Najbolji anti virus program???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
zasto uvek posle dva - tri meseca koriscenja kasperskog windows explorer pocinje da se baguje, sve dok ne nestane ceo desktop.
formatirao sam komp,i sa kasperskim opet ista prica.
pre toga sam koristio:
Hronoloski:
McAfee
PC-cillin
Pandu platinum 6.0
Pandu internet security 2004
Sophos
Northon 2004
Kaspersky
svaki od njih sam koristio ne vise od po 3-4 meseca i posle toga odmah format
Doduse za Norton mi je istekla licenca,a sljakao je solidno tako da za njega ne mogu da govorim nista


NOD32 + AVG anti spyware. su mi u computeru oko 16 meseci i nikakav ozbiljniji problem



Tu se slazem
Sto se tice nekih strucnijih komparacija,za to nisam kompetentan
.radio sam neka uporedjivanja dok sam imao vremena ali to sada nije bitno


i ponavljam, svako ima svoje misljenje i nemam nista protiv.
Moj predlog je da se vratish na Norton-a kao sto si i sam rekao - najbolje te je slusao.
Ja sam skoro godinu dana shljakao na kompu BEZ ANTIVIRUSNOG programa, a posjecivao sam "razne" sajtove gdje sve vrvi od virusa. Naravno surfovao sam Mozillom.
Razlog za format toga puta je bila banalna. S'ebao sam ono gdje tebi pishe start (i onaj windows logo)
Ne napravih kopiju Explorera .exe i paf - format diska.
 
ja bih ga koristio ,jer sam ga ranije koristio i zadovoljan , ali imam problem koji ne znam resiti ,postavio temu na forumu ali nema pravog odgovora, elem , otkad imam novu konfig. kav mi pravi restart i blokadu ...... navodno neki konflikt ali sta tacno ne znam niti sam dobio pravi odgovor, u pitanju je amd 4400+, 8600 gt i lep svez xp +sp2 + auto pacher zadnji koji ima kumulativni ..... znaci cim ga instaliram i pocne update na pola ga blokira i sledi plavi ekran i tako u beskraj, bilo koji drugi AV radi samo tako .....eto ....ima li pomoci ??
nisam rekao u pitanju je KAV a probo i KIS 7.0.125 , i kasnije probao kav i kis 7.0.321 isti slucaj !! rstart i restart
@ oggy , ti si iskusniji (2800 poruka) , imas li neko resenje , nije mi zao sto nemam KAV , ali me bas zanima koji je konflikt ili nije u pitanju ???

poz
 
@oggy
meni plavi ekran kad god zakuca kaze da je neki driver i onda ona neka adresa.......nisam bas strucnjak kod tih adresa........ ali kad pocne, zakucava mi plavi ekran ko lud svakih par minuta tako da sam ga skino.sto je zanimljivo ne uspe da update -uje celu bazu vec tamo negde oko 60% prijavi gresku i restart oma. onda kaze da je baza korupted i tako u krug ne mogu da ga oporavim, isto mi se desava i sa KIS i sa KAV , probo i novije verzije 7.0.321 ali isto . ranije imao 2400+ i ati 9550 i sve radilo ko ludo , sad sa 4400+ i 8600 gt nesto ne valja , jbm li ga .....
 
@kolik
Ako radi kod svih mora raditi i kod tebe.Problem je sto mu ti nisi,grubo receno,obezbedio uslove za normalno funkcionisanje.Naime,verovatno si nesto zeznuo ranije sto drugi nisu i kod tebe nece da radi a kod drugih radi.Sta je u pitanju,najbolje ti znas...;)
Ovo vazi ako nije bilo greske prilikom download-a ili upload-a.
 
*** stop: 0x00000019 (0x00000020, 0x8A0A4230, 0X8A0A4878, 0X0AC9008)

evo to je jedan restart od kis 7.0.325 , proguglo ....niko nema pojma, tj ne zna tacno, sve je u sferi nagadjanja tipa neki drajver, adresa na nizem nivou od zadatog pa restart al konkrento nista !!!
cak se tip javlja da mu je microsoft poslao odgovor da je do drajvera ali tacno koji zasto ,ne zna se !?
 
kako mislis da ih sredim kad mi sve lepo radi na mashini !? ....... skino bre tog kava , vratio ESET SS i samo prede .......
svrljo sam posle na jos par mesta ali nema nigde odgovora koji ti decidno kazu e to je zbog toga i toga moras to zameniti. inace pre 2 meseca sam PAZI na cist sistem instaliro sam win xp i sp2 stavio kav i pravi restart . na kompu tacno znam sta imam , nijedan program nije instaliran a da ja ne znam, memoriju sam testirao sa gold memory jos pre mesec dana i prosla je sve testove bez greske......kako ostali AV rade (probo nod32, avast, avg,avira,bitdifender) samo kav nesto cacka po sistemu, iskljucio sam mu proaktiv zastitu i te njegove servise ali ne vredi , posle mog odgovora opet sam imao restart, update je zavrsio i kad sam otvorio obican folder u wordu ,tekst, on tap restart....ma necu da gnjavim vise ,odustao sam jer nije vredan bas toliko vremena i truda da se bahcem oko njega zasto nece .
evo ako neko zna neka resi , imao sam 2 puta pl.ekran sa sledecim adresama:

plavi ekran posle kav 7.0.125 ( nikakv opis ,kaze da je neki drajver u sistemu)
*** stop: 0x00000019 (0x00000020, 0x8A0A4230, 0X8A0A4878, 0X0AC90008)

plavi ekran posle kis 7.0.325 (ovde je pisalo BAD POOL HEADER)
***stop: 0X0000008E (0XC0000005, 0X805BAC71, 0XB5F4EC70, 0X00000000)

pozdrav u svakom slucaju,hvala za javljanje
:))
 
Kada se kaze da je nesto najbolje onda se podrazumjeva da je nesto po krajnjem zbiru svojih prednosti i mana bolje od necega konkurentnog.
De mi reci zasto ne bi postijao najbolji anti virus program?
Kada se kaze da je nesto najbolje ne znaci da je to savrseno.
Najbolje moze biti i nesto najbolje medju losim stvarima.Je ne znam sta sam prije ovoga napisao a da nije jasno?
Sve sto sam ja napisao je sa moje tacke gledista.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top