najbolje sise

Gledachesh ako nadjesh naochare i dugme na plejeru! :-D
:lol:
adu35.gif
 
Јапанки ни ја не бих опростио.
Тај тип грађе је типичан за девојке у развоју 16 - 20 година...
Спортски тип - вежбаш или тренираш редовно, водиш рачуна о себи па то тражиш и од девојака које ти се допадају.
Не желиш да остариш - немаш потребу (вероватно и избегаваш) за чврстом и стабилном везом јер се плашиш да ћеш нешто да пропустиш.
Зато је лакше ући у везу са женама које јесу младе или асоцирају на младост је рје велика вероватноћа да оне не желе дугорочно везивање...
Лупам мало, али мени тако делује...

Хахаах...у ствари баш обрнуто...и све више то долази до изражаја како сам старији. Наравно...увек може да ме привуче лепа жена...од крви и меса смо сви...али се надам да никад нећу доћи у ситуацију да ме неке ниске страсти одвоје од нечега што ми је много битније.
Једноставно ме привлаче физички спремне девојке...и јако ми је женствено кад на њима доминирају природне груди.
+ да су слатке као ова Јапанкица...и пун погодак...;)
 
Хахаах...у ствари баш обрнуто...и све више то долази до изражаја како сам старији. Наравно...увек може да ме привуче лепа жена...од крви и меса смо сви...али се надам да никад нећу доћи у ситуацију да ме неке ниске страсти одвоје од нечега што ми је много битније.
Једноставно ме привлаче физички спремне девојке...и јако ми је женствено кад на њима доминирају природне груди.
+ да су слатке као ова Јапанкица...и пун погодак...;)

...ебем ти живот...понеле ме страсти...

...овај форум је бре својеврсна историја...ретроспектива живота у претходних пар година (или колико сте овде)....кад наиђете на нешто што сте писали...
 
Baš sam danas po stoosmi put gledao film iz osamdesetih u kom glume Jamie Lee Curtis, Dan Acroyd i Edi Murphi.
E mogu vam reći da je Džejmi Li Kertis imala ubedljivo najbolje sise (uopšte je bila strava zgodna), velike ali ne prevelike, prirodne samostojeće...
 

Back
Top