Najbolji auto za sex ?

Ti karaš slonice, pa razmišljaš o zapremini?

Da, razmišljam o zapremini. Ja sam visok skoro dva metra a prva ženska je bila +180 cm. Imala je peglicu a kao rezultat svega je bio raskliman vrh ručice mjenjača koji je stalno ispadao, polomljenja ručica za pomicanje sjedala naprijed-natrag, sjedala se nisu mogla spuštati jer su se zablokirali zubci.... Ona je na to popizđivala jer se bojala da će ispast zločesta a bojala se i da će joj otac oduzet auto. i kako onda da ne zavapim pred Bogom da što sam mu skrivio da me tako iskušava...

A neću dalje pisati o tom jer su i slijedeće dvije bile oko 180 cm... Kad sam više izgubio volju za hrvanjem, birao sam malo niže....
 
1965%20Zastava%20750_2.jpg
 
:) aj za pocetak recima :p

Дужина гепека омогућава могућност лаког и брзог испружања ногу, а ширина изузетан комфор у сутуацији ширења ногу и руку!

Стабилност, чврстина даје посебну перформансу током одређене активности.

Затамљеност стакала, пружа безбедност од погледа пролазника.

icon_new_kez-1.gif
 
Дужина гепека омогућава могућност лаког и брзог испружања ногу, а ширина изузетан комфор у сутуацији ширења ногу и руку!

Стабилност, чврстина даје посебну перформансу током одређене активности.

Затамљеност стакала, пружа безбедност од погледа пролазника.

icon_new_kez-1.gif

hmmm gepek ? nista kozna sedista vo no ...bzvz ... razocarala sam se :mrgreen:
 
hmmm gepek ? nista kozna sedista vo no ...bzvz ... razocarala sam se :mrgreen:

Кожна седишта се подразумевају!

Гепек је намењен за одређене активности, а сада, постоје изузеци по питању места... Зависи, шта ви млада дамо желите, који део возила преферирате...
icon_new_kez-1.gif
 
Кожна седишта се подразумевају!

Гепек је намењен за одређене активности, а сада, постоје изузеци по питању места... Зависи, шта ви млада дамо желите, који део возила преферирате...
icon_new_kez-1.gif

sad vise ne zelim nista .... ne zelim da postanem pravilo a ne izuzetak :mrgreen:
 

Back
Top