najbolji muski znak u krevetu?

rakovi su divni i kao što neko reče, znaju bolje od vas šta želite, ako im je stalo....
škorpije hahahaha, izvinite, ali izvikane bez razloga! drže se krune kao pijan plota, ali nema tu ničega....
meni, bik-vaga, najviše odgovaraju blizanci......i račići :)...ali blizanci mi odgovaraju baš u svemu
 
Mi Jarčevi smo najgori u krevetu,iako bi astro simbolički trebali biti najbolji(Saturn, tvrdo,kurto,izdržljivo,Mars egzaltiran,napeto,potentno,energično:D)ali nam eto valjda nije stalo da se tu dokazujemo,jer to zapravo može svaka zivotinja.Ja se najčešće osjećam i nadcovjekom i iz poniženja mi prema sebi da prljam tijelo sa nekom ženom.Zene smatram i nizom ljudskom vrstom i zaobilazim ih,a nisam ni *****,samo asexualan tip,i uživam u tome što me zene gotive a ja nemam potrebu za njima,kako im bude vatra :D
 
hehe, imash ti malo problema s logikom ako se dokazujesh preko slabijeg pola...:p

Pa ne kontas sustinu :D

Da nema onih slabijih,nebi postijali ni oni "jaci" ;)

Ne dokazujem se ja uopste,niti me zanima ta vrsta "reputacije",jednostavno se osjecam snazniji,jaci,dominantniji,u pshiholoskom smislu. :D

Ako bi se dokazivao "slabijima" od sebe,to bi bo znak da sam zapravo slab kao i oni,ja sam iznad toga,samo ignore :D
 
mozesh ti sad da shaltash u kojem hocesh pravcu ali recheno ostaje... da nije "slabijeg pola" ne bi se MOGAO osecati jakim i tvoja potvrda istog... pritom, ako podjemo od toga da bi trebalo da ja recimo pripadam tom slabijem polu a u ovoj prepisci s tobom nema pomenute jachine s tvoje strane, chak suprotno, vrlo se slabo vadish, von mir aus ti mozesh da se osecash kako hocesh...:p
 
mozesh ti sad da shaltash u kojem hocesh pravcu ali recheno ostaje... da nije "slabijeg pola" ne bi se MOGAO osecati jakim i tvoja potvrda istog... pritom, ako podjemo od toga da bi trebalo da ja recimo pripadam tom slabijem polu a u ovoj prepisci s tobom nema pomenute jachine s tvoje strane, chak suprotno, vrlo se slabo vadish, von mir aus ti mozesh da se osecash kako hocesh...:p

Pa ostaje,u tvom povrsnom Blizanackom nacinu razmisljanja,pa uopste ne shvatas sta sam ja ovdje zelio kazati :D

Zene su samo rekviziti,predmeti,preko kojih mi muskarci dokazujemo svoje sposobnosti,snagu karaktera,neki drugima,a neki samima sebi,bas kao sto su sportistima rekviziti lopta,gimnasticka sprava i slicno :DI ne ravnam se ja sa zenama,u smislu da se osjecam jacima od njih,njih ne smatram da su i istoj kvalitativnoj,jakosnoj skupini sa nama,one su "niza" kategorija",nego se ravnam sa ostalim muskarcima ovisnim o njima,i na taj nacin tu posebno osjecam zadovoljstvo u citavoj svojoj neovisnosti,hladnoci,ogromnom Egu koji imam,samopostovanju,snazi karaktera,inteligenciji itd. :D

Nego ima li tema o najboljim zenama u krevetu,da se i tu napise koja :D
 

Back
Top