NAJBOLJI GTA

Izvinite što dižem ovu matoru temu ali kao veliki ljubitelj serijala morao sam da kežem nešto.

GTA 3 - Prva GTA igra koju sam imao jako mi je draga i prirasla mi je k srcu 3 puta sam je prešao i danas je rado igram.
GTA Vice City - Ovu sam ubedljivo najduže igrao (mislim prešao sam je za 15 dana ali sam je pičio duuuudo). Prešao sam je 3 puta, nikad dosadno, posle kad sam nabavio Ultimate Vice City još bolje navuko sam se i još se nisam skinuo.
GTA San Andreas - Jako dobra igrica sa mnogo akcije, inovacija i zanimljivih detalja. Prešao sam je 2 puta, dosta je dugačka i ima neku svoju čar u toj priči. Iako sam više ljubitelj itallijanske mafije i južnoameričkih kartela od ovih crnačkih bandi, ova priča mi se svidela. Ne znam zbog čega ali ova igra mi je najbrže dosadila i posle 3 meseca više je nisam igrao tako kao ranije.
 
ArkantoS-Vrbas:
Pa vi niste normali SVEGA MI!!!
Pa dajte....
SA je sinteza svih delova + milion novih stvari....
Sta reci vise? Svaki GTA je Visestruko unapredjena verzija prethodnog, sa gomilom novih detalja, vozila, mogucnosti, sa sve opsirnijom, zanimljivijom i duhovitijom pricom. Svi serijali bi morali da se ugledaju na GTA po tom pitanju.
Zakljucak: SA rules! CJ, Sweet i ostala nigga kompanija najbolje prenose atmosferu west coast ulica na nase monitore.
Plus, toliki izbor sporednih misija (ukljucujuci i muvanje sa ribama, sto da ne) da i nakon prelaska igre treba jos dosta vremena da prodje da bi se smorio.
Konacno igra u kojoj se osecas kao da si zaista tamo a koja je opet dovoljno daleka od realnosti da bi bila zabavna kao sto jeste.
Pozdrav svim GTA SA fanovima throughout the world
Can't wait GTA IV za PC
 

Back
Top