Najbolji sport za dobre trbušnjake je...?

Tako je....Iza devojke i za vaterpoliste...E sad sto se tice Sapica meni se svidja ta "ogromnost" ali pod uslovom da kad bi se skinuo da to budu misici a ne salo.......A nazalost je pomalo misica i dosta salo preko pa zato izgleda kao "medved"..

Da a nozice kao dva stapica ubodena u doope......Smesno...Pa naravno kako mozes da odradis kvadriceps u vodi....

Ti si veoma dobro proanalizirao Sapica, za jednog macho mana. ;)
 
Poslednja izmena od moderatora:
Meni kazes Mile, a ti si veoma dobro proanalizirao Sapica, za jednog macho mana. ;)

Mislio sam u naucno-sportsko-fizioloskom smislu.....a ne u sexualnom smislu. Pa mislis da i ja tako razmisljam a upravo optuzujuci mene da nesto radim zapravo ti prenosis SVOJE misli i karakterises drugog. - Sigmund Frojd

Ja sam mislio pod onom recenicom da bih voleo da budem gabarita u toraksu kao Sapic ali da je taj kvantitet (velicina) kvalitet zapravo (da su one dimenzije cisti misici a ne 30% misici i 70% salo i voda)

U tom smislu sam ga proanalizirao......Normalno idem u teretanu i procenjujem i svoje i tidje simetrije tela.......Kad me neko pita jel mi dobra ledja ili biceps ja mu kaem dobra zato i zato a ne zato sto sam doziveo erekciju pa su zato dobra...
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top