najbolji drug

svi drugovi drugarice te ponekad iznevere ( ne neka velika izdajstva, ali mora da vam je nekad neko ko je naj makar i sluchajno uchinio nesto sto vam je zasmetalo)

porodica je jedino shto ostaje i shto ce uvek biti tu za tebe
 
svi drugovi drugarice te ponekad iznevere ( ne neka velika izdajstva, ali mora da vam je nekad neko ko je naj makar i sluchajno uchinio nesto sto vam je zasmetalo)

porodica je jedino shto ostaje i shto ce uvek biti tu za tebe

1.Tako je.Da nas nijedan prijatelj nije izneverio,vec bi nas smorio do sada,i bas ga i ne bismo postovali,iskreno.One male stvari koje nas iznerviraju se maltene ne racunaju,pa niko nije savrsen:p.
2.To je skroz tacno:-)
 
1.Tako je.Da nas nijedan prijatelj nije izneverio,vec bi nas smorio do sada,i bas ga i ne bismo postovali,iskreno.One male stvari koje nas iznerviraju se maltene ne racunaju,pa niko nije savrsen:p.
2.To je skroz tacno:-)
Izneveriti nije isto što i iznervirati, niti je svađa isto što i izdaja.
Pravi prijatelj izneveri samo jednom - kada umre. ;)
 
Da,moj najbolji drug me nikada nije izneverio.Kao ni grupa ljudi sa kojim se intezivno druzim,vise od 10 godina...
Ali njemu mogu BUKVALNO sve da mu kazem.Znaci,vise puta sam nakon loseg dana cimnula njega,a ne drugaricu.

On mi je najblizi...

Moje drustvo i ja...Jednostavno se kontamo i previse volimo da bi ikada jedno drugom uradili nazao.
Ne znam sta bih bez njih...

I,ko je to bese rekao (sad me mrzi ponovo da citam),kao-da nam prijatelji dosade...?Nikako..Barem meni nisu...Imam osecaj da cemo se druziti i kao penzosi. :lol:
 
Гледао сам Сунђер Боба данас нека епизода када он и Патрик чувају гусеницу од Сенди и играју се са њом и креће НАЈЈАЧА ПЕСМА НА СВЕТУ (:

''Друг је другу, најбољи друг,
сад и увек, било кад....
Не иди од мене да не режем вене......''


па као реф.

''Мој најбољи друг, мој ортаааак,
мој најбољи друууг, мој ортааак...''
:p

Ако неко случајно има ову песму нек ми је набаци, плаћам у кешу :mrgreen:

едит: НАШАО СААААААМ! http://www.b92.net/download/rahaja/music/11.mp3 ОБАВЕЗНО одслушати (:
 
Ja imam najboljeg druga, i druzimo se skoro 4 godine...Posvadjali smo se jednom i pomirili posle pola sata...Pricamo sve jedno drugom, cujemo se redovno i uvek resavamo probleme zajedno...Neko ne veruje da postoji musko-zensko prijateljstvo, ali eto...Nas dvoje smo samo najbolji drugovi i nista vise...Jako sam srecna sto imam takvog druga jer je retko imati druga koji te potpuno razume kao on mene...!
Kiss za njega
 

Back
Top