Najbolji astrolog

gigule:
sibirska:
gigule:
Skyler:
ko je najbolji astrolog na nasim prostorima?
mislim da je legenda na ovim prostorima Mile Dupor,mislim da nisam pogrešila ime...
Kod nas se može kupiti njegova knjiga...

:shock: On je umro...Doduše knjige su mu dobre... :wink:
Da znam...samo nisam shatila tema je, ko je najbolji astrolog pa da mu dam da mi napravi horoskop ili ovo kako sam ja shvatila...
Kanda greška,moja.

ok :wink:
 
sibirska:
Chiara:
Goran Milekic, ali nazalost nemam pojma za koju lovu. Ne znam ni da li jos uvek radi, tj. da li je ovde ili je negde preko. Pokusajte na pretrazivacu, obicno uz ime astrologa na tim astroloskim sajtovima izbace i njihove kontakt telefone ili mail adrese.

:shock: Čovek nije normalan, i traži 150 eura...
Covek pogadja - apsolutno! Ne postoji nista u tvojoj nat. karti sto nece protumaciti na pravi nacin. A to za cenu... :roll: heh, ako sarlatani uzimaju po 50 evra, onda bolje dati 150 njemu jednog dana nego sad bacati na ove druge zato sto su povoljni. Ne znam, moj savet je samo nemojte ici kod Pedje Radovica. On je takodje jedan od onih koji su kao na glasu kao dobri astrolozi, znam da sada pise za "Astrologus", ali verujte, taj nema veze sa astrologijom. Najobicniji sarlatan. Isla sam kod njega pre 4-5 god., i bacene pare.
So :D , ja planiram Gorana. Iz iskustva ljudi koje znam, znam sigurno da vredi tih para. Malo je cudan, ali to i jeste normalno obzirom da se vec 20 godina bavi astrologijom...
 
Chiara:
sibirska:
Chiara:
Goran Milekic, ali nazalost nemam pojma za koju lovu. Ne znam ni da li jos uvek radi, tj. da li je ovde ili je negde preko. Pokusajte na pretrazivacu, obicno uz ime astrologa na tim astroloskim sajtovima izbace i njihove kontakt telefone ili mail adrese.

:shock: Čovek nije normalan, i traži 150 eura...
Covek pogadja - apsolutno! Ne postoji nista u tvojoj nat. karti sto nece protumaciti na pravi nacin. A to za cenu... :roll: heh, ako sarlatani uzimaju po 50 evra, onda bolje dati 150 njemu jednog dana nego sad bacati na ove druge zato sto su povoljni. Ne znam, moj savet je samo nemojte ici kod Pedje Radovica. On je takodje jedan od onih koji su kao na glasu kao dobri astrolozi, znam da sada pise za "Astrologus", ali verujte, taj nema veze sa astrologijom. Najobicniji sarlatan. Isla sam kod njega pre 4-5 god., i bacene pare.
So :D , ja planiram Gorana. Iz iskustva ljudi koje znam, znam sigurno da vredi tih para. Malo je cudan, ali to i jeste normalno obzirom da se vec 20 godina bavi astrologijom...

ja sam cula da vise ne radi, jer je bolestan i da ne moze tako lako da se dodje do njega...dal neko zna kako da se stupi u kontakt sa G.M.
 
Chiara:
sibirska:
Chiara:
Goran Milekic, ali nazalost nemam pojma za koju lovu. Ne znam ni da li jos uvek radi, tj. da li je ovde ili je negde preko. Pokusajte na pretrazivacu, obicno uz ime astrologa na tim astroloskim sajtovima izbace i njihove kontakt telefone ili mail adrese.

:shock: Čovek nije normalan, i traži 150 eura...
Covek pogadja - apsolutno! Ne postoji nista u tvojoj nat. karti sto nece protumaciti na pravi nacin. A to za cenu... :roll: heh, ako sarlatani uzimaju po 50 evra, onda bolje dati 150 njemu jednog dana nego sad bacati na ove druge zato sto su povoljni. Ne znam, moj savet je samo nemojte ici kod Pedje Radovica. On je takodje jedan od onih koji su kao na glasu kao dobri astrolozi, znam da sada pise za "Astrologus", ali verujte, taj nema veze sa astrologijom. Najobicniji sarlatan. Isla sam kod njega pre 4-5 god., i bacene pare.
So :D , ja planiram Gorana. Iz iskustva ljudi koje znam, znam sigurno da vredi tih para. Malo je cudan, ali to i jeste normalno obzirom da se vec 20 godina bavi astrologijom...

Imaš kontakt-telefone u časopisu "Astrologus", na prvoj strani. Radi još uvek. Idi kod njega i tvrdim ti da ćeš uvideti da nije normalan... :wink:
 
Devojcurak... pametno :) . Javi obavezno kako je bilo :wink: .
Sibirska... O cemu je rec? :? Nije normalan, pa nije normalan... Ne kapiram, objasni malo ako ti to nije problem. Znas ga ili si bila kod njega? Ili "kruze price"?...
 
Chiara:
Devojcurak... pametno :) . Javi obavezno kako je bilo :wink: .
Sibirska... O cemu je rec? :? Nije normalan, pa nije normalan... Ne kapiram, objasni malo ako ti to nije problem. Znas ga ili si bila kod njega? Ili "kruze price"?...

Samo ti idi! :roll: Kad te izbedači i počne da ti priča gluposti i da ti se unosi u facu i da ti priča kako bi se lizao sa tobom, samo nemoj meni da se žališ! Bolje pročitaj neku njegovu knjigu. Toliko...neću više o njemu. :roll:
 
sibirska:
Chiara:
Devojcurak... pametno :) . Javi obavezno kako je bilo :wink: .
Sibirska... O cemu je rec? :? Nije normalan, pa nije normalan... Ne kapiram, objasni malo ako ti to nije problem. Znas ga ili si bila kod njega? Ili "kruze price"?...

Samo ti idi! :roll: Kad te izbedači i počne da ti priča gluposti i da ti se unosi u facu i da ti priča kako bi se lizao sa tobom, samo nemoj meni da se žališ! Bolje pročitaj neku njegovu knjigu. Toliko...neću više o njemu. :roll:
:D :D :D sorry, nisam znala za to. Znam od ovih koji su bili pre 4-5 godina da je imao nekakve fore tipa "Odlozicemo za sledecu nedelju, trenutno sam u alfa-fazi" i slicno, pa sam mislila da je o tome rec...
Mozda Devojcurak ipak da ti pokusas mailom? Sto je sigurno, sigurno :wink: .
 
Ne znam koliko su dobri navedeni astrolozi, ali mogu da vam kažem ko je loš. U tom smislu glasam za Anu Rakić. Neverovatno, dobijete tumačenje na kaseti uz dosta mucanja, otezanja, prekida u toku snimanja govora. Totalno neprofesionalno i plus pogrešno.
 
Chiara (ili neko), znate li mozda e mail adresu ili ikakav kontakt broj cuvenog Gorana Milekica? Zainteresovali ste me koliko ste ga hvalile pa mi pade na pamet da kontaktiram covjeka :D Hvala unaprijed, i da, nisam u mogucnosti da kupim te novine koje ste pominjalji, pa ako imate bas kontakt info bi bilo sjajno. Hvala unaprijed :!:
 
Ne znam, ja nisam isla licno, hvalila sam ga posto je nekim mojim drugaricama radio horoskope i dobar deo toga se "ostvario', tj. one su odusevljene, pa onda posredno i ja. Planiram vec godinama da odem kod njega, samo sam mnogo lenja. . Rekle su mi da je pomalo cudan, ali nista toliko traumaticno kao Sibirska. Vidis, ona kaze da je s njom hteo da se lize :roll: ... Ne znam sta da ti kazem. Ako budes isla, javi kako je bilo. :)
 
Poslednja izmena od moderatora:
Chiara:
Ne znam, ja nisam isla licno, hvalila sam ga posto je nekim mojim drugaricama radio horoskope i dobar deo toga se "ostvario', tj. one su odusevljene, pa onda posredno i ja. Planiram vec godinama da odem kod njega, samo sam mnogo lenja. . Rekle su mi da je pomalo cudan, ali nista toliko traumaticno kao Sibirska. Vidis, ona kaze da je s njom hteo da se lize :roll: ... Ne znam sta da ti kazem. Ako budes isla, javi kako je bilo. :)
U vezi sa Goranom, imam lichno iskustvo. Prvo, da kazem da chovek radi, ne znam kolika je sada cena, ali uvek je bila "jaka" jer je i on jak astrolog. Zato mislim da jeste vec neko vreme najbolji kod nas. Imam veoma dobro iskustvo, bila sam pre deset godina, nisam stekla utisak da je chudan (ne znam kakav je sada, posle toliko vremena), proshle godine sam se chula sa njim i htela da napravim jedan aranzman a ne samo da mi ponovo chita natalnu kartu, jer to vec sve znam napamet. Nisam to sprovela, jer mi se vec malo smuchila astrologija i sve to, pa sam odluchila da pustim da zivot ide svojim tokom.
Ipak, ima josh dobrih astrologa i do njih se moze doci relativno lako, pa i preko ovog foruma. Problem je u tome, shto je to *ebena rabota, pa chovek ne zna ko je stvarno dobar, da ima talenta i da je dovoljno odgovoran, a treba i da ti "legne" astrolog kao i ljudi u drugim oblastima.
Ne znam shta da vam kazem: mozda najbolje ne trchati pred rudu, jer obichno kada imash prejak impuls, `oce da krene bez veze. A ni to ne mora da znachi uvek.
Uuu, ala sam vam pomogla!
Sve sam ovo malo napismeno razmishljala u dobrim namerama.
Pozdrav svima. :lol:
 
Poslednja izmena od moderatora:
he he čitam danas u novinama savete astrologa izvesne gospođe Dine Drašković i ona kaže na kraju astro progoze jednoj devojci ovako "(...)Ascedent vam je Rak.Podznak je nešto sasvim drugo."

pa pitam znalce šta je htela reći tj.šta je asc a šta podznak????
 
gigule:
he he čitam danas u novinama savete astrologa izvesne gospođe Dine Drašković i ona kaže na kraju astro progoze jednoj devojci ovako "(...)Ascedent vam je Rak.Podznak je nešto sasvim drugo."

pa pitam znalce šta je htela reći tj.šta je asc a šta podznak????

hahahahahahaha to je isto, nego gospođa očigledno voli da pametuje! :wink:
 
lynn:
Ne znam koliko su dobri navedeni astrolozi, ali mogu da vam kažem ko je loš. U tom smislu glasam za Anu Rakić. Neverovatno, dobijete tumačenje na kaseti uz dosta mucanja, otezanja, prekida u toku snimanja govora. Totalno neprofesionalno i plus pogrešno.

Vidi meni je Ana Rakic radela nekoliko horoskopa, i mogu ti reci da je sve bilo tacno. Ne samo meni i mom prijatelju je takodje radela isto nekoliko horoskopa.Za mene je ona veoma dobar astrolog.A i kao osoba je stvarno super.
 
pava:
ne znam zasto niko nije dao komentar na to da je nikola stanojevic,ako ne najbolji onda medju boljima
sibirska:
Skyler:
ko je najbolji astrolog na nasim prostorima?

Nikola Stojanović, 50 eura je bila cena pre nekih mesec dana...

Ja rekoh...i stojim iza toga...I još nešto da dodam :arrow: Zlatko Zlatković, deluje smešno i zbunjeno, međutim je sjajan astrolog, prosto nisam mogla da verujem kako je moju kumu "olešio" sa izradom horoskopa, koji je btw toliko bio precizan u svojim prognozama, da sam zanemela...
 
Jesi li ozbiljna?
Znam 5 osoba koje su bile kod njega, nikome nije pogodio nijedan jedini podatak, mulja po proslosti a buducnost...nula,proslo je 3,4 godine od tada...by the way ni karte mu nisu dobro nacrtane.
 
dr:
Jesi li ozbiljna?
Znam 5 osoba koje su bile kod njega, nikome nije pogodio nijedan jedini podatak, mulja po proslosti a buducnost...nula,proslo je 3,4 godine od tada...by the way ni karte mu nisu dobro nacrtane.

To za karte znam, radi ih "pešaka", i greši, provalila sam. Mojoj kumi je omanuo asc. za desetak stepeni, ali stvarno joj je ispogađao. Ali ok, možda je ona bila jedna u sto...Ja sam bila zatečena...Ko je, po tvom mišljenju, najbolji astrolog?
 

Back
Top