bring me to life"
Korn- "Did my time"
RHCP- "Can't stop"
A od domacih izvodjaca, najbolji spot ima Negative za pesmu "Bez promene"... :wink:
 
Can I play with madness?-Iron Maiden
Gledala sam nedavno i jedan spot od Satyricon-a koji me je ''odusevio''-uzas! A da, moram pomenuti i spot Cradle of filth-a zaboravila sam ime pesme,sa insertima iz film Cradle of fear...
 

Back
Top